Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li se ocekuje neki popust na God of war uskoro? Razmisljam da iskoristim ovaj popust od 20% na njega.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li se ocekuje neki popust na God of war uskoro? Razmisljam da iskoristim ovaj popust od 20% na njega.


Sent from my iPhone using Tapatalk
To najviše zavisi od prodaje, a obzirom da je dobra, neće skoro na popust. Računaj 6 meseci od izlaska igre za prvi pricedrop...

A i taj kod od 20% popusta važi do 31. Maja.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Jel pokušao neko da igra H1Z1?

Ja sinoc probao i neće uopšte da se konektuje na server... jel to samo za US region pa zato neće?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Mislim da ovde ima “Nemaca” koji mi mogu pomoci..

Ljudi,kako da kupim npr Plus sa Amazona .de ili sa Stora ? Trazi mi licnu kartu ili pasos (age restriction)koji treba da budu nemacki,a ja to naravno nemam..


Sent from my iPhone using Tapatalk
I mene ovo zanima ali za uk. Sad kada ocu psplus na mesec dana moram na cdkeys topup pa na psn wallet pa odatle. Ali je dosta skuplje tako, a direktno ne moze jer psn trazi subscription method a ne prihvata srpske kartice.
 
I mene ovo zanima ali za uk. Sad kada ocu psplus na mesec dana moram na cdkeys topup pa na psn wallet pa odatle. Ali je dosta skuplje tako, a direktno ne moze jer psn trazi subscription method a ne prihvata srpske kartice.
Na cdkeys skuplje? Ne bih reko.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Gde se mogu kupiti US kodovi sem cdkeys? Tamo su out of stock gift cards od 50$

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Ja uzeo danas na g2a za nekih 36€.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Jel pokušao neko da igra H1Z1?

Ja sinoc probao i neće uopšte da se konektuje na server... jel to samo za US region pa zato neće?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Ja sam igrao sa prijateljima nekoliko partija, šta znam nisam ljubitelj Fortnite,ovo mi se više svidja ima vozila i nema onog zidanja. Jedino grafika je kao na PS2
 
Da li može da se popravi Micro USB jack na džojstiku?
 
Mislim da ovde ima “Nemaca” koji mi mogu pomoci..

Ljudi,kako da kupim npr Plus sa Amazona .de ili sa Stora ? Trazi mi licnu kartu ili pasos (age restriction)koji treba da budu nemacki,a ja to naravno nemam..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nemaš drugu opciju za kupovinu vaučera na Amazonu... Takav je sistem...

Alternativa je press-start.com (bude oko 44e) ili eBay... Mada ja lično ako ne uzimam fizičke vaučere (pošto ih imam na svakom koraku) kupujem kod press-start.com
 
Ajde Amazon je manje bitan,ali isti problem imam i sa oficijalnim Store-om,guglao sam ali nisam nasao resenje.. Neverovatno mi je kako nisu razmisljali o tome da nemaju svi DE dokumenta, a polovina zemlje su im stranci...

Pogledajte prilog 251878


A,taman sam pomislio sada mi u svabiji nece trebati gimnastika za kupovinu online...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sto ne uzmete psn racun sa ps plusom, jos sa nekom igrom u paketu dobijete
*mjau**mjau**mjau* jest da vise dodje ko iznajmljivanje od 6 mjeseci, ali opet na kraju se isplati jer za 20tak dolara sigurno moze se naci neka solidna igra + ps plus, GoW mozda malo skuplji

Mislim razumijem zasto ne, i da je sivo područje morala, ali u teskim nekim vremenima nije losa opcija :D

Ja sam tako dobio da nisam ni skonto ps plus uz racun sa nba i gta, tako da ako kome treba hrvatski ps plus na 3 mjeseca prodajem jer uz ps4 dobio u paketu, a ne treba mi ovaj mi aktivan :D
 
Poslednja izmena:
Moj problem je bio sto sam u Srbiji i nisam mogao da dopunim PP nalog jer sam imao našu karticu na telefonu ( trebao mi je mobilni broj da se ulogujem na pp nalog ) . Švedska nano kartica mi nije bila pri ruci, guglao i našao jos par sajtova ali su navodno visa a ustvari pp only plaćanje. Jedino je g2a ispao baš profi gde mi je ponudio najmanje 5 različitih opcija za plaćanje. I tako rešio kod za minut.
Iskoristio 20% kod i uzeo GoW za 47$

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ajde Amazon je manje bitan,ali isti problem imam i sa oficijalnim Store-om,guglao sam ali nisam nasao resenje.. Neverovatno mi je kako nisu razmisljali o tome da nemaju svi DE dokumenta, a polovina zemlje su im stranci...

Pogledajte prilog 251878


A,taman sam pomislio sada mi u svabiji nece trebati gimnastika za kupovinu online...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Još jedna opcija je eBay. Nadjes prodavca sa proverenim ocenama i odatle uzimas DE PS store vaučere. Čini mi se da sam i kod njih viđao za koji evro ispod cene da prodaju.
 
Imam i ja par pitanja :D Cimam se u zadnje vrijeme da pazarim PS4 inace imao PS1 i poslije toga samo PC furka. PS4 me primarno privlaci sto se mozes ko covjek zavaliti i igrati ubi me sjedenje za kompom + sto ne razmisljas o hardverskoj zahtjevnosti. Jos vagam da li slim ili pro velika je razlika u cijeni a opet volim da sve ide glat i da je kako treba pa za sad sam blize pro verziji.

Sto se pitanja tice, u glavnom volim da przim online naslove:

1. Ako recimo registrujem US nalog i tamo kupim igru kako me mecira u online mecevima, hoce me bacati na US servere ili ipak EU?
2. Kako igrate pucacine na džojstiku je li se vremenom ustelite i to, posto meni to trenutno predstavlja najvecu bojazan da ce mi biti potpuno neigrivo posto mi je nezamislivo da to moze biti i priblizno slicno mis+tastatura ugodjaju i preciznosti? Je li se vremenom toliko stelnete da to bude slicno ili svi igraju sa džojstikom pa su svi jednako smotani tako da nije big deal ;)
 
1. Iako staviš US, bićeš povezan na bliži server kod nas u EU.

2. Stvar navike. Pošto dolaziš sa miš + tastatura kombinacije, trebaće ti vremena malo da se uhodaš. Iako gamepad nema preciznost poput miša, sasvim je dobar.
 
Ja uvek kupujem dopune za US PSN preko G2A... evo sad gledam, 50$ dopuna košta 43 dolara. :)


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Ja uvek kupujem dopune za US PSN preko G2A... evo sad gledam, 50$ dopuna košta 43 dolara. :)


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Toeto, kada se pretaba u evre izašlo me 36€

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Detroit Become Human je impresivan u svakom pogledu... neverovatno iskustvo. S tehničke strane možda najbolja igra koju sam igrao... neviđena posvećenost detaljima. Odlično napisano, prosto vuče da igraš još. Samo se nadam da je što duža :)

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Igra bas izgleda brutalno sa tehnicke strane, pogotovo atmosferski efekti. Nisam ocekivao da i ova ekskluziva bude top tier sto se tice same igre, ali sudeci po recenzijama izgleda da ce biti tako.
 
Plus je i prevedena, samo mislim da ove sa US PSN-a nisu. Tj. meni ni GoW kojeg sam uzeo preko Amazona, ne daje HR prevod.
 
Bacite utiske za Detroit kada predjete... (da li vredi uzimati i koliko je vremena potrebno da se obrne)

Sa tehnickog aspekta igra deluje vrh ali nesto nisam rad da dajem 40/50e za dugometrazni film... :)
 
Bacite utiske za Detroit kada predjete... (da li vredi uzimati i koliko je vremena potrebno da se obrne)

Sa tehnickog aspekta igra deluje vrh ali nesto nisam rad da dajem 40/50e za dugometrazni film... :)
Ja sam je završio... 12 sati za prvi prelazak ali toliko ostane grananja da ima još da se igra dosta :) Evo krenuo drugi put, sa drugačijim izborima :) Veći utisak je ostavila na mene od Gow-a, nisam se pokajao ni jedne sekunde. Al ja volim ovaj tip igara... Heavy Rain, Beyond Two Souls, Until Dawn su mi svi fenomenalni i prelazio sam ih po više puta.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno