Šta je novo?

Messaging i VoIP aplikacije(WhatsApp, Viber, Telegram, Signal, Skype..)

Meni na viber odlično rade pozovi, relacija srbija nemačka kao da smo u istoj prostoriji.
Posle toliko poruka ne znam zašto viber ima reputaciju da je smeće kad to jednostavno nije tako. Šta više ima i neke prednosti u odnosu na konkurenciju.
 
kao i to što slike koje se obrišu iz četa ne nestaju i iz galerije telefona, za razliku od WA.

Uh, ovo neki put ume da bude problem, kada tako posle brisanja iz četa ostane u galeriji neka od "onih" slika, a ti kao nešto da nekome pokažeš, pa otvoriš galeriju, a ono sve na izvol'te :)
 
Koliko sam ja pratio temu jedina prednost wa je u bekapu videa i slika (što je potpun nebitno za aplikaciju te vrste) i bolji kvalitet razgovora kada je losa konekcija, sve drugo je na strani vibera.




Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Meni je WA neupotrebljiv kad je loša konekcija. Možda čak i najgori po tom pitanju od ostalih koje sam koristio (Skype, Wire, Viber, Signal)

Što se bekapa tiče, tu je Riot najbolji. Što dođe do servera, zauvek ostaje na serveru :d Wire ima dobar bekap, jedino što je vezan za platformu za koju je napravljen (npr. bekap iz desktop programa nije moguće vratiti na telefon ili obrnuto). Ali to realno i nije neki problem
 
ap_resize.php


WhatsApp jedini koji je osim Google aplikacija i Facebook-a presao 5 milijardi instalacija!
I to samo na androidu :)

https://www.androidpolice.com/2020/...pp-to-reach-five-billion-installs-on-android/
 
Poslednja izmena:
WhatsApp je Facebook :)

Inace kad moram koristim Viber mada i dalje mi je SMS primaran za dopisivanje, stalkerske gluposto seen\is online,spamovanje sa glupim meme + raklame su mi jako iritantne tako da izbegavam sve te online chat gluposti
 
Jednostavno ne koristiš viber. Facebook je izjavio da ipak neće biti reklama na wa :)

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока
 
WhatsApp je Facebook :)

Inace kad moram koristim Viber mada i dalje mi je SMS primaran za dopisivanje, stalkerske gluposto seen\is online,spamovanje sa glupim meme + raklame su mi jako iritantne tako da izbegavam sve te online chat gluposti
Sto sms kad mozes postom kao covek [emoji23]

Eventualno golubom pismonosom :D
 
Hoce li skoro WA da izbaci Desktop verziju koja ce raditi kada je telefon ugasen?
Kao na Vajberu...
 
Neće, kao što neće ni Instagram da izbaci desktop aplikaciju. Jednostavno nije im bitno jer se sve radi u pokretu na telefonima/tabletima :)
 
Poslednja izmena:
Neće, kao što neće ni Instagram da izbaci desktop aplikaciju. Jednostavno nije im bitno jer se sve radi u pokretu na telefonima/tabletima :)

Kako nece kada su najavljivali,cak je cini mi se bila vest i na bencmark vestima.
 
Ne znam, nisam to procitao.
U svakom slučaju da su hteli do sada bi je napravili 100 puta.
 
Tek na beti :) ?
Do dok dođe na stable treba jedno min mesec dana ..

Lepo izgleda Dark mode , mada sam ga bukvalno tako i zamišljao :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Preporuka za video chat app? Viber mi poprilicno lose radi pa bih da probam nesto drugo. Google Duo ili nesto drugo?
 
Evo i WhatsApp dobio dark temu

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
@dzidza_bidza: Google Duo je dobar za video, ima bolji kvalitet od Viber-a.
 
Google Duo je odličan, čak sam ga i na iOS koristio pre facetimea, i bolje radi i bolji kvalitet.

Konačno DarkMode za WA, samo još par apdejtova da srede još malo dizajn i ekstra.
 
Duo je zakon i za voice i za video poziv, wa i biber nisu ni prici

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Hvala svima na predlozima. Probaću sa Gogletom pa ako ne bude zadovoljavao i sa ostalim aplikacijama.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Nisam duze koristio Signal za pozive, ali sada bukvalno radi odlicno. 50 minuta bez prekida sa odlicnim kvalitetom, tokom voznje automobilom.
 
Instalirao i ja ovu WhatsApp betu. Dobro izgleda, jedino me nervira sto u Wallpaper u Solid Colors nema ista boja kao sto je tema, ali nema veze.
 
Nema baš ista, ali ima slična koja je vrlo "prijatna" dok se gleda.
IMG_20200122_164656.jpg
 
Jos da su stavili crna slova za chat a ne bela koja se ne vide dok pises bilo bi top,mozda ce to uraditi u narednim updejtovima.
 
Kako misliš crna?
Šta fali ovome?

whatsapp-dark-b-728x1496.png
whatsapp-dark-a-1-728x1496.png
 
Poslednja izmena:
Ovako je kod mene,ako moze da se promeni boja oblaka u kom se pise poruka to bi mi pomoglo a ne znam kako..Ovde na slici se vide bela slova u sivom oblaku i skroz nepregledno.
8c49fe680a2e08946cb99af27b3007a5.jpg
 
Nazad
Vrh Dno