Šta je novo?

LG Nexus 5

Ybs telefon sa bilo cim, ko da setas sa kurt*nom po ceo dan, zamisli kako se telefon oseca :D
 
Čeka se kamera :D ostalo je sve dobro.
 
А јуче била вест да ће бити ѕ600 не 800 :) rumor mill само цепа :)
 
Motorola, LG, Motorola, S600, LG, Motorola, S800, S600, LG, Motorola, S800.......... :S:
 
Kada su pocele glasine i hajp o N4 tj o novom nexusu u to vreme, secam se da je neki debeli gmaz iz gugla (sa piramidom i svevid. okom kao profil slikom na G+ :d) na pitanje da li ce novi Nexus biti LG napisao - LOL!!!
I onda jos nekoliko puta to ******sko lol, rofl kada bi postavljali isto pitanje i svi su mislili da ce novi Nexus da pravi Motorola i onda posle par dana eto N4 iz LG-a :)
 
Poslednja izmena:
Rumeri ko za svaki bitni telefon :) sto vise to bolje,brze prodje vreme do izlaska moba :)
 
Можда је то фотографија LG L9 II D600 који треба да изађе ускоро. Не делује ми толико импресивно за Нексус, а било је јуче гласина да ће и на новом Нексусу леђа да буду стаклена.
 
Poslednja izmena:
Vidis o lg9 2 nisam ni razmisljao... Verovatno je taj mob :)
 
Nema šanse da će taj plastikaner da bude N5, više liči na iPhone 5C.:p
 
Dobar dan, dacete mi jedan LG L2 L9 G2 L, izvinite imamo samo LG L2 L9II G2 L
 
Evleaks каже nexus 5 (nexus 4 v2) looks to be a Motorola handset. Он је до сада скоро увек био у праву и први имао слике телефона.
 
To je ista info kao sto je onaj lik twitovao pre par dana.. Kao neki sto nikada ne gresi kada su motorolini rumeri.. Nista cekamo moto nexusa :) ako bude slicnih spec kao n4 a verovatno hoce, da ne bi s'ebali prodaju moto x , eto meni ustekanih 350e i bleje na n4 jos god dana :)
 
A možda će konačno da se obistini ona priča i da imamo seriju nexus telefona.
OEM-ovi o kojima se trenutno priča (LG i Moto) nisu i verovatno neće izbacivati GPE verzije svojih flagship-ova, pa mi deluje moguće da urade ovako nešto.
 
Ona slika je najverovatnije L9 II, evo još jedne:
avy7anah.jpg

Nema šanse da je ovo novi nexus
 
I ja bih rekao da je L9 II.
 
Вруће, хладно, Motorola, LG.

http://www.android.gs/nexus-5-to-be-a-motorola-handset-shows-new-report/

Сад су измислили да ће Нексус 5 да буде на бази LG G2 а Моторолин наводно Нексус 4 v.2. Уједно и потврда моје претпоставке да је на слици од пре пар постова, заправо LG L9 II D600.
 
Znaci ima sanse da se zove n4 2013 kao sto sam i mislio.. Daj vise neke prave slike :)
 
Ako mu cena bude $350 uzimam! Eh, zaboravljam da mi fali 15 000 al ima da kradem ako treba :D
 
Pa naravno da ce biti bolja kupovina od moto x, ja u stvari i ne znam sta je taj fon i cemu toliki hajp. Nexus - koji to bas i nije, sa cenom prakticno na nivou quad core 1080p modela. Ako graviranje i one imitacije drveta nekome vrede toliko onda do k.... bas :d
 
A bre ljudi, kao da ne shvatate da su morali da stave tu cenu. To je njihov flagship. Cenu aparata ne određuje samo cena koštanja komponenti.

Ista fora (i još izraženija) kod Bb i wp telefona. Zašto bi oni bili iste cene kao top android telefoni, kada su hardverski slabiji.
 
Poslednja izmena:
Опа, Нексус 5 ће ипак да биде Моторолин? Шта је са LG-јем.
 
Ja bih ipak rekao da je ovo sa slike LG.
 
Lg je na slici :) samo dosta vuce na asusov nexus 7
 
Materijal deluje kao da je onaj koji je asus koristio na nexus 7, ali opet ne mora da znaci.. mozda je ono prototip. Aliiii u svakom slucaju svidja mi se velicina one kamere :)
 
Nazad
Vrh Dno