Šta je novo?

Nokia Lumia 520

za ljude koji imaju mali budzet 520 je najbolji fon sto se tice wp8 i on tu nema konkurenciju, i najbolje je sto wp8 radi isto na svim telefonima, samo sto mozda neces moci da instaliras neke igre koje zahtevaju 1GB ram
i ono sto je najbolje rekli su da ce swi wp8 telefoni primati updejtove 3 godine isto kao moj ativ s i ostali wp8 telefoni :D
 
Restartova se danas iz cista mira. I toga ima izgleda.. sreca pa se dize sistem za 5 sekundi.
 
To je onda hot reboot, ako se tako brzo upali.
 
Kernel se istripovao...
 
Može li neko da objasni kako da u officu iščitam dokumenta sa memorijske kartice!?
Da li je moguće da nema neki explorer sa kojim može da se pretražuju fajlovi!?
Stvarno mi ništa nije jasno!:mad:
 
Pročitaj kakve vratolomije treba da izvodiš da bi pristupio fajlovima.
 
Da li je moguce da stvarno ne moze da se pristupi dokumentima preko offica ?
 
Ne znam, meni sve fajlove koje Office prepoznaje prikazuje u samoj aplikaciji kada je otvorim...
 
Poslednja izmena:
Kako gde? Pa kad otvoris Office prvi ekran su ti lokacije: Telefon, mail attachmenti, skydrive itd. Klikom na telefon pristupas svim Office fajlovima na telefonu.
 
Potrudi se malo, ne čekaj sve servirano. Imaš na linku u opisu programa uputstvo kako se otvaraju tipovi fajlova koji nisu direktno podržani.

Misliš da na svaki fajl ubacujem .kirik ekstenziju? Koliko mi vremena treba za preko hiljadu fajlova? To je čista glupost!
Vidim ja da ću ipak prodati ovaj fon!

Kako gde? Pa kad otvoris Office prvi ekran su ti lokacije: Telefon, mail attachmenti, skydrive itd. Klikom na telefon pristupas svim Office fajlovima na telefonu.

I ti si odatle pročitao fajlove sa SD kartice? Ili nemamo isti telefon ili ti znaš nešto što ja ne znam!?
 
Poslednja izmena:
Nemamo isti telefon i moj nema SD karticu i napisao sam ti kako radi ali mi je suludo i taj koji je to tako napravio je kompletan ***** ako pod onim sto se nalazi na telefonu on podrazumeva samo internu memoriju a ne i SD karticu. Mada mi je prosto nemoguce da toliko nisu vodili racuna...
 
SD kartica kod WP je samo za muziku slike i filmove.
Office vidi dokumente samo na internoj memoriji, tako da to vlasnici 920-tke ne znaju jer nema SD.
 
SD kartica kod WP je samo za muziku slike i filmove.
Office vidi dokumente samo na internoj memoriji, tako da to vlasnici 920-tke ne znaju jer nema SD.

Snimio sve u internu memoriju i opet nista?
 
Kome traje u RL više baterija, ovom telefonu ili lumii 620 ?
512mb za neko normalno korišećenje jel mana ?
 
Po testovima su tu negde sto se tice trajanja..

512 mb nije malo za generalni rad, sve radi uvek isto i verovatno identicno kao na modelima sa 1/2gb. Nema random zastajkivanja i lagova da ti jednom otvori nesto za sekund a jednom za 5, vec je svaki put isto sve. E sad, aplikacije koje traze net (B92, Twitter itd) pri ponovnom pokretanju ponovo refreshuju sadrzaj, iako si izasao na Home dugme a ne Back. Znaci, izadjes na Home, pokrenes ponovo istu aplikaciju preko Tile-a i opet ce biti tog pocetnog ucitavanja/osvezavanja sadrzaja. Sto nije zbog memorije vec je tako napravljeno. Ako tu istu aplikaciju pokrenes iz multitasking prozora (kad zadrzis back) onda se instant vraca u aplikaciju, bez tog ucitavanja.
Ja bi preferirao da je uvek tako kao preko multitaskinga iako bi ja morao sam da refreshujem sadrzaj.. Valjda ti je jasno na sta mislim..

Nego valjda si procitao da ja imam problema sa baterijom, sto ne mora da znaci da ce tebe da kaci. Bas dosta ljudi ima nasumicno curenje baterije i jos uvek se ne zna do cega je, izgleda da je jedino Samsung imun na to sto znaci da su mozda Nokia i HTC nesto uebali. Al kazem, daleko od toga da SVI imaju taj problem.
 
Poslednja izmena:
samo da kazem da sam sa samsungom samo jednom do sad imao to curenje baterije nzm kako ali baterija je otisla za 4h :/
tako da ni samsung nije imun
mada to se nije vise ponavljalo :D
 
nokia lumia 520 ili huawei acsend g510?

slicne su karakteristike,ali da cujem misljenje i drugih. koji ima prednost?
 
Huawei je android, ima jelly bean i samo 512mb rama sto je na granici upotrebljivosti, a kasnije kad ga nakrcas aplikacijama i premalo. Solidna izrada i ekran. Burazer ga ima i kaze da se oseti nedostatak rama, verovatno bi bilo malo bolje kad bi se root -ovao i ocistio od nepotrebnih sistemskih aplikacija. Solidan telefon za nezahtevnog korisnika. Za nokiu nemam pojma.
 
To su ti dva razlicita sistema ,tako da ako volis telefon koji ces moci da cackas ,da menjas ,da ubacujes raznorazne teme ,aplikacije i td...onda uzmi huawei ,a ukoliko ti treba brz i jednostavan telefon i ukoliko ti blic na telefonu ne znaci nista onda uzmi nokiu .
 
Ajd da ne pretvaramo ove teme u 'sta da kupim'.
 
@cagalje ja bi isao na 520 ali to je zato sto gotivim wp8, sad ti ne treba da vidis koji bi model uzeo nego koji os wp ili android, gledaj na netu ili uzmi od drugova njihove telefone i vidi sta ti odgovara
 
Zna li neko gde je moguce odraditi sim unlock,L520, sa Swisscom mreze?
 
Evo i ja san danas uzeo u vipu doticni telefon. Mogu reci da sam zadoviljan i da je telefon ispunio moja ocekivanja (i poz, a i negativna). Ekran mi je bas taman velicine ni pevelik ni premalen, odziv touch-a sjajan, sistem radi kao podmazan, osim sto je zakucao dok mi je skenirao playlistu od 300+ pesama. Kamerom sam zadovoljan, barem dok se vidi dovoljno da se slika.
Inace telefon sam uzeo u smart 700 tarifi za dinar, sa popustom onim od 5000 za uredjaj sto je sjajno jer u telenoru i mtsu u najblizim tarifama kosta respektivno 12000 i 9000 cini mi se. A sto je najbolje id svega telefon je sim free O_O. Evo malopre sam isekao neku staru telenorovu karticu i ubacio je, i radi, slao sam sms.
Sve u svemu pristojan telefon za pristojan novac.
 
Nazad
Vrh Dno