Šta je novo?

pomoc u vezi Seasonic SS-850KM, 850KM3 ???

Ja imam V850 vec nekoliko meseci i nikakav problem. Hladno, tiho, gura bez problema sve.
 
Citam o EVGA Supernova P2 850W i saznam dve stvari.

Prvo da je ATX cabe dug 590mm (prema jonnuguru) ili 600mm (sajt EVGA) sto je krace 10-20mm u odnosu na CM V850 i Seasonic 860XP2.
Zanima me da li je dovoljno 590mm da se ploca lepo spoji u komotnom mid tower kucistu kao sto je Fractal Designe R5?

Drugo, citajuci kod JG http://www.jonnyguru.com/modules.php?name=NDReviews&op=Story4&reid=444 napisase da ima nekih problema sa ATX konektorom.
Moving on to the voltage readings, we find clear evidence of ATX connector issues. I would press down on it, and they would bounce around like a grasshopper on speed. Now, I'll play around with these connectors to get more stable readings, sure. But those readings have to stick when I take my hand away, and in this case it wasn't happening. I got 1.5%, 0.6%, and 1.1% this time.
O kom tacno konektoru pricaju? To je ovaj od 590mm (600mm). Da li je problem sa kablom, sa jednim ili oba konektora? Koji pravi problem, onaj u napajanju i u plocu? Da li je problem mozda do konektora ploce? Zasto se to desava? Sta je on mrdao i pritiskao rukom, konektor na napajanju ili u plocu sto je uboden? Problem se ispoljio zbog loseg pojedinacnog konektora ili su svi takvi...
Nesto razmisljam, on je testirao napajanje pa mu nije ni trebala ploca, znaci da je pritiskao ATX konektor u napajanju...
Koliko ima smisla o ovome brinuti?
 
Poslednja izmena:
A otkud mi da znamo? Ti si citao text... mozemo max da znamo koliko i ti.
 
Nazad
Vrh Dno