Šta je novo?

Messaging i VoIP aplikacije(WhatsApp, Viber, Telegram, Signal, Skype..)

Znam, već sedam dana se maltretiram sa ovim...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Probaj sa pozivom a ne sms kodom. Naravno kad ti istekne 24h od poslednjeg pokusaja


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne reaguje jer scaki put kad probas, on produzava za 24h. Iskuliraj 24 i po sta pa probaj onda. Nema drugog razloga.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Probaj sa drugim brojem na tom novom telefonu, pa onda u podešavanjima Vibera idi na promena broja telefona, pa tu unesi taj broj koji pokušavaš a neće. Možda upali ko zna.
Ali povedi računa, svako ko ima taj broj u imeniku dobiće na Viber obaveštenje da je korisnik taj i taj promenio broj.

from Tapatalk SM-A505FN using my Sent
 
Poslednja izmena:
Probaj sa drugim brojem na tom novom telefonu, pa onda u podešavanjima Vibera idi na promena broja telefona, pa tu unesi taj broj koji pokušavaš a neće. Možda upali ko zna.
Ali povedi računa, svako ko ima taj broj u imeniku dobiće na Viber obaveštenje da je korisnik taj i taj promenio broj.

from Tapatalk SM-A505FN using my Sent
Sutra dolaze iz Telenora da probaju da reše, pa ne bi ništa da diram 24h, ako ne uspeju, pokušaću...
Ali Viber support, tuga...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Kako preuzeti punu kontrolu nad viber bekapom i da to stvarno radi, dakle ručno i pouzdano. A ne kao do sad pošto su oni nesposobni da tu prostu i veopma bitnu stvar naprave da to radi. Još odavno mi automatski bekap brljavi i mnogo češće ne uspe nego što uspe, a sad sam izgubio telefon i ostao sa nekim starim bekapom na google drajvu još od početka novembra. Imam sve na računaru na viber desktop ali ne znam da li to može nekako da se spoji ili bar bekapuje.
Ja hoću da takva prosta i esencijalna stvar (slova i emotikoni) radi bez pogovora, i naravno da imam pristup sopstvenim porukama a ne da je tamo negde skriveno na drajvu, dakle kad god mi se ćefne da mogu da uradim restore ili otvorim istoriju poruka u nekom editoru.
 
Jel whatapp nema mogucnost da samo bekapuje telstualne poruke?
 
Ima li neko neki info kada ce se riješiti problem sa dual apps na androidu 10?
Konkretno imam problem sa aplikacijom Parralel Space, vidim na netu da svi imaju ovaj problem

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Ima li još neko da mu ne rade video pozivi na Viberu, android 10? Danas skontah, vidim da ne može pristupiti kameri kada se pozove, a ima sve dozvole.
giphy.gif


Sent from my Pixel 4 using Tapatalk
 
Sutra dolaze iz Telenora da probaju da reše, pa ne bi ništa da diram 24h, ako ne uspeju, pokušaću...
Ali Viber support, tuga...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Da javim ovde da je rešeno na kraju...
Iz Telenora su navodno uspeli promenom regiona na iphonu da obezbede dobijanje aktivacionog koda, što i ne pije previše vodu s obzirom da ovo nije bio jedini broj u mreži koji nije dobijao aktivacioni kod, isto se dešavalo na još jednom broju sa android telefonom. Taj android sam ja rešio pošto sam konačno uspeo da dobijem živog Viber support agenta , lik mi je izdiktirao telefonom kod. Inače, problem postoji i kod Google verifikacionih poruka (2fa autentifikacije i slično) tako da sam siguran da je ovde problem sa promenom mreže...U svakom slučaju ako neko bude imao sličan problem, jurite Viber support chat...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Malopre ažurirano aplikaciju i više mi ne dozvoljava da se prijavim, jel imao neko sličan problem? Kontaktirao sam podršku ali dobijam automatske odgovore
4f2098edef8947687a2f42e5ca07e6c6.jpg


Sent from my MI MIX 3
 
Poslednja izmena:
Imao ja, i par meseci mi broj bio blokiran. Podrška neće ni da razgovara, posle jednog maila samo napisali da na svaki sledeći mail neće odgovarati, i to je to [emoji16]

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Sad više ne koristiš WA na tom broju ili? Nisu hteli da kažu razlog a ni da li je trajno i ili na neki period

Sent from my MI MIX 3
 
Poslednja izmena:
Korsitim WA na drugom broju, pokušao sam opet da se reg. na primarni broj da vidim jel ima promene, i sad mogu da registrujem.
Rekli su samo da je sa mog wa naloga narušen njihov Terms of Service, i kao da su primili veliki broj primedbi za moj WA nalog. A tu sam se dopisivao sa max 10 ljudi, i to su sve rodbina ili prijatelji, i niko nebi imao razlog da prijavi nešto.
Jedino što je meni pisalo kada sam ušao u WA, da je moj broj registrovan na drugom uređaju, to je bilo ujutro kad sam se probudio, i nikad nisam reg. WA na drugom uređaju.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Bukvalno sve što su tebi pisali su i meni, pokušaću posle nekog vremena da se prijavim možda proradi. Čitao sam da su ljudima gasili WA zbog "sumnjivog" sadržaja na Fb a ugašen im je bio i Insta u kompletu

Sent from my MI MIX 3
 
Zadnjih par mjeseci imam problem sa viberom. Kad pozovem nekoga, svaki put kad se javi nakon par sekundi se prekine veza. Kad mene neko zovne onda mogu normalno da razgovaram i nema prekida. To mi se prvo desavalo na Xiaomi Redmi Note 5, a sad i na Xiaomi Redmi Note 8. Koristim stock MIUI. Vidim na MIUI forum da se jos neki zale na isti problem.
 
Mene kod Viber razgovora zeza što sve čujem odlično 5 sekundi i posle 10 sekundi prekid i tako u krug... Ne znam šta bi bio uzrok tome...

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Uzrok je u nazivu teme.
 
Znam ali nažalost osobe sa kojima sam u kontaktu mnogo više vole Viber od WhatsAppa.

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Da li mozete da preporucite aplikaciju preko koje bih mogao da prosaljem veliki broj sms-ova (2000-3000) mojim kontaktima koji su mi memorisani na gmail. Dakle isti sms sadrzaj velikom broju ljudi a da ne moram da obelezavam jedan po jedan kontakt i da ne zakuca aplikacija. Moze i PC resenje, bitno mi je samo da ide sa mog broja telefona sms. Unapred hvala!
 
Stiže Nova Godina i Božić, pa treba slati cirkularne poruke?
:)
Šalim se naravno.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Da li mozete da preporucite aplikaciju preko koje bih mogao da prosaljem veliki broj sms-ova (2000-3000) mojim kontaktima koji su mi memorisani na gmail. Dakle isti sms sadrzaj velikom broju ljudi a da ne moram da obelezavam jedan po jedan kontakt i da ne zakuca aplikacija. Moze i PC resenje, bitno mi je samo da ide sa mog broja telefona sms. Unapred hvala!

Jel bi ti nesto ovako zavrsilo posao?

https://codinginfinite.com/open-source-bulk-sms-sender-android-app/




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hvala ti i od mene. Zanimljiva stvar.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Da li mozete da preporucite aplikaciju preko koje bih mogao da prosaljem veliki broj sms-ova (2000-3000) mojim kontaktima koji su mi memorisani na gmail. Dakle isti sms sadrzaj velikom broju ljudi a da ne moram da obelezavam jedan po jedan kontakt i da ne zakuca aplikacija. Moze i PC resenje, bitno mi je samo da ide sa mog broja telefona sms. Unapred hvala!
Ако може и нека апп, све исто, само да су СМС поруке различите.

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Na dva iPhone 6 (telenor pre paid) Viber i WA ne rade preko mobilnog interneta. Ne radi ni speedtest, a recimo radi Safari i slično. Da li neko zna da li je problem do aplikacija, Telenora ili .... Hvala
 
Do sada sam koristio viber 6.5.3 verziju, i sve je radilo savršeno. Prešao sam na najnoviju (zbog dark moda, i boljeg kvaliteta slika), i dešava se problem sa grupama... Elem, kada god izađem iz vibera (exit, ili strelica levo, ili minimizujem), kada uđem u viber, baci me u određenu grupu, nebitno gde sam pre bio. Pokušavao sam sa reinstalacijom, clear cache, data, pin, unpin, sa i bez restore backupa, i isto.
Hoću da se vratim na staru verziju, imam taj apk od ranije, ali nece da instalira (a do juče je radio). Note 9 je u pitanju. Samo kaze app not installed.
Neka sugestija? (neće ništa da instalira van playstore, iako sam mu dao permission)...
Edit: kada izađem iz te grupe (leave and delete), posle ne mogu da uđem u viber iz notification panela :) samo se za trenutak otvori i ugasi, očigledno se nekako veze za tu grupu, ali kako da to sredim?
 
Poslednja izmena:
Na dva iPhone 6 (telenor pre paid) Viber i WA ne rade preko mobilnog interneta. Ne radi ni speedtest, a recimo radi Safari i slično. Da li neko zna da li je problem do aplikacija, Telenora ili .... Hvala
Probaj da obrišeš proxy iz APNa

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Pre par dana sam promenio ime kontakta iz AAA u BBB. Nakon par sati vracam ime kontakta u prvobitno stanje, odnosno vracam iz BBB u AAA. Moj problem je sto mi je samo u viberu ostalo promenjeno ime, odnosno ostala je prva izmena BBB. Kada udjem u viber, pa kontakte i nadjem ga i kada pokusam da ga izmenim pise mi cant edit only read.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Probaj sinhronizaciju vibera. Verovatno je zakon ono sto se sinhronizuje sa google nalogom ili sta ti je vec default. Viber samo povlaci ono sto vidi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno