Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
PES2019 32gbp na base-u, cini nam se da mu je cena bila visa prethodnih dana, u predprodaji je bio 29gbp
 
Pa ako ne planiraš 4k tv sa podrškom za HDR onda ti ne treba pro.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ja uzeh ps4 pro pre par dana... nije na odmet ako vec kupujes, mozda za 6 meseci kupis tv

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ima li neko iskustva sa ovim nasim SpaceNET gamehop-om? Konkretno me zanima ps plus 12 meseci 3800 rsd to mi se cini previse povoljno :D
 
200 dinara ti je skuplje na razmeni igara kod proverenog dugogdisnjeg clana kod koga ja uzimam vec dve godine...
 
Kad pustim film/seriju na soniju naša slova u titlovima nisu podržana, jel ima neko rešenje za to?

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Generalno me intresovalo da li neko ima iskustvo da je uzimao na tom shopu bilo sta i da li su za preporuku ili za zaobilazenje :)
 
Ma to je sve go k****. Nalog (verovatno nosilac) na kom je kupljen PS+. Kada se za 40ak € može naći kod za PS+ koji iskoristiš na svom nalogu.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ma ok, ja znam za vaucere koji kostaju 60dolara, svuda se prodaje pa reko ako ima varijanta neka jeftinije, ne nalog ili sta vec nego vaucer!
Ja sam prosecan korisnik koga ne zanima da ima 6 naloga i da trguje..
Hocu na mom acc da imam 3,4 igre i ps+ i kad imam vremena da zaigram...
Ako neko ima povoljnike od tih 60$ nek javi ako ne kupujem ovih dana sa pcgamesupply.com

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Trenutno za US PSN imaš na g2a kod za 44.43€, na cdkeys za 47.89€ i na kinguin za 45.99€.


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nalog koji u sebi sadrzi pretplatu u trajanju od garantovanih 12 meseci. Omogucava igranje svih multiplayer igara koje zahtevaju PS+ pretplatu sa bilo kog naloga na konzoli.

Ovo je citat opisa sa sajta.. Znaci ako uzmem preko njih taj nalog ja njega samo drzim na konzoli i sa svog igram online i idem na store ili moram sve direktno s tog sto kupim?
 
Radiće ti MP igre na tvom nalogu, ali nećeš moći da iskoristiš popuste na igre kao PS+ pretplatnik.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Niti da downloadujes igre koje su svaki mesec besplatne sa primarnog naloga? Pff nije to neki best buy onda videcu na sajtovima ovim iznad...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Možeš da skidaš igre koje se dobijaju svakog meseca uz PS+. Ali sa tog naloga na kome je aktivirana pretplata. Mada možeš da igraš sa bilo kog drugog naloga na konzoli.
 
Možeš da skidaš igre koje se dobijaju svakog meseca uz PS+. Ali sa tog naloga na kome je aktivirana pretplata. Mada možeš da igraš sa bilo kog drugog naloga na konzoli.
Taj rad

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Uglavnom bi mi online igranje radilo na bilo kom nalogu bitno je samo da skinem igru sa kupljenog naloga? I da li cu moci da one vaucere aktiviram na taj nalog pa da skidam igre tako sa stora? Izvinjavam se ako su glupa pitanja al mi nije najjasnije funkcionisanje toga :D
 
Zavrsih Spidermana.

Main story boli glava. 10ka . Sporedne aktivosti nisu toliko lose koliko su repetivne i ima ih previse. Da je bilo manje sporednih, a da je malo duzi main, bilo bi fenomenalno.

Jako slojevita prica. Ja sam negde na pola igre mislio kako igra uopste nema poentu, nekako zapetljano sa vise strana. Ali onda je pocela da se odvija filmski. Puno stvari se izdogadjalo, posle prelaska sam seo i razmisljao sta se sve desilo, dosta stvari se nisam uspeo setiti. Zato vredi igru preci dva puta, sa predjasnjim predznanjem.

Ne znam moze li na najmanjem nivou tezine da se predje main story bez sporednih aktivnosti, ali cu definitivno probati to u buducem periodu. Tacnije, morace zbog nekih upgradea, ali nadam se da ne mora previse nesto.

Inace jedno pitanje za one koji su presli, promaklo mi je to, a tice moje ujne May:

Sta se desilo sa mojoj ujnom zapravo, Piter je hteo da joj da antidot i da je spasi, ali ga je sacuvao kako bi naucnici mogli da ga razmnoze i pomognu celom narodu. Ali nisam skontao kad se uopste njoj nesto desilo... Igrao sam dosta u prisustvu male dece, moguce da je bilo pa mi je promaklo, mozda je bila cela sekvenca koju nisam memorisao u glavi. Ako moze neko pojasnjenje oko njenog zdravlja.
 
^ jesi igrao sa ili bez predznanja o Spider-Man univerzumu? Jer se prica mogla naslutiti vec negde na polovini, naravno bilo je 2-3 dobra tvista i ocekivani kraj, tako da je meni makar bilo onako osrednje... Ako nista drugo odgledaj makar filmove o Spajdiju (sto od Sema Raimija, sto one novije "Amazing Spider-Man")

Sto se tetke tice, tu je bio veci tvist, odnosno nisam ocekivao da ce Insomniac da odluci da je kokne, mislim da je tek 2. ili 3. put uopste da su ubili tetku od kada postoji Spajdi, sto je prilicno velika stvar za kanon... Jednom od tih je bilo u Raimijevom filmu, tako da je to "malo veci sok" za fanove bio.
Odgovor na pitanje je - zarazila se u kontaktu sa onim "pacijentima" tj beskucnicima u F.E.A.S.T. prihvatilistu, jer se sam virus prenosi preko vazduh, bilo je objasnjenje od strane Osborn-a...
Nadam se da si na kraju u onoj post-credit sceni skapirao sta je bilo sa "ortakom" Harijem - da je prakticno najavljen nastavak sa Venomom (Harry Osborn) i Green Goblinom (Norman Osborn)... :)
 
Poslednja izmena:
Pa slabo sam ja upoznat sa tim Marvel svetom generalno. Gledao sam nekad onaj film iz 2002. godine :D Ako si vec upucen, koja je fora sa Majlsom,
hoce i on biti neko cudoviste posto baca mrezu :D

Skontao sam da se zarazila jer je Peter hteo da joj da antidot, vise sam mislio jel bila neka scena sa tim i tako to pa sam je ja propustio ili su sneba u rebra bacili ujnu u krevet... Mislim da smo se posle pozara videli jos jednom u prihvatilistu i sledeca scena sa tetkom kako lezi mrtva bolesna... Bio sam u fazonu... what :sceptic:

Tetk, ujna... *mjau**mjau**mjau**mjau*mliga sta li je :D
 
Poslednja izmena:
1) hoce samo, sa drugim vestinama. cak sta vise ja ocekujem da skembaju i PP-a a da klinac preuzme baklju

2) bila je scena gde skida masku i kaslje krv dok primaju pacijente, verovatno ti je promakla...
 
Poslednja izmena:
Jao sad se secam te scene ... Rekoh vec u prvom postu, bas puno stvari se izdesavalo, nisam sve dovoljno memorisao ili bio fokusiran. Drugo prelazenje ce mi biti bas po meri.
 
Uglavnom bi mi online igranje radilo na bilo kom nalogu bitno je samo da skinem igru sa kupljenog naloga? I da li cu moci da one vaucere aktiviram na taj nalog pa da skidam igre tako sa stora? Izvinjavam se ako su glupa pitanja al mi nije najjasnije funkcionisanje toga :D

Svi nalozi imaju pristup online igranju ukoliko je konzola aktivirana kao primarna za nalog na kom je uplaćen PS+. Vaučeri/kodovi mogu da se dodaju i da se kupuju igre na njemu, ali pošto je nalog u pitanju, to što kupuješ daješ i drugoj strani (Gostu).

Moj ti je predlog da ako ti nije preterano hitno, da sačekaš popuste i kupiš pretplatu na svom privatnom nalogu.
 
Ima za 30tak dolara za Aziju, a za Us je oko 40tak sto nije puno, godina dana je ipak u pitanju, jeftinije od jedne igre


I ako ima ko za Share f1 nek se javi, ne mogu da vjerujem da ne mogu da nadjem nosioca za f1 :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno