Šta je novo?

Nokia Lumia 520

Ekvilajzer i beamer ne mozes da imas na 520, nema veze sa "Black".
 
Hmmm citam sad, navodno 520 uopste nema equalizer tj da je isti namerno iskljucen od strane Nokie. Jel moze neko sa 520 da potvrdi to?

@Coni

Eto reseno i pre nego sam otkucao pitanje :)
 
Perry 520 nema ekvilajzer,nokia beamer je samo za telefone sa minimum 1gb rama ,ne razumem kakve boje na lockscreenu spominjes ,ne mogu da vidim zadnju sliku ,raspitaj se malo bolje o telefonu koji kupujes pre nego da to uradis ,da vidis sta sve moze a sta ne .
 
Poslednja izmena:
To na slici nemas jer si ga platio 55 evra :) to imaju skuplji modeli.
 
Poslednja izmena:
I sta izbacili 5 razlicitih Lumi Black verzija za svaki telefon ide razlicit? oO
 
To je dodatak koji je integrise u podesavanja (settings).
 
Uradio sam update na 8.1 :) nisam mogao da izdrzim :D
Imam jedno pitanje,cemu sluzi projekcija ekrana i kako da koristim to? :)
 
Perry ,vec rekoh ,prvo se dobro informisi o telefonu koji zelis da kupis ,l520 ne podrzava glance ( ovo na slici ) ,i ne ide za svaki tel razliciti black ,ide isti sa manjim izmenama ,zavisno od telefona .
 
I sta izbacili 5 razlicitih Lumi Black verzija za svaki telefon ide razlicit? oO

Sta pricas ti covece :) Lepo ti je napisano.. raspitaj se malo, 520 nema Amoled ekran na kom ima smisla taj Glance screen (sto ti nazivas ikonicama u boji ili kako vec).
 
Samo Clear Black je potreban za Glance, dok je Amoled svakako poželjan..
 
Rekao sam ima smisla samo amoled, jer nije upaljen bukvalno ceo ekran za glance..
 
To da ,ali ja glance drzim na peek ,tako da se pali samo kad prodjem rukom i odma se gasi :)
Edit : Mada lumia icon ima clear black zar ne ,a nema glance.
 
Poslednja izmena:
Kad bi se sad odlucivao za novi telefon ipak bi kupio pre L1520 nego L930. Cena L930 ce biti preko 500e a 1520 ima nov u fulu za 380. Sorry za off
 
Zasto se brise score i sve misije kad instaliram novi subway surfer :( moze li nekako da se uradi updejt a da ostanu misije i score? inache preko xap developera sam ubacivao
 
Opet ponavljam, nisam uzeo telefon zbog 'Lumia Black' uzeo sam telefon zbog telefona. I ne, nisam uzeo telefon zbog tih 'ikonica', nego sam naknadno naleteo da su ubacili u 'Lumia Black' da mozes da menjas boju istih, i ne nije mi bilo jasno kako su ubacili da mogu da se menjaju kad ja na mom ne mogu, i ne nisam guglao da vidim dal moze ili ne, nego sam dosao vamo zbog drugog pitanja i da kad sam vec tu postavio sam jos koje.
 
Boja ikonica je mogla da se menja i pre black update-a koliko se secam.
 
Ma kakva bre boja ikonica :) Covek je mislio na Glance screen, Lumia 520 ga ne podrzava. Mogla bi, kao sto 720 podrzava sa slicnim ekranom, al nema previse poente. Em bi se gubila poenta skupljih modela, ne izgleda ni priblizno cool kao na Amoled ekranu, i trosi neuporedivo vise baterije.
 
Ucinilo mi se da kaze za ikonice, ne spominje glance nigde. Kod L520 je dosta sto su double tap uveli, ne treba nista vise :)
 
Pa i rekao je "ikonice" ali na to je mislio. Pa eto, to su ubacili u skuplje, u nas nisu i to je to.
 
Poslednja izmena:
Da li se gubi garancija ako instaliram WP8.1? Pitam zbog toga sto mi desavalo da dugme za otkljucavanje ne registruje da sam ga pritisnuo i tako posle 3-4 puta pritiskanja, telefon registruje da sam ga pritisnuo. Desilo mi se 2-3 puta. Pozdrav!
 
Gubi se ,al se ponovi vraca kad dobijes zvanicni apdejt ,ja to dugme uopste i ne koristim ,ukljucen je dabl tap a zakljucavam preko aplikacije one touch lockscreen .
 
Brat je kupio telefon ali na austrijsku mrezu i treba da zna na kojoj je mrezi da bi ga otkljucao nekako, pa kako to moze da vidi?
 
jasam kupio cerkici L520 na limundo za 4 700 din , i sta reci EXTRA za te novce ( u odnosu na android ) mana jedino baterija slaba
 
Nazad
Vrh Dno