Šta je novo?

Messaging i VoIP aplikacije(WhatsApp, Viber, Telegram, Signal, Skype..)

Udji u settings, apps i kod Friendly i odradi clear defaults
 
Na viberu ima opcija da onaj ko je poslao sliku može da izbriše tu sliku onom kome je poslao, opcija "brisanje za sve" tako nešto, kapiraš na šta mislim. Na iOS je fora ako neko izbriše sliku za sve, odnosno onu koju je tebi poslao, tebi ostaje ako je uključena ova opcija! Ako nije uključena ova opcija da čuva onda briše i na iOS. Ne sećam se ove opcije na androidu, nemam sada da proverim? Na androidu briše bez obzira?

Na androidu briše, ne ostaje u galeriji ni viber folderu. Na iOS ako je uključena opcija koju sam obeležio na slici ne briše, ostaje u galeriji. Ne može ni viber da prčka po iOS, eben sistem, sad vidim i prednost, baš što ne može svako da čačka po tvom telefonu/briše.
 
Jesi video kako je Signal bedno odradjen na iOS-u? [emoji1458]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Inkorporiran kroz iOS, ide mu log kroz iOS log.
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    95.9 KB · Pregleda: 108
  • 2.jpg
    2.jpg
    98.9 KB · Pregleda: 105
  • 3.jpg
    3.jpg
    81.3 KB · Pregleda: 95
Pogotovo ovaj chat deo, mada ni pozivi (call screen) ne izgledaju ništa posebno. Android aplikacija 5 godina ispred. Mada bi ja jedino temu promenio, stikeri mi i nisu potrebni nešto.

8e923126aac0726ea740c30a548cb53e.jpg
fefeddbade8fd74a30007b6001aded55.jpg




Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Vala jedva čekam da se vrnem na droid.
 
Na androidu briše, ne ostaje u galeriji ni viber folderu. Na iOS ako je uključena opcija koju sam obeležio na slici ne briše, ostaje u galeriji. Ne može ni viber da prčka po iOS, eben sistem, sad vidim i prednost, baš što ne može svako da čačka po tvom telefonu/briše.

kod mene ostaje (LG g4 MM), e sad nisam pametan...
 
Baš je dobra ova dark tema na Telegramu. Tek prije par dana primijetih da i to postoji.
 
kod mene ostaje (LG g4 MM), e sad nisam pametan...

Sa tvojim G4 nije nešto u redu, ta opcija i treba da izbriše, ne da ostane :d
Lepo je to iOS odradio, ne može da prčka po sistemu ko hoće, opet može da se ugasi kome ne treba i neće da pravi tonu smeća u galeriji. Na Win briše. Na droidu briše, sem na @joriq G4.
 
ne briše ni na drugovom Huawei p7, sa kojim sam testirao, tako da... mani me
 
Na sasmung briše. Ne znam šta im je onda ta opcija ako ne izbriše?
 
moraću još da pogledam i istestiram. Za sad, za fotke koje ne želim da mi neko duže čuva, secret chats i tajmer na ~minut su mi najbolja opcija :p
 
Moram priznati da poslenje izmene na WA izgledaju poprilicno doterano i fino. Prijatno sam iznenadjen.
 
Web klijenti za mesendžere, dobra stvar za one koji bi to da imaju na jednom mjestu na desktopu, a da ne otvaraju zasebno web servise.

http://meetfranz.com/

Screen-Shot-2016-06-29-at-19.02.20.png
 
Poslednja izmena:
Franz mi na linuxu radi odlicno,dok mi na win 10 jede memoriju.
 
Ja sam mislio viber nešto zeza, izgleda su ubacili kada si zadnji put ulazio u aplikaciju kao zadnji status?

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Da,to sam i ja primetio pre neki dan. Znači sad mu dođe isto kao i WA,više nema onoga da piše da si stalno online već samo dok si trenutno na aplikaciji.Baš bezveze :wc: Inače ne znam da li vi imate problema kad pričate sa nekim preko wifi viber poziva,pošto ja imam net 50mb i drug kablovski net brz a veza dok pričam sa njim se konstantno menja.U jednom trenu je odlična pa za 15 sec loša,pa prosečna i sve tako u krug dok poziv šteka,krcka i preskače po nekoliko secundi.Ne znam stvarno šta je problem.
 
Poslednja izmena:
Da li ste obojica blizu rutera?
Dzabe brzina 50mb/s ako izmedju imas 2 zida ili tako nesto.

Kod mene na viberu veza nekad fenomenalna, nekad losa. Zavisi kako kad.

Sa druge strane, poceo sam sve vise da koristim google Duo aplikaciju, za video pozive. Video odlican, nema laga i slicnih zaebancija. Od skoro ubacili i audio pozive, i to bi trebalo da je odlicno, nisam probao jos uvek.
 
Signal za audio pozive ubedljivo najbolji. Uvek uvek odličan. Viber nekad iznenadi sa dobrim, ali je generalno loš.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
+1 za Signal
 
Jesmo,jer su nam pune crte od wi fi.Prosto viber izleda nekad radi ok nekad steka,zasto je to tako,ne znam.Ali pokusacu preko tog signala,tek sam danas čuo za to od vas.Teško da to neko ima u mojim kontaktima.
 
what's app i signal tata mata za pozive..

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Meni je Viber sasvim okej.

Doduše mi u Bosni praktikujemo dovikivanje sa brda na brdo.
 
Ja sam pre par meseci i ubio WhatsApp jer nikako nisam mogao da ga nateram da mi lepo prikazuje fotke i videa u galeriji, stalno ih je skrivao, ama ništa nije pomoglo i eto. Trenutno imam samo Viber, planiram Signal da isprobam i opet sa WhatsApp da pokušam mada mi Viber vrši posao. S njim je bilo užasnih bagova doduše, po meni najgora app.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Kakav je Telegram za audio pozive, jeli probao neko?
 
Probao sam ja, nije los, zvuk malo kasni ali nista značajno, lep i čist, nisam primetio neke probleme ni na 3G.
 
Meni trenutno viber ne radi,ima li ko sl problem ?
P.S Nije ga bilo 15 min sad je proradio.
 
Poslednja izmena:
Signal update:

Changes in 4.5.3:
★ Support for sending arbitrary file types.
★ Support for jumbomoji!
★ Bug fixes and performance improvements.
 
Arbitrary = proizvoljan; dakle verovatno je ukinuto ogranicenje za "nebezbedne" tipove fajlova, pa se sada moze slati fajl sa bilo kojom ekstenzijom.
 
Nazad
Vrh Dno