Šta je novo?

3770K + Thermalright SilverArrow Extreme

Overclocking in progress...

oc.PNG

Proc je stabilan i na nizem naponu. Nema bsod-a ni na [email protected] ali na tom naponu baca malo gflopsa u linxu. To je sredjeno sada jos samo da prodje prime95 muchenje na koje cu ga baciti verovatno sutra uvece i to je to. 5ghz 24/7 nadam se :) . CPU je deliddovan, kuler je Noctua U14S. Nista lapovano samo delidd. Kasapin je naravno Demios kome se zahvaljujem. Extra odradjeno kao i uvek. Hirurski :) .
 
To se ceni :smoke: Svaka cast. Provrti jedan 3dmark11 samo fiziku. Da vidim koliko baca
 
^ Nazalost trenutno nemam 3dmark11. Skinucu ga... 3dmark13 fizika:

3d.jpg
 
Koja je ploca u pitanju? Ovo je stvarno dobar primerak!
 
Asus Maximus V Formula.

Hm, onda je VRM dizajn isti kao kod maximus IV gen-z...razmisljam dali ovaj primerak mozemoze isto sa ovim naponima da radi na 5Ghz ali u P67 plocu, konkretno mislim an maximus IV extreme (sa najnovijim biosom naravno).
 
Ovako je izgledalo pre tri nedelje tj pre delidda:

3770k.PNG

Ovako to izgleda sada:

5.0ghz.jpg

Necu vise da ga muchim. Ocigledno je da je stabilan kao stena na tom naponu. Mozda moze i 100mhz vise ali nema potrebe stvarno.

:)
 
Ma ovo je vrh...ja ne bih menjao ovo narednih dve tri godine sigurno...
 
^ Upravo to :) Dok se ne raspadne nema menjanja. Ili dok octa core ne postane standard ;)
 
^cime ga hladis?
 
Poslednja izmena:
Malo nevezano za temu, ako nekome ne mrzi napise neku statistiku jer ja sam vec totalno izgubljen..
dakle,

x V y GHz - izuzetan primerak
x V y GHz - dobar primerak
x V y Ghz - solidan primerak
x V y Ghz - los primerak

fala :d
 
Nazad
Vrh Dno