Šta je novo?

Messaging i VoIP aplikacije(WhatsApp, Viber, Telegram, Signal, Skype..)

Nadam se da ce ga odblokirati

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
neće ga odblokirati, to je gotovo. i koliko ja znam, ne samo da blokiraju broj, nego blokiraju i telefon, pa ako ubaci novi broj u isti fon, opet će ga blokirati

jedino što može da proba je da pošalje mejl i da kaže da su mu ukrali telefon, da je dobio od operatera novu karticu, ali sa starim brojem, pa eto sad ne može da aktivira vajber na novom telefonu. ali i za to mora da ima novi telefon :/
 
Poslednja izmena:
Nema sa njima priče. Tako su i meni WhatsApp blokirali, mislio sam da je trajno(ali srećom vidim sad posle par meseci mogu opet da reg. broj), pisao i mail podršci, rekli su samo blokiran sam zbog ne dozvoljenih radnji, i da neće uopšte više odgovarati na mailove.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Kakva glupost. Znači ne koristiti nikako dva viber/wapp naloga na jednom telefonu.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ne, kolege sa posla i ja koristimo wapp, viber, telegram na dual simu, sve duplo i nikakav problem nigde

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ma da. Isto vec dve godine imam dual Viber/ Whatsapp i isto nikakvih problema.

OnePlus 6T via TT
 
Pisali podrsci, objasnilj sta se desilo, odblokirali su broj, uz upozorenje da je ovo jedini put da ce to uraditi ubuduce vise ne....

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Preko kojih aplikacija koristite dva whatsapp/viber naloga na jednom telefonu?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
i za viber postoji druga aplikacija koja radi pored ove standardne instalirane. meni je neko kacio ovde u temi. bolje resenje od parallel space

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Ljudi, zašto opcija na Messengeru "search in conversation" ne radi tj koju god reč ja da ukucam piše "no results" a nisam brisao konverzaciju niti išta slično....?

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Kod mene radi i tu i onaj searck na prvom screen-u

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Viber nema da može. Za njega mora neki dual space app.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Nije istina, radi, dual aps sve bez problema na miuiu

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Nije istina, radi, dual aps sve bez problema na miuiu

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
Sad video da pominjem MIUI. Ja sam se prebacio na EMUI koji koristim i koji potvrđeno ne podržava dva Viber naloga na jednom telefonu čak i kad je dual SIM.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ja sam zbog toga presao na miui

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Ovako. Imam whatsapp i viber naloge vezane za srpski broj, pored imam i francuski br sa mobilnim internetom. U francuskoj koristim taj internet, ali poruke slanje i primanje ne rade na whatsapp i viber. Kad se nakačim na wifi onda rade.šta može biti problem?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Sad video da pominjem MIUI. Ja sam se prebacio na EMUI koji koristim i koji potvrđeno ne podržava dva Viber naloga na jednom telefonu čak i kad je dual SIM.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
Postoji aplikacija Parallel space koja može da napravi dva naloga za svaku aplikaciju.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
To znam, to sam i napisao u prethodnom postu.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Bilo bi dobro da moze u whatsapp i viberu da se odredi period za bekap, recimo zadnjih 6 meseci ili 12.
Ne treba mi istorija koja zauzima 200mb i sadrži 30 meseci
 
Jel ima neko svez spisak viber ad servera? Od poslednjeg update vibera za win10 stari hosts ne funkcionise...
 
Narode, imam problem sa aktivacijom Vibera na iphonu, pretražio sam temu, ali nisam našao sličan problem...
U pitanju je broj člana porodice koji je prebačen sa MTSa u Telenor, i sa iPhone 7 na iPhone 11. Prebacivanje svih aplikacija sam morao ručno, preko iTunes, i sve uspešno urađeno sem Vibera.
Osnovni problem je što se prilikom aktivacije umesto aktivacionog koda dobije sms sadržine
"Ova usluga vam nije dozvoljena"
, i to na srpskom... Opcija traženja koda pozivom takođe ne radi...
Šta sam pokušao:
1) Ista kartica u drugom telefonu, isti rezultat
2) Druga kartica u novom telefonu, uspešna aktivacija
3) Stari iPhone potpuno obrisan, dakle nema Vibera na njemu
4) Kontaktiran Viber support desetine puta, samo ponavljaju istu proceduru slanjem aktivacionog koda pri čemu se dobija isti sms
5) MTS tvrdi da nije do njih, Telenor koji mi je najsumnjiviji u celoj priči takođe, probali su da uključivanjem i isključivanjem vas servisa, ništa ne pomaže, i oni loptu sada prebacuju na Viber...

Ima li ko sličnih iskustava ili neku ideju?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Uradi backup viber konverzacija, instaliraj cist viber sa stora , aktiviraj i vrati backup. Ne znam da li sam dobro razumeo problem, rano je jos[emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uradi backup viber konverzacija, instaliraj cist viber sa stora , aktiviraj i vrati backup. Ne znam da li sam dobro razumeo problem, rano je jos[emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ma ne treba mi backup, samo je bitno da ga aktiviram...A ni nemam šta da arhiviram, pošto je izbrisan sa prethodnog telefona...Probao sam više puta uninstall/install...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Znas da posle par pokusaja blokira na 24 sata mogucnost aktivacije?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno