Šta je novo?

Video

Ma spot je extra, tu nema price, nego učinilo mi se da se pojavljuješ u jednoj sceni kao statista, jel sam u pravu?
 
I još da saznamo ko je Đikanović pa da brišemo postove :)...
 
Djikanovic je klinac koji je sutirao cicu na vratima autobusa (bilo je po novinama pre oko 2 do 3 meseca) a u spotu lik isto to radi (za kog sam ja mislio da je Drajver). Reko, Drajver preuzeo Hickokove fazone, da se u svakom svom filmu pojavi u bar jednom kadru. Jos jednom izvinjenje Drajveru.
 
^ ja reko ti od onog korump. lekara pomislio da je drajver :)
 
Bilo bi malo mnogo spot za svaku pesmu :d

Ne znam da li ce se raditi Jack ili ce sledeci spot biti sa novog albuma :)

Mali off topic, ali posto si blizak sa bendom da li mozes da ih pitas zasto ih nema na Google Play-u ?
Nisam siguran da ih ima ni na Itunes...
 
Nema ih nigde, to je posao izdavaca koji ochigledno nije uradio posao :)
 
Odlično, mada Seka i narodnjaci... dobro, ne treba biti alergičan na pare u današnje vreme i odbijati klijente - mora da se radi. Mada, više ti leži Feud nego ova domaća estrada, čisto sumnjam da se sa Sekom može snimiti nešto kreativno kao tamo, ali šta da se radi.
 
Au, koliko je ovo loše u odnosu na tvoje ranije radove......
I ovo na njenom vratu, deformiše glavu potpuno....
Jeftino si se prodao ( ili skupo ) ?
 
Upadam kao potpuni indijanac na temu, ne razumem se ni najmanje u video obradu, snimanje etc niti znam bilo šta o driver-ovom radu, ali spot sa Sekom Aleksić vizuelno, i svakako drugačije iz ugla posmatrača, običnog konzumenta takve vrste sadržaja izgleda odlično.
Seku Aleksić ne pratim, niti me zanima. Znam je samo po izgledu, povremeno me supruga prevari pa ostavi neki kanal gde se ona može videti. Smatram da je ružna, muškobanjasta.... Ali je u ovom spotu lepo predstavljena, odmereno seksi. Ceo spot je skladan, zanimljiv. Jedino što mi se nije dopao kadar sa muškim polu sedim dlakavim grudima i bradom na 0:54 jer odskače od ostalih lepih kadrova i nije mu tu mesto. Takodje, nije mi se dopao "specijalni efekat" na 1:06, takodje odskače od ostataka spota. Loš je efekat, podseća na loše spotove domaće produkcije iz 90tih.
Još jedan kadar Sekinog pućenja usana nije bio potreban, ne znam tajming.
Sve ostalo mi je ekstra, kadrovi, kretanje kamere, osvetljenje, kostimi. Sve je super uskladjeno. Pesmu nisam ni slušao, ne sećam se ni jedne reči. Sveukupno, bio bih ponosan na sebe da je ovo moj rad.
 
Pogledao sam sada ponovo samo zbog toga. Možda jeste malo, ponekad....a možda je sve sync-ovano ekstra ali ona ne otvara usta kako treba haha. :)

Opet nisam zapamtio reči! :) Ama baš ni jednu, kao da nisam nikada poslušao pesmu, pogledao spot. :)
 
Nesto kao ona je fer i nece da ga pravi ljubomornim, samo pomalo ide okolo polugola, onda sve nesto na tu foru ...i ne secam se ni ja, samo znam da je na kraju ona pobedila.
 
Hahaha :)

Slazem se za ove problematicne kadrove ali nisam imao glasa u montazi, moje je svetlo i kamera.

Seki se ovo bas svidja, tako da cemo raditi vise pravih spotova, planiramo da joj napravimo nesto interesantnije od svih ostalih narodnjackih spotova, ovo je radila Feud ekipa pa to nije problem, samo da usaglasimo budzete :)
 
Poslednja izmena:
O Dejane Milićeviću, vi li ste?
Nisam vas prepoznao bez brade :p :p :p
 
5D Mark III u RAW modu sa gomilom opreme.
 
Da li moze neko da preporuci dobar program za linux, da mogu da editujem video snimke sa dslr-a, a inace sam vec duze na linuxu i raw nece da radi, a ne mogu da stavim windows na novi racunar, trenutno nije izvodljivo.
tnx
 
@driver
Prvi put sam otvorio ovu temu, posto me ne zanima video... Odlicno je sve ovo ovde prikazano, a cini se da moze i daleko bolje mada verujem da to zavisi od budzeta. Napravi nesto dobro za ove narodnjake i sto se tice finansija zavrsio si posao za ceo zivot, sami ce ti dolaziti po jos ;) Citam ovde neki su kao nesto gadljivi sto radis za seku itd, mislim stvarno koja glupost, kakve to veze imam ako i dalje radis posao kvaliteno i sa stilom...
 
Da li moze neko da preporuci dobar program za linux, da mogu da editujem video snimke sa dslr-a, a inace sam vec duze na linuxu i raw nece da radi, a ne mogu da stavim windows na novi racunar, trenutno nije izvodljivo.
tnx

Linux je poslednji na kome treba da radis takve stvari, i na windowsu to je previse zezanja, ali moze da se uradi. A ako hoces da radis kako treba, moraces na Hackintosh/Mac.

@driver
Prvi put sam otvorio ovu temu, posto me ne zanima video... Odlicno je sve ovo ovde prikazano, a cini se da moze i daleko bolje mada verujem da to zavisi od budzeta. Napravi nesto dobro za ove narodnjake i sto se tice finansija zavrsio si posao za ceo zivot, sami ce ti dolaziti po jos ;) Citam ovde neki su kao nesto gadljivi sto radis za seku itd, mislim stvarno koja glupost, kakve to veze imam ako i dalje radis posao kvaliteno i sa stilom...

Ma kakvi, nema nista od narodnjaka u ovoj zemlji, placaju manje nego bendovi koji nemaju leba da jedu :) Danas je svaki klinac kupio 600D i snima spotove za dzeparac, prsli smo potpuno :)
 
Nisam znao... Imaju love to je sigurno, e sada koliko su raspolozeni nesto da plate to vec ne znam :p
 
Nisu raspolozeni :)
 
@driver
Citam ovde neki su kao nesto gadljivi sto radis za seku itd, mislim stvarno koja glupost, kakve to veze imam ako i dalje radis posao kvaliteno i sa stilom...

Ovde ga niko nije prozivao sto radi za Seku, vec sto je nije bio on...... ( a onda je obrijao DM bradu :d )
 
Da, na linuxu ne moze ništa vezano za dslr, uspela sam da namestim premier :D, znam da nije tema ali ako moze neko na pp da mi pošalje link, kako tačno izgleda ulaz kabla, kojim hoću da povežem dslr sa minitorom od compa, kao i koja je varijanta povezivanja lapa sa monitorom, da li je vga 2 x male, ili komibnovano f-m ?
 
Nazad
Vrh Dno