Šta je novo?

Nokia Lumia 520

te opcije su i jedne od najboljih :D
a onaj sat ne bi koristio ako ekran nije amoled :D
 
Samo da li ce double tap traziti vise baterije, nemam pojma kako to uopste funkcionise, nadam se da nece jer je vrh fora..
 
Poslednja izmena:
pa mozda ce senzor za ekran biti uklucen svo vreme, mada ne verujem da to mnogo trosi
 
Jao Borise ti i baterija. Samo kukas. :D

Hoces feature neki da imas, toliko si ga cekao (kao da nisi znao da ce to malo vise da ti trosi bateriju), da bi sad na kraju kukao :)
 
Ali "toliko si ga cekao" :D :) Bice samo cool feature ako bude trosio, 2 dana baterije je bitnije :D
 
Da ne mora da ustaje po punjac dok vozi kamion u sobi :d
 
Stos' nestrpljiv :) Gde treba to inace da se javi, u Storeu?
 
Nije jos pusten update. A i svakako prvo ce ici 920/820 tako da bice info ovde na forumu kad krene sigurno...

P.S. Ne u Store-u, u zavisnosti sta ti je podeseno u settings-u pa pod update, ili ce samo da ti javi da ima update ili ce da skine sve pa da ti javi da je spremno za instalaciju.
 
Poslednja izmena:
Nije jos pusten update. A i svakako prvo ce ici 920/820 tako da bice info ovde na forumu kad krene sigurno...

P.S. Ne u Store-u, u zavisnosti sta ti je podeseno u settings-u pa pod update, ili ce samo da ti javi da ima update ili ce da skine sve pa da ti javi da je spremno za instalaciju.

Nešto je, čini mi se spominjao FM ali sam išao na preskoči. Sutra ću da pogledam pa javljam.

BTW kako to misliš da će "svakako" prvo ići lumia 820/920? U Americi prve su Lumia-e 520 dobile update.
 
Poslednja izmena:
Mozes odmah da pogledas :) Nisu 520 dobile update tj OTA nije pusten niti na NCS moze da se skine isti za bilo koji product code sem za one od AT&T. Zasto za njih? Zato sto je AT&T tek sad uveo u ponudu 520 a kako je GDR2 dostupan Nokiji svi novi telefoni(925, 1020...) dolaze sa preinstaliranim GDR2. Za ostale, kad bude, bice. Na stranu sto je logicno da najjaci model prvi dobije apdejt i kod GDR1 je bilo isto, prvo ga je dobila 920 tako da sam poprilicno siguran da ce i ovaj put biti tako.
 
Malo poduzi lag dok se ne upali ekran...

 
Poslednja izmena:
Na koju je foru 520 skuplja kod telenora od 620, na paketu pis 500? :D
 
Sta si pio :D 520 je 14.940, 620 24.000 :) Ladno je ono bio popust kad sam ja uzimao, ja sam platio na Play M+ 4990. To bi neka realna cena bila i ovako, bez ikakvih popusta, nisu normalni..
 
Mislio sam na 1k, a napisao 500, jer sam i to gledao.

Razočarah se kada sam video da su povećali cenu lumije 520.
 
Vidi stvarno.. mozda zato sto je lepsi i ima radio :p
 
^ ti si stvarno odlicno prosao, samo 40e za fon kao L520 uz niske mesecne racune.
 
Izpozirao mi polivac komaraca :) Nemam pojma u koju kategoriju se svrstava kvalitet snimka..

 
Nemam pojma u koju kategoriju se svrstava kvalitet snimka..

U ekstremno kratke :d

Nesto masi fokus.. verovatno zbog snimanja svetlog neba ''iz senke''.

Los je ovo pokusaj da bi se procenio kvalitet :)

Ali je zato tu svemocni You Tube :d

[YOUTUBE]ztcCaglJGE4[/YOUTUBE]

Odgledao sam jos nekoliko semplova, moje misljenje - ima stabilan fps koji je verovatno oko 30 i to je dobro ali fali detalja i zvuk nije nesto.. poredjenja radi SGS I 720p kamkorder je bolji a mator single core fon je u pitanju..

Ali dobro, za tu cenu i klasu ovo je ok (a u odnosu na wildfire bas mnogo bolje) :)
 
Citao sam negde da ova nokia 520 u telenoru ume da zeza ,tipa cesto se blokira pa mora da se vadi baterija ,sad me interesuje da li je jos neko imao takvo iskustvo :)
 
Ja ne da kucnem u drvo, gde si citao?
 
krastavac, ja vise ne znam ko se tu pravi lud i kako je moguce da takvi modeli uopste izlaze iz fabrike, dal tu nasi operateri nesto po$ebu sa svojim softverom, zakljucavanjem na njihovu mrezu, nemam pojma.. Al ovo ti vazi za skoro svaki jbni model koji dodje kod nas, provrsljaj po forumu.. ako ti je to za utehu, lutrija je u svakom slucaju koji god telefon uzmes iz kog god cenovnog ranga.. i ganjanje sa servisom je postalo izgleda dodatna oprema..
 
A gde si ti tvoj uzeo u telenoru ili ,i dali si imao do sad problema ?
 
U telenoru da.. Imao sam neki bag, ja mislim sa gps-om i/ili mapama, izgleda da se zakucalo u pozadini i sabilo mi bateriju jako brzo. Al to je to, za ovih otprilike mesec dana koliko imam..
 
Nazad
Vrh Dno