Šta je novo?

Messaging i VoIP aplikacije(WhatsApp, Viber, Telegram, Signal, Skype..)

Nema na cemu, mnogo me je nerviralo to, pa sam na kraju provalio [emoji6]

Sent via Huawei P10
 
Odlican info. Treba u sticky
 
Uskoro idem na duzi put u inostranstvo - EU. Na svom srpskom broju imam aktivirane Viber i WA. Na putu ću koristiti EU broj koji imam u sekundarnom telefonu. Da li mogu nekako da namestim da koristeći internet EU broja koristim Viber i WA kao da koristim srpski broj? Isključujem varijantu sa tethering i slično? U Srbiji koristim iPhone u EU ću iPhone ili Android zavisi šta mi više bude odgovaralo. Hvala u napred.
 
Ubaci EU karticu u taj telefon gde su ti Viber I wa

Sent from my STV100-3 using Tapatalk
 
jesam li ja puko, ili je naslov teme promijenjen: Messaging i VoIP aplikacije (WhatsApp, Viber smece, Skype...) ??
Dobro je da Skype nije smeće :d
 
Nisi pukao :)
51950ec8e60ab06d4957d2a8aa13b7fe.jpg
 
Biber i ne zaslužuje drugačiji sufiks :) Inače, stigao updejt za hangouts, zanimljivo da su ga neki davno otpisali, a ladno će 'ispratiti' allo i slične gluposti [emoji41]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Signal dobio zagasite boje kontakata. Mnogo lakse za oci od sarenila.

Uz to, stigao je i pre-send foto editor.
 
Ako si nekad slao fotku ili neki screenshot preko WhatsApp-a, onda znaš šta je pre send editor.
 
Filteri, smajliji crtanje...
 
Whatsapp pustio stickere. Još ih nisam dobio kao opciju za slanje, ali mogu da ih primim od druga koji je na ios-u. Ja sam na Oreo, verzija aplikacije 2.18.327.

Sent from my Redmi Note 6 using Tapatalk
 
stvarno je biser viber...koleginica ima samo viber i neće ništa drugo...pošto pravimo neke dugačke dogovore, rekoh ajd da instaliram desktop viber lakše mi da kucam na kompu...njen kontakt se u viberu na telefonu prikazuje kako valja ali na desktopu se pojavljuje pod imenom našeg kolege ( broj je njen i ispravan, samo je ime pogrešno)...??? ponovo sam pregledao kontakte u telefonu i sve je upisano kako valja...ima li ovde pomoći da to pokazuje ispravno?
 
ponovo sam pregledao kontakte u telefonu i sve je upisano kako valja...ima li ovde pomoći da to pokazuje ispravno?
Ajd jos jednom razmisli...
da je sve upisano kako valja sta mislis kako bi viber znao kako se zove vas kolega sa posla?:D

Obrisite oba imena i njena i kolegino pa upisite opet nesto ste izbrljali.
 
dakle, oba kontakta imam u telefonu i upisani su kako valja, ispravna imena i brojevi telefona...viber na telefonu pokazuje oba kontakta ispravno...

problem je na desktop viberu...tu mi se koleginica pojavljuje pod njegovim imenom, broj je njen...jednostavno su pomešana imena...
 
Da nije kolega koristio taj broj?
Pošto viber ume inteligentno da prepoznaje kada neko promeni broj i doda ga imenu.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ne, privatni mobilni brojevi su oba...mislim, sad sam zbunjen, šta god krenem da editujem vrtim se u krug... Na telefonu je sve ok... Na desktopu nije a tamo ništa ne mogu da menjam...

Kad pošaljem poruku sve njoj uredno stigne, ali mi je *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*ski sa pogrešnim imenom da stoji...nekad ću da pomešam kome šaljem...
 
da, ali kad ti zena pogleda desktop, nece nista posumnjati [emoji1787] salu na stranu, nemoj editovati, probaj da izbrises oba kontakta pa dodaj prvo samo njen pa vidi kako se prikazuje pa onda dodaj i kolegin..

Sent from Galaxy S8
 
:) probaću i to, ali sve mi se čini kao neki viber desktop bug...da li bi pomoglo da uradim clear i cache i data u viberu?
 
Whatsapp pustio stickere. Još ih nisam dobio kao opciju za slanje, ali mogu da ih primim od druga koji je na ios-u. Ja sam na Oreo, verzija aplikacije 2.18.327.

Sent from my Redmi Note 6 using Tapatalk

očekujem masovno brisanje WA sa telefona, jer je nepostojanje stikera na WA bio glavni argument u odnosu na "neozbiljni" Vajber :d :d :D
 
Najbolje da Chatujemo preko Terminala..:)

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
 
Ja još nisam dobio
Može neki ss da vidimo kako izgleda? ;)

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Instalirao sam poslednju beta verziju whatsapp-a sa apk mirror-a, pa sam i ja dobio stickere :)

0280d1ae60d9f9538d944bbeb2684e83.jpg
d2e84beddd7b98170bf1a4e8af7e9c90.jpg


Sent from my Redmi Note 6 using Tapatalk
 
Meni WA odbija da radi dok ne uradim apdejt, zasto???

Viber radi i dalje sa praistorisjkom verzijom.
 
danas prepodne nemam uopšte ton za whatsapp poruke, ne znam jel to neki bag najnovije verzije?
 
Jel moze da se obrise komplet sadrzaj grupe ali da se ne napusti grupa?
 
Nazad
Vrh Dno