Šta je novo?

Video

driver

Znamenit
VIP član
Učlanjen(a)
30.06.2000
Poruke
18,144
Poena
1,170
Mislim da je vreme da podignemo thread i za video kakav je sa fotografijama, modovi ako mogu da ga bace gore u sticky.

I da krenem sa mojim najnovijim spotom :)

 
Spot je odlican.

A sad pesma kao pesma.. pa kao sto je neko napisao u komentarima, Rammstein rip-off :) Dobro, i oni su rip-off (laibach-a pa i clawfinger-a npr), ali dobro, to je taj zanr/podzanr. Gotivna je pesma mada ja tvrdim da je mnogo teze da pesma dobro zvuci na srpskom jeziku nego na engleskom ili nemackom npr. U svakom slucaju treba ovakav zvuk nasoj sceni na kojoj godinama vladaju instant g.ej alternativni kvazi urbani bendovi :d
 
Poslednja izmena:
Spot mi je sjajan, kako je uradjen onaj snimak preleta preko pesadije kad "domaci hitler" govori :) nikako nije moj zanr muzike ali si ga super odradio :)
 
Dobro je, svemi se sviđa i Main Kampf. :D
 
Danas sam bas procitao neki clanak u novinama o spotu... Kazu da je sniman filmskom kamerom?
 
Pa jeste, sniman je i Red-om izmedju ostalog, a tu je i MKIII, mada kladim se da vecina ne moze da provali koji kadrovi su koji :)
 
Onaj kadar kad kucaju na vrata na pocetku spota i kad zena pogleda kroz spijunku je mkIII :D
 
Red-om se cini da su snimani kadrovi po dnevnoj sobi i neki od kadrova mucenja :) ovako na prvi pogled bih to rekao...
 
Spijunka je naravno MKIII, tu sam bio pola metra od njih, Red to ne moze i da se napne :)

A inace, Red-om su snimani kadrovi u "podrumu", sve ostalo je MKIII, i kad sada pogledam nazad, ja bih zabranio Reda :) U samom snimanju sam otprilike 5x sporiji sa Redom, o velicini fajlova necu da pricam, dan snimanja 250GB fajlova koji su neupotrebljivi za montazu vec se moraju iskonvertovati u neki intermediate codec. O budjavom softveru u kameri koji je u klasi Beta verzije Symbiana na mobilnom iz 2005. necu ni da pricam, i redovan restart na sat vremena jer je nesto pobrljavilo...a da, rezistivni touch ekran koji kosta 1700 dolara :) Red postoji bukvalno zato sto je prvi krenuo pa se uvukao u sve pore Holivuda i jos uvek nema pravu alternativu, ali svi su krenuli sa 4k RAW kamerama, za par godina Red ce da bude samo secanje :) Mada, za ono sto mi je ovde trebalo, Canon C300 ili C100 bi mi bolje zavrsili posao, problem je sto to niko ovde ne iznamljuje, retki su i culi za njih :)
 
Poslednja izmena:
Odlican je spot. Samo da je onaj klinac sa pocetka malo vise ucestvovao u hitlerovanju...
 
Vidim da je Feud izbacio album, 'oce biti jos spotova? Preslusavam sad na YT i ova stvar televizija mi zvuci najkomercijalnije i kapiram da bi spot za tu pesmu bio odlican potez :)

Mada i ove Dosta je/Tajkun obecavaju za spot jer su energicne.

Imaju 2 ocajne pesme sa auto tune-om, kao elit.odredi :d :wall:
 
Poslednja izmena:
Vidim da je Feud izbacio album, 'oce biti jos spotova? Preslusavam sad na YT i ova stvar televizija mi zvuci najkomercijalnije i kapiram da bi spot za tu pesmu bio odlican potez :)

Mada i ove Dosta je/Tajkun obecavaju za spot jer su energicne.

Imaju 2 ocajne pesme sa auto tune-om, kao elit.odredi :d :wall:

Zavrseno je snimanje spota za pesmu Televizija, bice tamo pocetkom oktobra nadam se :)
 
Mada, za ono sto mi je ovde trebalo, Canon C300 ili C100 bi mi bolje zavrsili posao, problem je sto to niko ovde ne iznamljuje, retki su i culi za njih :)

Ako ti nije teško napiši okvirno cenu opreme za iznamljivanje koja je moguća naravno
 
Spot Televizija je zavrsen, premijera u ovom threadu mozda vec sutra :)
 
drivere bre pa 29. je a jos nema premijere :D
 
Evo veceras sigurno, imali smo neke administrativne probleme :d
 
Pozuri, banovace te :d
 
Evo zakasnih na premijeru, sad usao u kucu :)

 
Kao sto ti rekoh i na fejsu, pobedio si! :)
 
Ej pa ovo je ovaj naš "pravopis" Haludža, sa bencha !!! :D Odličan video, onaj prelaz sa sela u diskoteku razbija!!!
 
Svaka cast Drajvere
thumb-up-facebook-emoticon-like-symbol.png
Jeste malo potrajalo, ali je vrhunski :)

Pozdrav!
MrBigJump.gif
 
Hvala. Nadam se da cemo uskoro postati slavni pa nam budzet nece diktirati nista :d
 
Svaka cast majstore.
 
Svaka cast!
 
Pokidao si, svaka cast druze.
 
Nazad
Vrh Dno