Šta je novo?

USB 2.0 to jack 2.5mm

To je kao kabl za iPod Shuffle. Mozes ga i sam napraviti. Potreban ti je USB konekor od nečega i moraš naći 2.5mm jack sa četiri prstena. Pretpostavljam da je na vrhu +, Data+, Data-, Masa (-), mada nisam siguran, mora biti specijalno pravljeno za tvoj MP4.
 
Zar ipod shuffle nema konektor od 3.5mm? Taj se lako moze i kupiti, ovaj od 2.5mm je vrlo nestandardan i morace da ga pravi. Evo ga pinout za ipod.
 
^ Tako je. Pisah u brzini. 2.5mm jedino da nađe od nekih starijih Nokia slušalica. I da se nada da je pinout isti kao na iPod Shuffle.
 
Nadajmo se za njegovo dobro da je pogresno procenio duzinu dzeka :D USB na 3.5 ima po kupujemprodajem i slicnim oglasima za male pare.
 
^ Tako je. Pisah u brzini. 2.5mm jedino da nađe od nekih starijih Nokia slušalica. I da se nada da je pinout isti kao na iPod Shuffle.

Imam ja 2.5mm od starih nokia slusalica ali mi je problem koji kabl da uzmem i kako da povezem.Ali na slusalicama imam 3 prstena
 
Poslednja izmena:
Haha, no comment za "mp4" :D
 
Da li mogu da uzmem usb kabal od nekog telefona i da mu zamenim jack
 
Naravno. Odsečeš konektor koji ide u telefon i umesto njega zalemiš ovaj jack od 2,5mm.
 
Jericho ti je lepo postavio pinout za iPod Shuffle. Tu možeš videti koja gde ide.

E sad, pošto ne znaš ni to, onda nađi nekog druga ili kolegu koji ima lemilicu i znanje da ti to odradi.
 
Nazad
Vrh Dno