»RSS Benchmark sajt

Strana 6 od 426 PrvaPrva ... 23456789101656106 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 76 do 90 od ukupno 6382

Tema: Messaging i VoIP aplikacije (WhatsApp, Viber smece, Skype...)

Member Avatar korisnika GiBo2pac
        Na forumu od
        Sep 2012
        Poruka
        5.975
      2. Moja mašina
        • CPU: AMD Ryzen r5 1600 + CM Nepton 280l+EK Vardar F3-140ER
        • MoBo: GIGABYTE AX370-GAMING 5
        • RAM: Kingston Hyper X Fury 8GB DDR4 - 2666MHz
        • VGA: ASUS R9 280X TOP V2 1180/1750MHz
        • MON: DELL P2417H
        • HDD: SSD Samsung 840 EVO 120GB + WD Blue 500GB + WD Red 1TB
        • Case: Fractal Design Define XL R2 Black Pearl, napajanje Thermaltake SPS730 - 730W
        • SND: Integrisana/2.0 Genius Wooden
        • LAP: HP ProBook 455 G1 - Win7 SP1 64bit Ultimate
        • TV: Samsung UE40 J5100
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: /Nexus 6P / Stock+Root/ /A4 Tech Bloody R70 Wireless/
      3. Citat Citiram korisnika: magick Pogledaj poruku
        U svakom slučaju, ja ne mogu i nikada neću prihvatiti tezu da nekim zemljama/narodima treba zabraniti određeni proizvod jer ga nisu dostojni ili jer nekako kvare ugled proizvođaču.
        +1
        Albert Einstein -Mašta je važnija od znanja.Znanje je ograničeno, mašta okružuje svet!

VIP member Avatar korisnika magick
        Na forumu od
        Jan 2001
        Poruka
        5.207
      5. Moja mašina
        • CPU: 2 x PIII 1GHz
        • MoBo: Supermicro PIIIDR3
        • RAM: 2GB RDRAM PC800-40 ECC
        • VGA: Matrox G400DH
        • MON: Compaq P910
        • HDD: Uglavnom SCSI ;)
        • OPT: NEC ND-4551A & Samsung SH-203B
        • Case: Chieftec Dragon
        • SND: TurtleBeach Santa Cruz
        • TV: Panasonic GT60
        • INET: DSL
        • Ostalo: LSI MegaRAID Elite 1600 (128MB BBU); Rainbow Runner for G-series; Addonics ADST-203
      6. Citat Citiram korisnika: Djilkosh_Ns Pogledaj poruku
        Nemoj da se hvatas samo istocnog sveta, to sam dao samo kao primer za Indiju, opet to je moje misljenje na osnovu iskustva sto sam video svojim ocima, sto na XDA, sto na Play-u.
        Kao i svako ko je pun predrasuda, ti nisi ni svestan šta si video, odnosno ne znaš to da tumačiš. Jezička i kulturna barijera ne znače da je sa druge strane glupo i nezahvalno đu6re.

Citat Citiram korisnika: Djilkosh_Ns Pogledaj poruku
        Dati jednu zvezdu zato sto ne znas da koristis aplikaciju, je po meni glupo...
        Prvo, ti ne znaš zašto je neko ocenio aplikaciju onako kako ju je ocenio, a drugo... Svako ima pravo da aplikaciju oceni slabom ocenom jer smatra da joj je korisnički interfejs nelogičan i/ili prekomplikovan (po njegovoj logici i standardima) i prema svim principima demokratije ima prava isto kol'ko i ti.

TB je savrsena aplikacija zato sto ima toliko stvari nacickanih, da ne moras jos 5 aplikacija da koristis sto ona ima, po meni jos bolje sto je sve na jednom mestu.
        Tebi je to možda bolje, a neko smatra da je aplikacija prenatrpana (njemu) nepotrebnim funkcijama. Ko je u pravu?

Negde sam i video zamisli lik je dao jednu zvezdu zato sto mu aplikacija ne radi, jer covek nece da root-uje telefon, naravno po tebi tu je dev kriv ili sta?
        Prvo, niko tu nije "kriv" jer nema odgovornosti za ukus i dopadljivost. Ali ako pričamo o tome da li je to u redu ili ne... devel može sam biti kriv za negativnu ocenu ukoliko nije jasno naglasio da aplikacija zahteva root privilegije da bi radila. Ukoliko je to bilo naglašeno i ukoliko je to jedini razlog, onda takva negativna ocena nije opravdana, ali je to opet problem Gugla koji nije omogućio arbitražu ili pak problem onih koji te ocene shvataju isuviše ozbiljno iako znaju da je sistem ocenjivanja duboko problematičan.

Ako je postojao neki bug i dev to ispravio, zasto ne povecati zvezdu, nego ostaviti i dalje jednu zvezdu i to je to.
        A ako devel u novoj verziji ubaci neki bag, može li mu se koja zvezdica i skinuti? Kažem ti... sistem ocenjivanja je takav kakav je i sve primedbe na njega šaljite Guglu, a ne Indiji, ili ga pak prihvatite takvog kakav je.

Nismo se razumeli izgleda... Ja kazem ako je neka aplikacija dobra i radi ono sto treba da radi kao sto je i napisano u description zasto davati jednu zvezdu?
        Pa, recimo zato što je prespora na nekom telefonu ili zato što na nekoj verziji Androida baguje ili prosto zato što je neko imao veća očekivanja. Sto ljudi - sto ćudi. Isto važi i za sisteme vrednosti. Nemoj misliti da je to nešto što se kao fenomen javlja tek danas, tako je od kako je sveta i veka i ljudi u Guglu su to sigurno znali kada su kreirali takav sistem ocenjivanja, pa su se ipak iz nekog razloga opredelili za njega.

Nije u redu davati jednu - dve zvezde PO MENI, ako ti se ne svidja interfejs, a na primer radi ono sto joj je svrha. Uzmi druze, pa ti napravi lepsu aplikaciju i svi zadovoljni, zar ne?
        To je po tebi. I ja bih se možda još i složio sa tim, ali neko ima drugačiju logiku i možda slabu ocenu smatra stimulativnom kritikom. Opet, ne možemo nametati svoju logiku i svoj sistem vrednosti drugima, a ova planeta ipak postaje globalno selo.

Pogledajte autostarts aplikaciju, interfejs sa Gingerbread-a, a aplikacija radi svoj posao savrseno.
        Pazi, meni bi bila savršeno ok i da ima DOS interfejs, ako mi vrši posao, ali ne dajem sebi za pravo da pljujem i satanizujem one koji drugačije misle iako sam čvrsto uveren u svoju argumentaciju i svoj sistem vrednosti (kao i većina drugih ljudi).

Ja npr smatram da je Facebook *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*ština za kompleksaše, no-lajfere, voajere i pedofile - te da sve koji je koriste treba evidentirati (što se verovatno i radi), a veliku većinu i... Al' to je samo moje mišljenje i ne namećem ga drugima.
        Menjao magick : 28.02.2013. u 22:06
        *** I'm the Lizard King, I can do anything! ***

Na forumu od
        Jan 2001
        Poruka
        5.207
      8. Moja mašina
        • Ostalo: LSI MegaRAID Elite 1600 (128MB BBU); Rainbow Runner for G-series; Addonics ADST-203
      9. Malopre videh da je kod nas još uvek dostupna aplikacija KakaoTalk. Skidajte dok još može (jednim klikom).

Member Avatar korisnika TosaNS
        Na forumu od
        Aug 2010
        Poruka
        2.647
      11. Moja mašina
        • CPU: AMD FX-8320 3.5GHz
        • MoBo: MSI 970A-G43
        • RAM: Kingston DDR3 4 x 2Gb 1333Mhz
        • VGA: GeForce GTX660 MSI OC 2GB
        • MON: Dell
        • OPT: LG
        • Case: Blueberry CN-872BK sa napajanjem CHIEFTEC CTG-500-80P 500W
        • SND: Creative - Inspire P580 5.1
        • Ostalo: G110 + G9 :)
      12. Obzirom da nema ni vatsappa ocigledno da su u tu pricu umesani domaci provajderi ili neki od njih jer im app kvare posao. Ubedjen sam da su oni nekako na play storeu blokirali te app jer nema drugog logichnog objasnjenja.
        Soylent Green is people

Member Avatar korisnika zechs
        Na forumu od
        Dec 2008
        Poruka
        7.244
      14. Moja mašina
        • CPU: AMD Phenom II X4 BE 960T w/ TX3
        • MoBo: Gigabyte GA-880GMA-UD2H
        • RAM: 8 GB DDR3
        • VGA: XFX Radeon R7 360 2GB
        • MON: Philips 190VW9FB
        • HDD: Patriot Spark (120 GB) + Samsung (500 GB) + WD Green (750 GB) + Samsung (1.5 TB)
        • OPT: ASUS DRW-1814BL
        • Case: Chieftec BH-01 w/ Chieftec 500W
        • SND: Creative Audigy SE
        • Ostalo: Canon LBP-2900 w/ CanoScan LIDE 25 ; Linksys WRT54GL
      15. Sto se Indije tice, nemojte zaboraviti da su jedni od boljih u domenu matematike, i sama nauka ima ogroman razvoj kod njih..
        J&W MINIX 6150SE-UC3 | AMD Sempron 140 | Kingston 1GB DDR3 | Gigabyte GeForce 8400GS 512MB DDR2 | Samsung Spinpoint F3 500GB | SONY NEC AD5260S-OB | CFI CBI-A8989TG 150W | Realtek ALC 662 | Win 7 w/XBMC

Na forumu od
        Jan 2001
        Poruka
        5.207
      17. Moja mašina
      18. Al' idalje može da se skine gooomila VoIP aplikacija, uključujući Skype i gore pomenuti KakaoTalk. Zaista čudno.

Member Avatar korisnika zechs
        Na forumu od
        Dec 2008
        Poruka
        7.244
      20. Moja mašina
        • CPU: AMD Phenom II X4 BE 960T w/ TX3
        • MoBo: Gigabyte GA-880GMA-UD2H
        • RAM: 8 GB DDR3
        • VGA: XFX Radeon R7 360 2GB
        • MON: Philips 190VW9FB
        • HDD: Patriot Spark (120 GB) + Samsung (500 GB) + WD Green (750 GB) + Samsung (1.5 TB)
        • OPT: ASUS DRW-1814BL
        • Case: Chieftec BH-01 w/ Chieftec 500W
        • SND: Creative Audigy SE
        • Ostalo: Canon LBP-2900 w/ CanoScan LIDE 25 ; Linksys WRT54GL
      21. Skype ne sme da nam diraju zbog ugovora sa Microsoftom Za Kakao jos nisu culi nasi operateri..i njega ce da maknu ubrzo
        J&W MINIX 6150SE-UC3 | AMD Sempron 140 | Kingston 1GB DDR3 | Gigabyte GeForce 8400GS 512MB DDR2 | Samsung Spinpoint F3 500GB | SONY NEC AD5260S-OB | CFI CBI-A8989TG 150W | Realtek ALC 662 | Win 7 w/XBMC

Member Avatar korisnika tattoo
        Na forumu od
        Feb 2013
        Poruka
        357
      23. Moja mašina
        • CPU: E2180
        • MoBo: Asus
        • RAM: 2Gb
        • VGA: 6450
        • MON: Dell 19-ica
        • HDD: 320Gb+ 500Gb
        • OPT: DVR Liteon
        • Case: CoolerMaster 541
        • LAP: Think Pad T430

Moderator Avatar korisnika yooyo
        Na forumu od
        Jun 2005
        Poruka
        10.861
      25. Moja mašina
        • CPU: i7-4790
        • MoBo: ASUS
        • RAM: 16GB
        • VGA: NVidia GeForce 770GTX
        • MON: Dell U2716D - 27" (2560x1440)
        • HDD: Samsung Evo 840 (500GB) + 2TB HDD
        • SND: Integrisana
        • LAP: Dell XPS 15
      26. Viber se ne vidi na Google Play cak ni kada idem preko VPN-a i imam placene aplikacije. Nije do provajdera, nesto su Viber developeri filtrirali, jer imaju dosta problema sa razlicitim telefonima. Kazu cak i da ne podrzavaju telefone sa custom ROM-ovima.
        pro’ gram mer (n.) - An organism that converts caffeine into code.

Member
        Na forumu od
        Jan 2013
        Poruka
        561
        Citat Citiram korisnika: yooyo Pogledaj poruku
        Viber se ne vidi na Google Play cak ni kada idem preko VPN-a i imam placene aplikacije. Nije do provajdera, nesto su Viber developeri filtrirali, jer imaju dosta problema sa razlicitim telefonima. Kazu cak i da ne podrzavaju telefone sa custom ROM-ovima.
        Kako te bre ne radi, pogledaj bre mene.
        Meni na note2 preko vpn-a radi. Isto tako na lg l9 kao i na s3. Bez vpn-a nije htelo na s3 i l9 ali kad ga pokrenem vidi sve, i sta treba i sta ne.

Member
        Na forumu od
        Jun 2006
        Poruka
        43.621
      29. Moja mašina
        • CPU: QX9650 Silence
        • MoBo: P5E64 EVO
        • RAM: DDR3-1600 CL7
        • VGA: ATI 2600
        • MON: Sony 19" XDM-93
        • HDD: Intel X25-E x4
        • OPT: DVR-110
        • Case: Supermicro SC846, Zalman ZM600
        • SND: Audiotrak Prodigy Advanced
        • Ostalo: APC Oops za tri racunara.
      30. @magick, ja se ne slazem da Indijcima treba ukloniti aplikacije iz razloga koji je Djilkosh naveo, ali selektivna zabrani nekoj zemlji mi uopste nije cudna, nelogicna ili cak "nemoralna" (ili sta god slicno zelis naci) ideja.
        Da mi J. Koreja nije najjace trziste, ja bih zabranio prodaju u toj zemlji, jer ljudi sasvim drugacije razmisljaju, i ti treba svakog meseca da im opet prevodis da "Zakoni fizike ne dozvoljavaju to sto ti zelis" - ali u bukvalnom smislu!
        Da je situacija takva da opet stalno traze izmenu zakona fizike, a malo su trziste, vrlo brzo bi se nasli IP-blocked od moje strane

Cim je steta veca od koristi, treba blokirati neku zamlju. Na svakome je da proceni sta je njemu veca steta/korist. Sam pitas Djilkosha zasto je on u pravu, a sebi ne postavljas isto pitanje
        Duca89: Daj mi broj tvog dilera, ima opasno dobru robu

Na forumu od
        Jan 2001
        Poruka
        5.207
      32. Moja mašina
      33. Citat Citiram korisnika: alfaunits Pogledaj poruku
        selektivna zabrana nekoj zemlji mi uopste nije cudna, nelogicna ili cak "nemoralna"
        E, vidiš, tu se razlikujemo, barem po pitanju moralnih i etičkih vrednosti.

Citat Citiram korisnika: alfaunits Pogledaj poruku
        Da mi J. Koreja nije najjace trziste, ja bih zabranio prodaju u toj zemlji, jer ljudi sasvim drugacije razmisljaju, i ti treba svakog meseca da im opet prevodis da "Zakoni fizike ne dozvoljavaju to sto ti zelis" - ali u bukvalnom smislu!
        Možda ćeš jednog dana shvatiti da bi lični interesi i konformizam morali imati granice. Uostalom, svaka kompanija za svoj proizvod ili uslugu može naći sebi adekvatnog partnera za distribuciju, tehničku podršku, servis ili zastupništvo u nekoj zemlji, ukoliko postoji procena da se to više isplati.

Da je situacija takva da opet stalno traze izmenu zakona fizike, a malo su trziste, vrlo brzo bi se nasli IP-blocked od moje strane
        Zar avioni i podmornice ne prkose zakonima fizike? Hoću reći da tehnološki razvoj neprestano pomera granice i da je tehnički slabije potkovanim ljudima teško da razumeju zbog čega je nešto u praksi neizvodljivo ili neracionalno, kada nam se automobili sami voze, a roboti nam redovno šalju slike i analize zemljišta sa Marsa.

Južna Koreja je zamlja Samsunga i LG-a, pa su možda i njihova očekivanja prevelika. Bilo kako bilo, ne valja generalizovati, a čak i da imaš reprezentativni uzorak (u šta sumnjam) ne bih njihovu logiku okarakterisao kao "nakaradnu" i/ili "arogantnu".

Cim je steta veca od koristi, treba blokirati neku zamlju.
        Baš imaš visoku poslovnu etiku.

Sam pitas Djilkosha zasto je on u pravu, a sebi ne postavljas isto pitanje
        Uopšte nemam nedoumica oko fašizma i šovinizma - nekad su se čak životi davali u borbi protiv toga.

Member Avatar korisnika TosaNS
        Na forumu od
        Aug 2010
        Poruka
        2.647
      35. Moja mašina
        • CPU: AMD FX-8320 3.5GHz
        • MoBo: MSI 970A-G43
        • RAM: Kingston DDR3 4 x 2Gb 1333Mhz
        • VGA: GeForce GTX660 MSI OC 2GB
        • MON: Dell
        • OPT: LG
        • Case: Blueberry CN-872BK sa napajanjem CHIEFTEC CTG-500-80P 500W
        • SND: Creative - Inspire P580 5.1
        • Ostalo: G110 + G9 :)
      36. Ljudi vi ste totalno otišli u off sa komentarima zašto ne otvorite neki novi topik i lepo pričate o čemu već ....

skrenuli ste sa teme

dakle tema je Viber kojeg nema u app store-u. Još uvek niko nije dobio nikakav odgovor što više nema app?
        Soylent Green is people

Member Avatar korisnika Kritika
        Na forumu od
        Feb 2010
        Poruka
        5.269
      38. Moja mašina
        • CPU: Intel
        • MoBo: Gigabyte
        • RAM: Kingston
        • VGA: ATI
        • MON: Samsung
        • OPT: Pioneer
        • Case: Chieftec
        • SND: Jazz
        • LAP: ASUS N71JA: http://www.asus.com/product.aspx?P_ID=RDXLBhVczhtgIywo
        • TV: Samsung
      39. Ljudi su otišli u off verovatno zato što je tema besmislena tj za tračarenje. Nema ga, niko nema rešenja da ga bude i rešen problem

Na forumu od
        Jan 2001
        Poruka
        5.207
      41. Moja mašina
      42. Evo, da ne bude totalni off... imam LG Optimus 4X i on ima onaj neki njihov LG SmartWorld (app centar). Elem, u njemu tek nema ni jedne jedine VoIP aplikacije, čak i sama pretraga termina VoIP ne daje nikakve rezultate. Baš kao i na Samsung Apps za njihove Bada telefone. Dakle, šliht operaterima.

S tim što ne verujem da će operateri smeti/moći da ucenjuju Google, da ovi njima ne bi ukinuli Internet servis.

Strana 6 od 426 PrvaPrva ... 23456789101656106 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •