Šta je novo?

Messaging i VoIP aplikacije(WhatsApp, Viber, Telegram, Signal, Skype..)

Viber se svima trokira pa ne moze biti svaki telefon kriv, znam vise osoba kojima ne dolaze redovno notifikacije nego onih kojima sve radi ispravno. Meni izmedju ostalog isto i to pocelo je tek u zadnje vrijeme,
 
pricamo o desktop verziji, ne mob...

Moguce da su krive ove reklame koje sad iskacu...
 
Hm, ja imam osećaj da se poslednjih pola godine do godinu znatno popravio po pitanju kvaliteta zvuka. Baš je mnogo vremena prošlo od kad sam imao probleme sa razgovorom preko vibera. Mada ne koristim ga svakodnevno...
 
Ovo im je početak kraja za mene. Gledaću što pre da se rešim vibera. Preteraše.
95c2b76128db97b11bac0b7274a0ea0d.jpg
 
Nista u svetu nije besplatno.
 
Malo je što gledam reklame posle poziva. Spreman sam da platim nešto funkcionalno i da ih ne gledam. Viber bi trebao to da uvede.
 
obrisah to đubre od vibera pre 15ak dana i više ga neću vraćati. kome trebam postoji whatsapp i telegram. kapiram da neko nema luksuz da ga briše zbog posla ali štadaseradi. što je mnogo mnogo je
 
I ja bih ga vrlo rado izbrisao, ali ne uspevam da nateram ljude da pređu na druge aplikacije, pa moram da ga trpim [emoji16]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ja ne razumem kako ljude to ne nervira. Mislim razumem. To su isti ti ljudi kojima iskače još 1500 stvari u status baru, pa ono...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
tesko je menjati navike..sta mi vredi whats app kad imam 5 ljudi na istom a na viberu jedno 250

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Malo je što gledam reklame posle poziva. Spreman sam da platim nešto funkcionalno i da ih ne gledam. Viber bi trebao to da uvede.
Ma šta da plaćaš, kupi neki Windows telefon, kod nas na Viber-u reklama nigde nema, a ni ovih poruka u vezi nagradne igre, mi im valjda dođemo VIP korisnici. [emoji23]
 
Ma šta da plaćaš, kupi neki Windows telefon, kod nas na Viber-u reklama nigde nema, a ni ovih poruka u vezi nagradne igre, mi im valjda dođemo VIP korisnici. [emoji23]
Nije opcija da mi ne radi viber, tako i ovde mogu bez reklama :D
 
Koristi li neko Orion Ring+? Iz nekog razloga ne mogu sebe da pozovem na Ring+ broj, ni dok mi je telefon na wifi, ni na data, samo me izbaci, ili čak daje ton zauzeća [emoji848]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Turio sam fb lite i messenger lite, odlicni su ali ima jedan bug, kada mi na messenger stignne poruka i na fb mi stize, kako da iskljucim poruke u fb lite!?

Sent from my Nokia 5
 
Meni messenger baguje ubija znaci,probacu taj lite da inst.
 
Koristi li neko Orion Ring+? Iz nekog razloga ne mogu sebe da pozovem na Ring+ broj, ni dok mi je telefon na wifi, ni na data, samo me izbaci, ili čak daje ton zauzeća [emoji848]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Radi ok kod žene i mene. Probao upravo oba.
 
Poslednja izmena:
I grupisanje slikao u kao album kada ti neko pošalje ili ti pošalješ više slika, ne ide jedna poruka za jednu sliku.. Nego sve u jednoj poruci lepo poslagano.. Mene je uvek oduševljavao a tek sada. Plus što je uvek bio mnogo fluidniji od vibera.. Takođe mnogo mi manje baterije troši od vibera a viber često zna da ne prikaže poruke dok ne uđem u App, to mi se nikad nije desilo na wa.. Važi i za Android i za ios verziju..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ove opcije koje pominjete ne vidim na whats? Ili je to samo na beti?
Nikad na viberu nisam imao problem da ne prikazuje poruke na androidu, niti da kasne (osim ako nisam namerno ubio viber da ne radi u pozadini). Whats, pokušavam ali mi je stalno prazan, baš malo ljudi, tek na telegramu niko. Aj bar da ih preveslam na Whats, borba. I dalje mu fale opcije koje ima viber, recimo skriveno ćaskanje.
 
Poslednja izmena:
WA bi mogao samo da doda tajmer, kao što ima Signal. Sam Viber secret chat, je bezveze dalje od toga i imitacija Telegram secret chat. Koji postoji jer Telegram ne zna da napravi dobar protokol za multi device e2e.
Niti žele da usvoje postojeći.

A koliko je Signal dobar govori da bukvalno svi koriste: WA, Messenger Secret Chat, Allo Secret Chat. Modifikovan da ne bi plaćali licencu koristi Viber, Wire.
 
Poslednja izmena:
U kakvim si uslovima pisao ovaj post? [emoji16]


Sent from my iPhone SE using Tapatalk
 
U, izostavio sam pola teksta da bi imalo smisla kao odgovor, na Ivan I.. Poenta je bila da WA treba da doda samouništavajuće poruke da pokrije nedostatak u odnosu na Viber.
 
Plus što je uvek bio mnogo fluidniji od vibera.. Takođe mnogo mi manje baterije troši od vibera a viber često zna da ne prikaže poruke dok ne uđem u App, to mi se nikad nije desilo na wa.. Važi i za Android i za ios verziju..
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sve ovo vazi i za Windows. :)

Sent from my Lumia 640 XL using mTalk.
 
Ako je OK softver na telefonu, onda teško da ne prikazuju notifikacije. Ja se ne sećam da se desilo da mi poruke kasne, bez obzira da li pričamo o viberu ili WA, odnosno androidu ili win10.
 
Kada pokusam da se registrujem na Vajber izbacuje mi, nakon sto ukucam svoj broj, da ne moze da se registruje jer nema konekciju sa internetom. Povezan je telefon sa wifi, ukljucen je i mobilni net, i nece i dalje. Nema nikakve druge opcije da za registraciju. Pokusao sam da obrisem apk pa da ponovo instaliram, opet isto. Jel je neko imao ovaj problem?
 
Nazad
Vrh Dno