Šta je novo?

Messaging i VoIP aplikacije(WhatsApp, Viber, Telegram, Signal, Skype..)

pa nema mjut. ima samo block i hide conversation. mute postoji samo za grupe. zato i pitam. hoću da mi ne stižu notifikacije za određene kontakte. potpuno nenormalno da ta opcija ne postoji
 
Ima notification sound pa stavis na off ili se ne razumemo[emoji6].


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
očigledno se ne razumemo. evo šta ja imam. sound posebno za kontakt ne
6ecc584daae3554409fa2e075caf66e0.jpg
 
e0067940936a5816df5ae6514689eafe.jpg


Ovako je kod mene. Probaj uključiti smart notification pa tu izabrati none.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
to je iphone. izgleda da nemamo iste opcije

edit: ok može na oreu da se podesi posebno zvuk za smart notifikacije, ali to ne može svako da uradi
 
Poslednja izmena:
A sa uključenim smart notification?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ajd da pitam za jednu neobičnu pojavu koja mi se pojavljuje prilikom korišćenja Vibera. Svaki put kada imam glasovni poziv, sve vreme trajanja u pozadini čujem pip-pip u intervalima od otprilike jedne sekunde. Problem se nije otklonio ni reinstaliranjem aplikacije. Interesantno da imam dual viber sa istom aplikacijom i drugim brojem(rekao bih i da su im podešavanja ista) ali nemam taj zvučni efekat na drugom broju. Da li neko zna u čemu je problem?
 
Poslednja izmena:
moguće da ti ongoing call notifikacija pišti ako joj je podešen neki zvuk. meni se to desilo kad sam instalirao oreo
 
viber problem - određeni broj kontakata, i to baš onih koje sam najfrekventnije i koristio, uopšte ne mogu da pozovem, niti oni mene. ko god da inicira poziv, dobija obaveštenje da je pozvani broj "busy", što naravno nije tačno.

da li se neko susretao sa ovom pojavom?
 
Šta se dešava sa whatsapp, slike i video sadržaj nije moguće poslati evo već par sati???

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Pao fejs Instagram šta god.. Vratiće se brzo, svuda u svetu je skoro pa breaking news to, verovali ili ne

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ljudi se vise uk***ju kad padne fejs, instagram i sl,nego da Severna Koreja baci atomsku bombu.
 
Instagram nemam, fb koristim samo čisto za pregled vesti slika i tih zezancija.. A whatsapp svakodnevno, zato sam i primetio problem sa slanjem multimedije. Da ugase instagram, fb nebih se potresao uopšte, niti bih išao okolo i pitao zašto ne radi [emoji16]

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Da li jos nekome ne rade "notification badges" na Viberu za grupe koje su mjutovane od ove poslednje verzije sa kojom je stigao dark mode?
 
Da li mogu da vratim obrisan viber chat koji nije bekapovan tako da ta regularna varijanta otpada? Vidim da ima brdo nekog software-a ali mi se ne stavlja to na komp, sve mi smrdi...
 
Hm, zeza me Viber. Iskljuci sam zvuk za notifikacije, i kad nisam u aplikaciji, a stigne mi poruka, nista se ne cuje. Bas kako ja i hocu. Medjutim, dok sam u aplikaciji, u cetu, a stigne mi poruka, onda se cuje zvuk. Kako da to resim? Idem da procackam podesavanja, ali ako neko zna nek javi.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Hm, zeza me Viber. Iskljuci sam zvuk za notifikacije, i kad nisam u aplikaciji, a stigne mi poruka, nista se ne cuje. Bas kako ja i hocu. Medjutim, dok sam u aplikaciji, u cetu, a stigne mi poruka, onda se cuje zvuk. Kako da to resim? Idem da procackam podesavanja, ali ako neko zna nek javi.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Meni treba obrnuto, da mi je uključen zvuk i da stižu notifikacije kada nisam u četu, a da mi ne pišti telefon kada stigne poruka u četu u koji gledam.
Retardirana opcija/odluka, gledaš poruku koja stiže i oni zvone na sva zvona, verovatno si slep pa da te obaveste...
 
Meni treba obrnuto, da mi je uključen zvuk i da stižu notifikacije kada nisam u četu, a da mi ne pišti telefon kada stigne poruka u četu u koji gledam.
Retardirana opcija/odluka, gledaš poruku koja stiže i oni zvone na sva zvona, verovatno si slep pa da te obaveste...

Slazem se, to sto ja gasim zvuk, to je nesto drugo. Notifikacije naravno treba da stizu. Ali da, retardiran je taj zvuk dok si u cetu. Sa drugim aplikacijama nemam problem.
 
Hm, zeza me Viber. Iskljuci sam zvuk za notifikacije, i kad nisam u aplikaciji, a stigne mi poruka, nista se ne cuje. Bas kako ja i hocu. Medjutim, dok sam u aplikaciji, u cetu, a stigne mi poruka, onda se cuje zvuk. Kako da to resim? Idem da procackam podesavanja, ali ako neko zna nek javi.

Pa nađi ili napravi neki "prazan", u kome je samo tišina, *.ogg ili neki drugi audio fajl, i onda to u setinzima izaberi za Notification sound.
Iseci sa mp3DC, ili nekim sličnim tool-om za Windows, prvih ili poslednjih sekundu-dve iz nekog *.mp3 u kome ima tih par sekundi tišine na početku ili kraju.
Snimi sa nekim Sound Recorder-om, koji zna da sačuva ogg, mp3, mid, wav... 1-2 sekunde tišine.
 
Opet retardirane fore, sa retardiranog vibera...

Ako nekome pošaljete sliku, a onda odete u svoju galeriju i tu sliku izbrišete iz telefona, briše se i slika kod vas u Viber četu, ali se briše i kod osobe kod koje ste poslali.

Genijalci na delu.
 
Opet retardirane fore, sa retardiranog vibera...

Ako nekome pošaljete sliku, a onda odete u svoju galeriju i tu sliku izbrišete iz telefona, briše se i slika kod vas u Viber četu, ali se briše i kod osobe kod koje ste poslali.

Genijalci na delu.

Odavno je Vajber tezak krs od aplikacije,bitno da ima zilion stikera.
 
A pišite i vi svašta. Kako se nekim izbriše slike ako vi uđete u svoju galeriju i izbriše te? Ispade da je viber od vašeg telefona napravio server i neku Babarogu.
Ako uđete u dopisivanje vibera i izaberete brisanje za sve onda nestaje slika kod vas u dopisivanju i osobe kojoj ste poslali (pod uslovom da nije onemogućio brisanje na daljenju pa slika ipak ostane u galeriji a obriše se samo u dopisivanju). Mislim da da na iP isto ne možete izbrisati sliku iz galeriji tim putem.
Viber je zlo a Whats/Fejs je dobrotvorna ustanova i crveni krst. Jeste, šio mi ga Đura.
 
Poslednja izmena:
Pa nađi ili napravi neki "prazan", u kome je samo tišina, *.ogg ili neki drugi audio fajl, i onda to u setinzima izaberi za Notification sound.
Iseci sa mp3DC, ili nekim sličnim tool-om za Windows, prvih ili poslednjih sekundu-dve iz nekog *.mp3 u kome ima tih par sekundi tišine na početku ili kraju.
Snimi sa nekim Sound Recorder-om, koji zna da sačuva ogg, mp3, mid, wav... 1-2 sekunde tišine.
Probacu, hvala puno.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Sto tebe to dotice, kad Stock Black Mode tema za MiUI farba i notifikacije i WhatsApp [emoji14]
 
Nazad
Vrh Dno