Šta je novo?

Messaging i VoIP aplikacije(WhatsApp, Viber, Telegram, Signal, Skype..)

Ja vec 6 meseci ne mogu da downloadujem sliku u wacapu, promenio telefon i i dalje nece
Sve opcije ukljucene, ne vredi.
 
Zoom prenos na TV

Sa P20pro sve radi top preko celog ekrana

Sa Samsung A51 nema zvuka na tv i prenos slike je očaj.

Da li ima neko slično iskustvo sa Samsung telefonima


Samsung TV

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
Koristio sam telegram API, radi savršeno. Jos vise sam oduševljen aplikaciijom.
Jutros stigao update, video pozive ubacili.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Pozdrav.
Ako neko zna kako bih mogao da resim ovaj problem i hvala unapred.
Koristim viber na android telefonu.
Na nekih par dana uradim back up poruka i uvek je sve ok.
Sada sam pokusao da reprodukujem neke zvucne poruke koje sam dobio i koje nisam brisao.
Kada kliknem u poruci na plej dugme,pise Poruka nije dostupna,odlucili ste da obrisete ovu poruku,i nece da mi je reprodukuje.
Da li neko zna kako bi mogao da povratim zvucne poruke za koje mi to pise ali koje nisam obrisao.
Hvala
 
Pozdrav svima.
Prešla sam na novi telefon i kad sam instalirala viber i uradila restore prikazao mi je sve moje grupe, ali u svakoj stoji "You are the only participant", a normalno sam nastavila da se dopisujem sa ljudima, samo ne mogu da vidim ko je u grupi. Da li neko zna u čemu je tu problem?
Hvala.
 
Ljudi sad mi Messages tražio broj za verifikaciju za chat.

Znaci stigao RCS za Srbiju [emoji3]

Android one u pitanju.
f609eb084828a7b7a44c3b6e8a785956.jpg
4ba198d18d787529f9471143fc4cd19f.jpg
 
Jutros podesio tasti na Zaomiju[emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Šta to u praksi znači?

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Pa da praktično ti poruke postaju kao viber i whatsapp onako ukratko
 
I meni juče stiglo, kapirao sam da mu dodje tako nešto samo nisam bio siguran.

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Zasto jento bitno kada svi uglavnom imaju neogranicene poruke?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Taj servis ide preko data a ne kao sms mms pa je protok veći i samim tim više opcija. Nama isto amerima valjda nesto menja pošto koliko pročitah kod njih su smsovi i dalje bitni?
 
Pa ok,moguce da ce imati voice message itd. Ali osnovna funkcionalnost je ista. Nama to i ne pravi razliku jer nam je sms neogranicen a svi su vec naviknuti na viber i whatsapp, mislim da ce tesko bilo ko sa tih servisa preci na messages

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Aktivirao sam ovaj chat features i odmah mi se u startu ne sviđa. Vratio sam Textru da bude default sms aplikacija, čisto da vidim šta će se desiti, a zatim poslao sam sebi poruku sa drugog telefona. Na tom drugom telefonu mi je ponudio opciju da pošaljem poruku kao chat, i pisalo je da je poruka poslata. Na ovom, da ga nazovemo glavnom telefonu, poruka nije stigla. Dok na drugom telefonu uredno stoji "sent". Tek kad uđem u opcije te poslate poruke, tamo piše sledeće "waiting until 063..... is online, i nudi opcije" sent as text (sms/mms). Tako da znate, ako ovo aktivirate, a posle hoćete da koristite neku drugu aplikaciju za sms (textra itd..), morali bi prvo u messages da deaktivirate ovaj feature. U suprotnom, ako vam pošalje poruku neko ko takođe ima ovo aktivirano, poruka vam neće stići.
Edit : stigla je poruka na Textra sms. Izgleda da je tako podešeno, ako ne pošalje poruku kao chat, posle nekoliko minuta (5-10, ne znam tačno koliko je prošlo) je šalje kao sms /mms.
Na drugom telefonu, sa kog sam slao poruku, stoji da je poruka poslata ali nije isporučena, iako je poruka stigla još pre 7-8 min. Šta reći, totalna konfuzija.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Je li mora da se instalira Google messages ili moze preko stock Xiaomi-jeve?

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Pa ona ima default Google aplikaciju za poruke sto bi trebao i ti da imas sa A3 osim ako ga nisi budzio[emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni ovo nije ni stiglo. Ali nema veze [emoji1]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Meni po default kad udjem u poruke dole desno stoji chat kada odem na to nudi mi opciju da verifikujem broj. Za sada ignorisem
 
Ja sam podesio na pixel 3a, Ali za sada ne vidim nikakve benifite :)
Verovatno i druga strana mora da ima rcs omogućen
 
Poslednja izmena:
Pa bas to, dok masovno ne krenu svi da prelaze ne vidim mu poentu
 
I do sada je postojao google duo i hangout pa se to jako retko koristilo.
i sad kada pogledam te aplikacije koje i dalje postoje ne vidim svrhu jos jedne.

Jednostavno nikada ni jedna nije postala dovoljno popularna pa cak i ako je duo dolazio zajedno sa androidom retko ko ga je aktivirao.
jedino da naprave neku koja ce da skuplja poruke iz svih mesendzera pa da je prikazuje u okviru jedne aplikacije ali taj film tesko da cemo gledati.
 
Poslednja izmena:
Da li sms stize onome ako je meni ukljuceno da ide preko neta,a on npr. nema net,da li mu stize sms ili ne?
 
Instalirao sam Viber 13.7.0.6 i nemam opciju za čitanje QR koda sa računara. Zna li neko o čemu se radi?
 
Odeš na more pa u gornjem desnom uglu imaš QR code.

Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk
 
Hvaka, rešeno. Sakrili ga, ranije je bio u tom meniju ispod "dodaj novi kontakt"
 
Ova guglova messages aplikacija brljavi...

Kad posaljete poruku osobi koja ima upaljeno slanje preko neta, ali trenutno nije na netu, ta poruka ne ode kao obican sms.



Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno