Šta je novo?

LG Nexus 5

Ubacis ga u fastboot i onda odatle flesujes factory image

Ako ne znas kako, onda ukucaj u gugl how to, a imas i na yt-u klipove

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Flashuj Paranoid Android 7.3.1, juce izasao. Skroz je smooth. :)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Sve je samo ne smooth. Ocajna verzija, pucaju sve aplikacije, resetuje se...ja se vracam na 7.3.0.

EDIT:

I ovo, sa XDA, svi se zale:

"I am unable to play videos on the latest 7.3.1 update. The phone reboots every time, I try to play a video file from my phone."
 
Poslednja izmena:
Moja greska, preporucio 7.3.1 a nisam je imao par sata.
7.3.0 mi je bila stvarno odlicna. Na 7.3.1 mi se resetovao vec jednom.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Imas na njihovom sajtu, direktan link.
Ukoliko imas problema, reuploadovacu ga na gdrive ili tako negde.
 
Probao, obrisani fajlovi, ostavljen samo 7.3.1. Lokalni fajl sam takodje obrisao. Milina. :D

Inace, meni ne pucaju aplikacije. Samo youtube kad sam malopre probao.

Izbacice update.
 
Nemam instagram. :D

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Zveknuo na pločice sa pristojne visine.
Radi touch, al je slika rotirana i kao što se vidi polovina je crna. Jel samo displej u pitanju?
99c8dc5d7b7d9fba51dd9e85d0ddb759.jpg
05528b77ed044e28141fc5556288a6b5.jpg
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima, da li neko ima problem sa prebacivanjem fajlova tj slika sa nexusa na pc, win 10 ... Nexus je rutovan sa Dark rom i ali bi zeleo da ga vratim na stock , odradio sam backup pre rutovanja , ali sad nisam siguran kako se vraca na stock , tja ako odradim ono vipe data da li on brice i taj zip na koji je odradio backup ?
Inace dark rom je super nego mi se desava da signal opada maltene u toku razgovora , napolju ... skroz se izgubi , nesto mi se cini da to nije bilo na stock , makar ne toliko :)
Guglovao sam po netu i nasoo sam da ljudi imaju problem sa prepoznavanjem nexusa i win 10 ... mada meni prepozna koji je telfon , mogu da udjem u memoriju , ali kad hocu da otvorim sliku ili prebacim dolazi do bagovanja ?
 
Ima li koga aktivnog ovde?
Nisam ušao u temu 2 godine. :(

Anyway, devojka uzela da koristi moj stari Nexus 5 pošto su joj ukrali telefon. Oduševljena je kako radi (ali su kamera i baterija smor). Naručih novu bateriju sa neta (Nemačka).

Nego, imam problem sa power dugmetom. Previše je gnjecavo. Telefon lepo radi, ne ulazi u loop, pa me zanima da li se nekom ovo javljalo.
Da li je samo kvar do dugmeta, pa da menjam, ili je i ovo kvar na prekidaču na ploči.
 
I mene zeza dugme. I dalje imam taj telefon i nikada ga necu prodati sve dok radi. Bilo bi super kada bih negde nasao korektnu bateriju, ova je bas stara i losa.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Prošlog leta sam uzeo od lika sa KP bateriju za ~1500 din na osnovu nečije preporuke ovde i skroz je ok. Ako nekome zatreba kontakt, mogu da prosledim na PM. Možda ih još uvek ima.
 
Evo mozes meni da posaljes, pa cu ga kontaktirati. Hvala
 
Da vratim temu iz mrtvih :) Žena mi je juče polupala ovaj telefon. Dao sam joj da ga koristi kao zamenski dok joj ne stigne novi i ispadne joj iz ruke na beton. Pao je na ivicu i pukao je ekran. Žao mi ga je jer još uvek odlično radi pa razmišljam da zamenim ekran. Da li se isplati uzeti ovo sa alli-a? Ako ne, gde da uzmem? Koliko je teška zamena, tj. da li bih mogao sam da zamenim ili da ga nosim u servis?

Nexus 5 screen
 
Original ekran kod nas nećeš naći, meni se isto desilo i čak ni zvanični servis ga nije imao. I naravno bilo bi bas preskupo i da može da se nabavi.

Iako ne znam da li si raspoložen za ovu cifru, ovo je STVARNO original ekran koji sam ja svojevremeno kupio.


https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https://www.ebay.co.uk/ulk/itm/401577165527


Pošto original varijanta dolazi sa kompletnim okvirom, plastikom itd, zamena je najjednostavnija moguća, mene je koštala 1000 din u servisu u Piramidi.

Ovo je prava stvar, a sa tim kopijama stvarno nemam iskustva.

Najveća mana tih Kineza je što se tako lako napiše ORIGINAL iako nije :(.

Edit: sorry, vidim da je out of stock :(
 
Poslednja izmena:
Video sam i na alli-u da ima komplet ekrana sa ramom. Doduše sve su zamenski.
 
Postoji li mogućnost da se zameni samo staklo na ekranu jer touch je potpuno funkcionalan iako je staklo naprslo u levom gornjem uglu?
 
U teoriji da, ali za Nexus 5 to neće niko da radi jer se ne isplati.

Nije jednostavno kao što zvuči, ceo taj modul je iz jednog dela, sve zalepljeno, ekran + digitizer + staklo.
 
Nazad
Vrh Dno