Šta je novo?

Nokia Lumia 520

Jel imas black update? Mislim ne znam sa cim poredis i da li ti je prvi smartfon, uglavnom mi je hladan ko spricer.
Jedna situacija ga je upropastila doduse, instagram je ortak vrteo, profil sa oko sto fotki je listao jednu po jednu, na mobilnom netu.. Prvi put sam osetio takvu vrelinu.
 
Jeste, Black je update. Kazem, jesam malo koristio, instalirao aplikacije, podesavao naloge i konstantno je na wi fi. Imao sam LG L5, on se grejao kad sam ga koristio intenzivnije. Ne znam, videcu kako ce se ponasati u narednim danima..
 
Kupljen je 520, apdejtovan je na 8.1 i sve mi je nekako kul sada, prvi win telefon. Jedino sto nemam double tap to wake u opcijama?
 
U Touch opcijama se nalazi, al mozda nema na 8.1 jer je to deo Nokiinog update-a, ne MS-ovog.. nek ti potvrde ovi sto imaju 8.1
 
Ima. Ako nema touch ili na srpskom dodir opcije u podešavanjima, instaliraj sysapp pusher i ažuriraj ili skini sistemske aplikacije i pojaviće se
 
Uspeo sam preko ovog programa! Nadam se da nece imati uticaj na bateriju kao na N4 (oko 2% po satu)
 
Ja se vratio na 8. Cini mi se da je 8.1 previse jeo bateriju, i pomalo je trokirao, uspori s vremena na vreme. Sacekacu zvanicni.
 
Probaj da odradiš hard reset na wp 8.1 i pogasi sve nepotrebne procese. Meni je to pomoglo i sad mi baterija izgura 2 dana na i sve radi brzo i fluidno. Trokirao mi je isto kao i tebi pre hard reseta.
 
Kako se instaliraju aplikacije koje sam skinuo na racunar? Ima neki stari Skaajp koji nije povezan sa Live nalogom, i prebacio sam ga na SD ali nemam opciju u Windows Store da instaliram sa SD?
 
Probaj da odradiš hard reset na wp 8.1 i pogasi sve nepotrebne procese. Meni je to pomoglo i sad mi baterija izgura 2 dana na i sve radi brzo i fluidno. Trokirao mi je isto kao i tebi pre hard reseta.

Uradio i jedno i drugo. Nekad radi dobro a nekad zeza.
 
Kako se instaliraju aplikacije koje sam skinuo na racunar? Ima neki stari Skaajp koji nije povezan sa Live nalogom, i prebacio sam ga na SD ali nemam opciju u Windows Store da instaliram sa SD?

Nikako.
Sa SD kartice moguće je instalirati samo nove aplikacije sa Win Phone Store. Stare neće da može. ;)
 
Pozdrav, opet ja. Jel ok da mi skine 11 posto baterije za 15-20 minuta surfa na wi-fi (FB, twitter, blic)? Nešto mi to čudno... A i prilično se zagrejao za to vreme... U pozadini mi sad samo Viber, WhatsApp i Batery meter. Isključena lokacija. Inače, od kada sam ga uzeo 4 puta sam ga punio.. Možda treba još vremena da se baterija stabilizuje? I da, posle 5 dana mi se javilo krckanje maske, kao da ima lufta sa leve strane. Jel to podleže garanciji? :)
 
Poslednja izmena:
Aman vise, ne instalirajte te battery aplikacije odnosno ne drzite ih u pozadinskim procesima..
Za luft sumnjam, takav je materijal i tako je napravljen, jako jednostavno se resava sa stavljanjem malo vate u one rupe gde skljocne maska..
 
Važi, hvala na odgovoru. Nov sam na wp, pa... Aha, super, odradiću tako sa vatom. Zahvaljujem. :)
 
Da li moze da se sa lumie prebaci komplet sms prepiska,sa telefona na kompjuter?
Postoji neki progarm za to?
Hvala.
 
Vidim da u Podesavanja>Rezervna kopija moze da se ukljuci da sms bekapuje u "oblak". Samo ne znam gde se to posle nalazi... Da li na One drive ili na microsoft naloga.
 
Nalazi se na Onedrive ali ne mozes da mu pristupis sa kompjutera ako te to zanima. Jedino sto mozes je da kada zatreba taj bekap povuces nazad na telefon...
 
Ne znam, mislim da poruke povlaci automatski nakon reinstalacije sistema ali nisam probao nikada. Ne spadam u one koje cuvaju iste tako da mi to ne treba. Ovo za podesavanja i listu aplikacija si verovatno video, no u tome za poruke nema nista od tih opcija tako da ne znam...
 
Pvalci sve, i poruke i listu poziva.

Ja odradim full backup neposredno pre reinstalacije sistema i po pokretanju telefona sve je isto kao i pre :)
 
A vidis, meni nikad nije povukao ni sms ni aplikacije ni podesavanja.
 
Ljudi instalirao sam 8.1 al sam zab od mejla sifru shta da radim? :)
 
L520 spasila zivot brazilskom panduru :)

 
Jel vam radi internet explorer na mobile data, pitam ove shto imaju 8.1? :)
 
A da prelistaš malo wp8.1 temu ako te stvarno zanima? Ajde da je samo jednom o tome pričano...
 
Nmg da nadjem ja to :D Jel mora reset ili mozhe ovako da se podesi?
 
Imam network+ al nema tu nish shto bi reshilo ovaj problem
 
Nazad
Vrh Dno