Šta je novo?

Messaging i VoIP aplikacije(WhatsApp, Viber, Telegram, Signal, Skype..)

To znam, mislio sam na ovaj zaokruzeni deo.
6a1a10d8c1134106a54931583fb4119f.jpg


Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Pa ako ta osoba koja ti salje poruke ima ukljuceno da posalje lokaciju tebalo bi da ti stoji
 
Ja pokusavam kod sebe da upalim al nema vise u opcijama u viberu lokacija.

Lokacija u samom telefonu mi je upaljena.

Poslato sa EML-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Pokusao sam da pronadjem i nijedna mi app ne radi posao, search sam temu al nisam naisao na odg...
Da li postoji aplikacija za snimanje wapp voice calla?


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Odlicno, taman da odradimo mass convert na telegram :)
 
Rado bih platio viber bez reklama, najviše ga koristim jer ima najveću bazu korisnika kod nas. Isti i whats bi platio da nemam reklame ako krenu. Nije mi jasno što to ne ponude? Telegram mi je postao najudobniji za korišćenje, najkorisnije opcije i najbolji stikeri.
 
Samsung Note 9,Samsung S9 Android 9.. problem sa notifikacijama na telegramu, Whatsapp Viber. Često poruke vidim tek kada otvorim aplikaciju. Isključio sam sve one opcije u device care da ne idu u sleep i dalje imam isti problem. Ima li neko savet sta jos mogu da uradim?
 
isto tako i na s8, u zadnjih ~mesec dana mi po nekad kasne notifikacije. primetio sam na viberu i whatsappu, ostale ne koristim.

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
To je do Samsung UI. Probajte da ih zaključate u memoriji da se ne gase:
Poslednja opcija:
b4543b48cb6e76cddc6a9a1f1a1e86d3.jpg
 
postoji li neki način da se u viberu odmah otvori secret chat? ne vidim drugi način osim da iz kontakta otvorim chat pa onda tek odatle secret chat, praktično moraš da otvoriš 2 chata, običan i secret? ili je nešto pogrešno radim...
 
Samsung Note 9,Samsung S9 Android 9.. problem sa notifikacijama na telegramu, Whatsapp Viber. Često poruke vidim tek kada otvorim aplikaciju. Isključio sam sve one opcije u device care da ne idu u sleep i dalje imam isti problem. Ima li neko savet sta jos mogu da uradim?

isto tako i na s8, u zadnjih ~mesec dana mi po nekad kasne notifikacije. primetio sam na viberu i whatsappu, ostale ne koristim.

To je do Google đubreta, koje su prihvatili i ostali (Samsung, Huawei...). Uvode gomilu besmislenih novina za duže trajanje baterije i tako ubijaju funkcionalnost uređaja. H3bao ih AI
 
Kako da dodjem do opcije da zakljucam viber?
 
Jel ima neko da ima problem sa Messenger aplikacijom, dešava se non stop da mi se zatvara čet prozor. Primer, gledam 9gag pošalje mi neko poruku na messenger, otvorim prozor krenem da pišem i samo zatvori čet, i tako u krug. To ne radi jedino ako otvorim čet na početnoj strani telefona ili direktno iz meseengera kada pišem.

Honor 8x android pie 9.0 Emui 9.0.1

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Imam 4 aktivna caskanja na Viberu, i zelim dva da sakrijem. Prvi se bez problema sakrio, medutim kod drugog kada ukucam PIN nista se ne desava, i dalje je tu. Da li je ovo neki bag, ili mozda moze samo jedno caskanje da se sakrije?
 
Desi se to ponekad(i meni se desavalo), samo budi uporan i ponovi pin nekoliko puta.

Sa S9 poslato
 
Može li da se namesti poseban zvuk zvona za svaki viber kontakt?
 
Uspeo sam da sakrijem, tako sto sam postavio jednu sifru za sva caskanja.
 
Tako sam i ja postavio, jedan pin za sva skrivena caskanja. Nisam probao, ali mislim da drugacije i ne moze(neka me neko ispravi ako gresim)?

Sa S9 poslato
 
A stvarno je glupo što Viber nema opciju da se chat jednostavno arhivira nego imaju te zezancije sa pinovima... Uvek sam pre za WhatsApp

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Za watsapp koji izgleda isto 10 godina, i nema jedan kršteni wallpaper... Đubre neopisivo.
 
I koji uvek do sada a i u budućnosti će da pokazuje viberu šta znači biti fluidan..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Viber i Messenger su najlosije aplikacije za IM, to je definitivno. Bloatovano, previse resursa, uzas.

Messenger je i losiji od Vibera, po default-u nema enkripciju, nema normalnu tamnu temu, ali jedini od svih ima chat heads, neprikosnovena funkcija.

U Android Q ce verovatno biti integrisani chat heads, postoji i aplikacija na PS za chat heads na svim aplikacijama, nisam probao.
 
Čekaj, polako da i u wa ubace reklame. Možda čak i gora opcija je smaranje brendova kao na viberu al tamo su bar mogli da se blokiraju koliko se sećam.

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 
Kada hoću da otkucam poruku u viberu izadje mi kao predikcija moj mail i tako stalno. To se dešava samo u viberu . Restartovao sam telefon opet se pojavljuje . Zna neko kako da ugasim to bez reinstalacije ? Koristim inače Google tastaturu .

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno