Šta je novo?

Messaging i VoIP aplikacije(WhatsApp, Viber, Telegram, Signal, Skype..)

Da li si logovan na sajtu ? Ako nisi ne možeš ništa da skines

Sent from my MI 8 using Tapatalk
pretpostavio sam. Ne znam ruski :D
stock ili neki dark mod?

Svakako, očekujem da će brzo ovaj dark mod i zvanično, a ako je tačno da se ne može ažurirati bez prethodnog deinstaliranja postojeće verzije, ja ne bih, hvala.

BTW, može biti da meni bijeli Vajber ne smeta toliko zato što ja brightness ekrana držim poprilično nisko. Na automatiku ili na minimum kad sam u tamnojoj sobi, tako da mi ne iskopa oči svaki put kad ga upalim. :D Još mi se čim zađe sunce pali i night mode, tako da nemam užasnih problema :)
 
Ovaj poslednji ne znam kakav je ali predzadnji je dark i stvarno dobro izgleda i prija očima, inače sve funkcije dobro rade i ne vidim neku drugu razliku sem što je dark. Istina je da update na novu modovanu verziju nije moguće bez deinstalacije prethodne, bar ja nisam uspeo, a to podrazumeva ponovno logovanje, viber code, podešavanje itd....
 
A gde se u podesavanjima prebacuje na dark mode, nisam uspeo da nađem?

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
d215de2e8313101ee08f7123f423d61c.jpg



Odavde sam skinuo

https://dlandroid.com/viber/
 
Poslednja izmena:
Ne mogu ni odatle da skinem, navlači me na one sajtove sa VAS "uslugama". Hvala u svakom slučaju. J* viber

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Hvala, uspeo sam sa onog linka što je postavio @nsvladimir, morao sam da promenim browser. Hvala svima još jednom.
Ova modovana verzija neće da povuče restore sa G Drive?

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Moze mala pomoc? Na Huawei y6 imam problem sa Viber notifikacijama :(

Kada neko posalje poruku ne dobijem notifikaciju nego moram svaki cas ulaziti u Viber da proverim.

Sta treba da podesim?
Hvala.
 
U viberu: podešavanja-opšte-wifi pravila mirovanja-uvek povezan. U telefonu nađi negde u podešavanju zaštićene aplikacije i tu čekiraj sve koje ne želiš da se gase u pozadini. Pogledaj imaš li tu ili sličnu opciju u štednji baterije ili opciju bez restrikcije baterije za određene aplikacije. Kod mene mogu da dospem do tih opcija kad zadržim prst na npr viberu i odem u app info. U task menadžeru postoji mogućnost da se određena aplikacija zaključa u njemu. Ovo je sve na xiaomiju ali sličnih opcija ima huawei sigurno. Na huawei 550 i y5ll su mi stizale notifikacije kako treba.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
U vajberu nikako staviti uvek povezan, jer će vam stalno biti uključen wifi nevezano za podešavanje telefona. Sem ako neko neće da mu baterija curi.

Uvek aplikacija treba da prati podešavanje telefona, bilo koja.
 
[emoji53][emoji53][emoji53]

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Moze mala pomoc? Na Huawei y6 imam problem sa Viber notifikacijama :(

Kada neko posalje poruku ne dobijem notifikaciju nego moram svaki cas ulaziti u Viber da proverim.

Sta treba da podesim?
Hvala.

Samo treba iskljuciti optimizaciju baterije za Viber. Huawei je poznat po gasenju aplikacija u pozadini.
 
Ja imam isto problem sa notifikacijama na viberu.A sta je resenje,ako nije ovo sto bojilica kaze?Naravno da ne bi da mi stalno bude wifi ukljucen.
 
BTW, redizajnirani gmail na Androidu isto kao i Vajber i Mesindžer - full bijel. Al samo Vajber peglate zbog toga :D
 
A stvarno, baš vi mu dobro legla Dark tema kao u contacts ili telefon ili messaging.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
FB Messenger je dobio "Dark Mode".Da ga otkljucate treba nekom u poruci da posaljete "[emoji287]" emoji.Treba vam takodje i zadnja verzija Messenger-a
 
Ima li Dark mod za Lite verziju?
 
Dark Mode je prelep na FB Messengeru. [emoji7]

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Nije, bas je odvratan, daleko bi bolje bilo da su isli na tamno sivu, a ne crnu.
 
Slažem se, katastrofa. Nista se ru ne vidi,bela je majka za ovo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Crna mi bila zanimljiva i lepa samo prvih sat vremena jer je verovatno bila osveženje za oči na kratko. Totalno je nepregledna.

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
hahhah :D Crna ne valja, bijela ne valja... Ako stave sivu, biće vam loša nijansa sive :D #50000ShadesOfGray :d

Mene siva podsjeća na stare LCD ekrane, kad ono prosijava pozadinsko osvjetljenje, tako da i zbog toga, i zbog štednje na OLED-u, preferiram čisto crnu.
 
Teget bi bila ok.
 
Stigao dark mode na viber[emoji6]
 
Nazad
Vrh Dno