Šta je novo?

LG Nexus 5

"The key words about the Nexus 5 are compactness, huge battery life and great camera."
Bilo bi lepo...
 
Личи на xperiu, али гледај спецификације и цену:p
 
Ma od ove cene nista... A tek od specifikacija.. Ako predstave moto x bice oko 600e sigurno,to jest u rangu s4 i htc one dok je jedina sansa da nesto bude 300e/350e zapravo nexus 5 koga ce da izbace negde oko kraja god,naravno ne sa ovim specifikacijama.. To je moje misljenje o ovom pitanju :) :)
 
Sve su to nagadjanja i suplja prica kojom kojekakvi sajtovi pupmaju posete i na taj nacin zarade neki dinar. Bolje nemojte linkovati te divlje sajtove, neko ce se primiti da je to tacno sto objavljuju.

Na slici je Xperia Z, specifikacije su izmisljene (Tegra 4 lol) a cena je od Nexus 4. Ja bi voleo da tako i bude, da povecaju kolicinu memorije sa 8/16 na 32/64 gigabajta ali su to samo zelje u ovom trenutku.
 
LG working on a new Nexus smartphone

"LG needs help from Google to continue its business momentum in smartphones and TVs. That’s why Koo (Koo Bon-joon, LG Electronics Vice Chairman) met Page."
 
Poslednja izmena:
Kad se ocekuje da bude predstavljen i stavljen u prodaju Nexus 5, jel ima neko neke insajderske informacije, drug je u AmeriKAMA do sredine septembra, pa me kopka dal ce do tad biti..
 
Neće biti do tada, pre u novembru.
 
Да, вероватно ће изаћи у октобру, као и остали нексуси... :)
 
Na papiru zvuci kao savrsen telefon. Jedino kapaciteta baterije nikad dosta.
 
Ne znam kako će sa ovakvim specs da uspeju sa 350$ cenom. Mada, možda im to nije ni plan više.
 
Odakle vam da će biti $350?
Sa druge strane Sony boli uvo kolika je krajnja cena na store-u, oni će dobiti punu cenu, kao što je LG dobijao za Nexus 4.
 
Pretpostavio sam, ali sam pomislio da je meni nešto promaklo.
 
Fuck me..pa ovo ce da bude telefoncina :D
 
A nece to biti n5.. Cisto nagadjanje nekog geeka sa tog sajta..
 
Sony Honami neće biti Nexus 5, bar prema insajderskim informacijama Sony nema plan u nekoj bližoj budućnosti da izbaci Nexus.
 
Poslednja izmena:
Mozda bude Nexus Edition. Mada se meni svidjaju promene koje ce Sony uraditi na svom skinu za Android. Jedini skinovi koji mi zaista smetaju su Touchwiz i njegova kopcija onaj krs sto stavlja LG. Ostali korektno kastomizuju Android, cak je i Sense konacno upotrebljiv.
 
Ne kapiram ovo otvaranje tema a telefon nije zvanicno predstavljen. Da otvorimo teme nexus 6, galaxy s5, nexus 7, galaxy 6 itd. i da nagadjamo specifikacije i izgled? :)
 
Веровао или не s5 има своју тему... :D
 
Nazad
Vrh Dno