Šta je novo?

Assassin’s Creed IV: Black Flag

bro82

Slavan
Učlanjen(a)
13.12.2008
Poruke
2,332
Poena
405
Ovog puta radnja se desava u 18 veku,a glavni junak je Edward Kenway otac Haythama Kenwaya!
 

Prilozi

  • as 4.jpg
    as 4.jpg
    87.6 KB · Pregleda: 451
Poslednja izmena:
Sto kaze kolega sa jednog foruma "Altair i Ezio se prevrcu u grobu" :D,nego salu na stranu stvarno mi se ne svidja u kom smeru ide ovaj serijal,medjutim nadam se da ce igra liciti na nesto,raduje i cinjenica sto se nece odigravati u Americi...
 
Posle drugog dela poceo je drasticni sunovrat ovog serijala!Cinjenica da ovaj deo izlazi 29 oktobra mi nimalo ne uliva nadu da ce ispasti nesto dobro,jer sta se moze uraditi za 6 meseci!Bice ovo jos jedna copy/paste varijanta proslih delova!
 
Posle drugog dela poceo je drasticni sunovrat ovog serijala!Cinjenica da ovaj deo izlazi 29 oktobra mi nimalo ne uliva nadu da ce ispasti nesto dobro,jer sta se moze uraditi za 6 meseci!Bice ovo jos jedna copy/paste varijanta proslih delova!

I ovo je pocelo kao COD, svake godine isto s*anje
 
Ne bih rekao da je s.anje... Nego da ste se vi umorili od istih igara. Ali svakih par godina stasava nova generacija klinaca kojima odgovara ovakav AC i CoD. Ili igrajte nešto drugo, ili prestanite da se igrate ako ste matori. Jednostavno je :)
 
Assasin's Creed VI - Black Warfare 4 - Premium Edition - 49.99$.
 
Assasin's Creed XXVII : Altair VS Predator
Posle drugog dela oprostio sam se od ovog serijala, neka mladje generacije nastave dalje...
 
Pa klasika sad ce da budu jedno 2-3 nastavka AC3, isto kao sto su za AC2 bila 2 nastavka.
Sad AC3 su kao napravili malo drugaciji kalup i sad ce samo da stancuju, isto tako su to uradili sa AC2 koja je bila odlicna igra naspram keca.
 
Ja sada igram drugi deo, po svemu šta sam video do sada bolji od prvog a izgleda i od ostalih koji su izašli.
 
Drugi deo je pravo remek delo , definitivno jedna od najboljih igara ikad.
 
Ja sam presao i prvi i drugi deo,imam i originale,a sve ostale nastavke i delove sam presao do pola i tu stao!Sto je napisao @byMaX stasava nova generacija kojima se ovo svidja pa neka cepaju!
 
Jako dobro izgledaju ovi crtezi assasina... Na foru samuraja. Veliki sam ljubitelj ove igre. Nije sve u grafici, a vecina vas kritikuje igru zbog same grafike(sto nije kao crysis)... :p Igra kao igra ima jako dobru pricu od samog pocetka. Jedinstvena je igra, i to mi se svidja. Sve je dobro zamisljeno a imam utisak da bi mogli da ubace neke kineze ili japance jos bolje, u sledecim nastavcima. Bila bi to dobra igra.
 
Očito su zadovoljni reakcijama na pomorske borbe u trojci, pa sada idu na foru pirati sa kariba.
 
That's fine by me, pogotovo ako ubace full coop support.
 
 
Solidna ložana, ali sve zavisi kakva će na kraju biti izvedba igre, najviše se plašim da će biti repetitivan gameplay gde svaki brod uništavaš ili osvajaš na totalno isti način od samog početka i tu i tamo po neka misija na kopnu.

Ja kontao da je ovo dodatak za AC3 a ono skrzo novi chapter.
 
Da su ovo izbacili dok su Pirati sa Kariba bili aktuelni uboli bi premiju!

Da :) Pirati 5 treba da izadju 2015. Tada mogu da naprave AC pod nastavak kao sto je bio Brotherhood posle Dvojke
 
S obzirom da obozavam piratsku tematiku, a i AC, ovo je za mene nesto najbolje sto se moglo najaviti! :d
 
Ja ovaj nisam igrao nista preko 2-ke.. Ali... Kako Desmond prozivljava ovaj... zenu? :d
 
Nazad
Vrh Dno