Šta je novo?

Messaging i VoIP aplikacije(WhatsApp, Viber, Telegram, Signal, Skype..)

Još kad bih našao sliku tako da je pošaljem :)

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 
Mislim ako je na mem. kartici da ne vidi slike, vidi samo sa interne memorije.
 
Možeš i viberom da šalješ u punoj rezoluciji, samo šalji kao fajlove, ne kao slike.
Vrlo nezgodno S6 je u pitanju, nema memorijske kartice i ne vidi thumbnail fajlove, a često ne vidi ama baš ništa. Kako kad. Dakle nepouzdano. Nikako da to naprave da funkcioniše na jedan logičan i predvidiv način, bitno je da ima brdo stikera i šarenila

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Google Duo dobio audio call. Odličan kvalitet!

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Da si živ i zdrav ti nama, ima tome već neko vreme ;)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
c8b50f502b10ad21ab431b2431dc65d6.png


Molim aplauz [emoji1376][emoji1376][emoji1376]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Meni dovoljno, da ne moram vise da se cimam kad cujem taj viber ton. Taman i drugovima i devojci podelim tonove, pa da znam odmah ko salje.
 
Čini mi se da na Viberu za Android još uvek ne postoji opcija da se dodeljuju različiti tonovi poruka za različite kontakte, a tako bi mi dobro došla ta opcija...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Takođe. Za ios radi.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Konačno ne slušam smarački viber ton, kad sam update odmah sam ušao da menjam ton.. Zadovoljan sam što se ne cimam kad čujem viber ton [emoji2][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Fala Bogu! [emoji3][emoji3][emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ima li android viber menjanje tona???

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ja sam izgleda slep kad ne vidim to stavljanje custome zvukova za bilo koji chat, ako može pomoć gde se nalazi?

Sent from my E5823 using Tapatalk
 
Mislim da to nema na Androidu. Moze ton za cijelu app da se promjeni.
 
Telegram nastavlja da sisa konkurenciju. Poslednji update doneo gomilo super stvarcica


Telegram:
3. Instant View Platform.
- Instant View is ready to support thousands of websites, including your favorite ones.
- Anyone can create article previews with our new Instant View Editor.
- We're launching a $200,000 contest to help us enable Instant View for the (almost) entire web.
– Added themes for Instant View pages: read articles in a dark or sepia environment, choose font type and size, auto-nightmode supported.
- Long tap when viewing an Instant View page to quickly copy or share the selected paragraph with friends.

Read more:
https://telegram.org/blog/instant-view-contest-200K
 
Nema auta nad Lade i mesendžera nad Telegrama. True story.

Majka Pycuja!!!
 
Poslednja izmena:
Telegram dao zadatak viberu i whatsapp

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Kako da znam da li sam blokiran na viberu? :)
Pise kad je poslednji put bila online, kad pošaljem poruku pise delivered, kad zovem pise calling pa prebaci na ringing
 
nisi blokiran al se ne javlja na tel koji joj zvoni.. jel to to?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Tako sam i ja shvatio. Čitao sam negde da ako pise ringing onda sigurno zvoni
 
Tuga brate, ali nemoj ni da silujes pozive, mozes samo gore da napravis. Sacekaj da se slegne malo.
 
Jericho u epizodi Ljubavni Terapeut [emoji1362][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Jericho na iskustvo.. tako je

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Messaging i VoIP aplikacije i ljubavni saveti

Ozbiljne su stvari u pitanju, lako je smejati se tudjoj muci :D
 
Meni je block na viberu najgluplja stvar ikad. Jednom prilikom javlja mi se jedno celjade i kako nemam doticnu u imeniku iskacu mi one opcije "Add Contact", "Block Contact" i sta vec jos. I posto gluperda nisam sacuvao broj tokom dopisivanja ulazeci u aplikaciju (bila je vec ukljucena u pozadini) prst mi bejase tacno na onom "Block Contact" i tako ja slucajno kliknu na to i blokira.

Odem u opcije, skinem block, ali nema vise ni chata niti broja telefona. Ne znam koji ***** je smislio da to stoji tu kao prva/druga/treca opcija i na sve to da nema neke potvrde za to.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno