Šta je novo?

Messaging i VoIP aplikacije(WhatsApp, Viber, Telegram, Signal, Skype..)

Lite dosta manje troši. Mada ne vidim što koristiš msg lite kad iz samog fb lite možeš da se dopisuješ?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Mozda mu treba za call, ne znam da li moze call iz fb lite.
Koristim lute fb i messenger, bar 3x manje zderu bateriju i ram.
 
Druže ako pored 170 aplikacija te namene (za razgovor) on baš koristi zbog toga, onda no comment

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
TblQyHw.jpg



WhatsApp , brisanje poruka, deljenje live lokacije...
 
Na koliko li kompresuju Viber/wa [emoji23]

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Pa dobro imaš da pošalješ punu rezoluciju preko onog send file i dobiješ u punoj rezoluciji.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Zna li neko gde se iskljucuje check spelling na Signalu?

2017-11-22_235215.jpg
 
U system settings pa language & keyboard.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Signal nema sopstevnu, tako da je do podešavanja tastature...
 
Usao sam u podesavanja tastature,ali nigde ne videh gde se to iskljucuje.
 
problem sa viberom

posedujem telefon Samsung j3 2016...kada koristim viber ja sagovornika čujem savršeno,dok on mene ne čuje nikako.da li je neko imao takav problem i kako ga je rešio :najbolje?????:):):)
 
Stigla mi je notifikacija za Viber kao Viber logo uokviren u nesto svetlo plavo i ispod kao text poruke "Yo". Kad sam kliknuo da otvorim notifikaciju otvorio mi je Viber listu chatova i nista se nije desilo. Sta je li u pitanju ?
 
Isto se i meni desilo, verovatno neki spam.
 
Možda one poruke koju dobijate da nekom pošaljete "Yo" i dobijete neki pak besplatno stikera, možda to izađe kada vam neko pošalje.
 
Moguce, ali te poruke nema nigde, osim u notifikacijama.
 
Kud sam i se javio i temi, dobih :D
Nema ništa kada otvorim viber.
Screenshot_20171126-183639.png
 
Stigao i meni Yo, isto samo u notifikacijama....to je neki viber pozdrav :)
 
I meni sinoc stiglo. Bez veze.
 
Upravo sam imao video poziv preko Duo a zatim i preko Skype lite. Duo otprilike 8-10 min video poziv 90mb, slika loša, puno je seckali i zvuk je bio loš, seckao, malo lag i dok ja pričam a druga strana ćuti, ništa ne čujem kao da je uključen mute. Skype lite video poziv 10 min - 25 mb, zvuk savršen, video odličan, preporuka za Skype lite. Već neko vreme ga koristim, radi u pozadini ne troši bateriju, brz, definitivno idu u dobrom pravcu, trebalo je to odavno da urade.

Ne bi bilo loše da ga još neko testira i da javi utiske. Do sada sam koristio telegram ali sada ću preći na skype lite pa ću s devojkom malo više testirati ( s njom se najviše dopisujem i razgovaram) a druge ljude je teško odvojiti od Viber.

PS. Ja sam bio na 4g mts, druga na wifi sbb 50/2

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Čudno... Svi su hvalili taj Duo.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
i ja primetio da je duo opao u kvalitetu

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
jedno pitanje u vezi sms aplikacije...
koristim neko vreme program za SMS..'Mood '(link ispod)...i slucajno provalim semu da kad kucam prvo slovo u nizu Š..da mi skine nekih 30 karaktera,a takodje i za slovo Ž...
ima neko ideju ,da li je bug aplikacije ili GBoard pravi bug...inace ako kucam za redom vise puta slovo Š..onda normalno skida karakter po karakter,a ovaj sms program ima pored svake poruke brojac karaktera(160 po sms-u)
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.calea.echo
 
Svaki SMS sa takvim karakterima koji nije "stripped to Unicode" ce imati vise karaktera "nego sto bi trebalo", nije to do aplikacije.
 
hvala na Odgovoru,ima li neko resenje,ili da kucam S umesto Š...:)
 
Ima, chomp sms aplikacija ima opciju da kucaš karaktere sa kvačicama, a da ih ona ugasi pred slanje ukoliko proceni da će poslati više poruka umesto jedne.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno