Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ok, onda ide disk definitivno, hvala.
 
jel ta cena za disk ili download preko naloga.
 
Disk na KP
Ja imam taman oko 60 $ na US nalogu pa cu digitalnu krastavac...slabo ja to igram , a stoje mi pare tamo, pa da se ne baci :)
 
Nece admini zameriti nadam se. Koji se sad 4k tv predlaze sa HDR 10bit koji ide dobro uz Sony?

49XE9005 [X900E u US] ili veci. Ovogodisnji best buy po mnogima [rtings, digital foundry, itd].
http://www.rtings.com/tv/reviews/best/by-usage/video-gaming
http://www.rtings.com/tv/reviews/best/by-type/led-lcd

Skupo je, al sve sto je jeftinije od toga ima compromised panel, HDR ili sta sve ne. Ne vredi ih uzimati. Plus, Sony ima top of the line processing, pegla sub-4K sliku samo tako.
 
Poslednja izmena:
E hvala vam najlepse :)
 
Mislim da se zadnji deo ne odvaja posle određenog vremena, već da zna da dođe sa odvojenim zadjnim delom. Kontrola kvaliteta im baš i nije na zavidnom nivou :)
 
Jel ima neko iskustva sa članom Nedostizni10 sa RazmenaIgara ?

Gledao sam od njega da uzmem PS+ 1god UK za 47e nudi ?

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
49XE9005 [X900E u US] ili veci. Ovogodisnji best buy po mnogima [rtings, digital foundry, itd].
http://www.rtings.com/tv/reviews/best/by-usage/video-gaming
http://www.rtings.com/tv/reviews/best/by-type/led-lcd

Skupo je, al sve sto je jeftinije od toga ima compromised panel, HDR ili sta sve ne. Ne vredi ih uzimati. Plus, Sony ima top of the line processing, pegla sub-4K sliku samo tako.

Ja već uveliko skupljam lovu za 55" verziju, zadnjih mesec dana ga proučavam i TV je idealan. Čak u nekim važnim aspektima premašuje XE9300, koji dolazi sa kvalitetnijim procesorom slike.
 
Meni je opasno zapao za oko lg-ev oled b7 65'. Probao malo Horizon na pro-u u radnji na b7 i bio je instant wow efekat.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Fora kod LG 2017 Oleda je što taj B7 od 2K€ i npr. W7 od 10K€ imaju identičan panel i processing. Inače, testirao sam W7 65 nedavno, videćete review na Benchu za koji dan ... ZLO i naopako. 4mm je debeo TV sa nosačem!!!
 
Ja već uveliko skupljam lovu za 55" verziju, zadnjih mesec dana ga proučavam i TV je idealan. Čak u nekim važnim aspektima premašuje XE9300, koji dolazi sa kvalitetnijim procesorom slike.

Ako dugo budes skupljao pare, uskoro ce CES i najava 2018. serije koja ce mozda uvesti DV i u taj cenovni rang Sony-a, kao i podrsku za HDMI 2.1
 
Ako dugo budes skupljao pare, uskoro ce CES i najava 2018. serije koja ce mozda uvesti DV i u taj cenovni rang Sony-a, kao i podrsku za HDMI 2.1

Neće mi to ništa značiti. OneX neću uzimati, a on bi teoretski i mogao da podrži varijabilno osvežavanje na 2.1. Za Pro sumnjam da će dobiti tu mogućnost, plus sumnjam da će to biti dostupno u sub 2-3K€ modelima u prvih par godina. A krastavac skupljam ih kako mogu, ne zarađujem milione. Taman ću do rođendana (dec) sakupiti da se lepo počastim.
 
Ako uzmeš taj tv, dobar će on biti dosta dugo, i za PS5 jednog dana :D.

Sledeća generacija svakako donosi podršku za variable refresh rate, pa možda i ima smisla malo sačekati ako ne menjaš tv često (a ne menjaš).

Ali da ne kvarimo - skupljaj i počasti se, zaslužio si kao dobar momak :D
 
Poslednja izmena:
Fora kod LG 2017 Oleda je što taj B7 od 2K€ i npr. W7 od 10K€ imaju identičan panel i processing. Inače, testirao sam W7 65 nedavno, videćete review na Benchu za koji dan ... ZLO i naopako. 4mm je debeo TV sa nosačem!!!
Ehh kada bi bio 2K € ne bih razmišljao. Da se spusti bar na 2.5K do nove godine to je ok. Citao brdo recenzija, svi 2017 oled paneli su im isti sto je super.Pusti link za taj review kad budes mogao i ovde u temi.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Ehh kada bi bio 2K € ne bih razmišljao. Da se spusti bar na 2.5K do nove godine to je ok. Citao brdo recenzija, svi 2017 oled paneli su im isti sto je super.Pusti link za taj review kad budes mogao i ovde u temi.

Sent from my D6603 using Tapatalk

55" B7 ti je sada 1890€, kod nas (K/P). Samo EU model B7-ice ima loše izvedeno postolje. Zbog toga svi preporučuju C7. Kvalitet izrade je na dosta višem nivou. Mada, ako će ići na zid, onda nemaš frke.
 
Mislio sam na 65-icu. C7 je skuplji nekih 650€ i to samo zbog postolja [emoji85] .Postolje na B7 moze da prodje mada nije bas najbolje uradjeno.Nisam jos odlučio hoće li ići na zid ili ne.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mislio sam na 65-icu. C7 je skuplji nekih 650€ i to samo zbog postolja [emoji85] .Postolje na B7 moze da prodje mada nije bas najbolje uradjeno.Nisam jos odlučio hoće li ići na zid ili ne.

Sent from my D6603 using Tapatalk

A 65" je skuplji skoro 1300€ za tih 10" ... Inače, kako dodatno vidiš da kod B7 ne valja postolje? Maltene svi koji ga prodaju odmah u prvoj rečenici opisa stave da daju i zidni nosač na poklon :D
 
Poslednja izmena:
Uff nismo se razumeli... ja celo vreme pričam o 65 incha da li B7/C7 i ovde je trenutno B7 3K € a C7 3.6,5K € Isti paneli, samo izmenjen stalak koji realno ne vredi ni 200€ a ne tolike razlike.
Posto mi je selidba u toku a 55ice rasporedjujem po spavacama a dnevna mi je dosta veća od prethodne pa i 65 izgleda onako srednje.
Jos da izadje neki kršten DV player sa realnom cenom početkom 2018te.
Otišli smo u off [emoji4]

Ja nisam primetio da postolje na B7 ima neku manu. Daj neki test gde ukazuju na to.Ja sam vise mislio estetski su mogli bolje da ga odrade.
 
Poslednja izmena:
Haha citam i boli me glava kad vidim cifre i kvadrate :D
 
Dowla uzeo si da kazemo juce Sony tv i sad vec ides na drugi, haha ma daj.. Cepaj taj model sto imas dok ne izadje PS5 pa onda lepo uzmes OLED koji ce valjda biti sa "normalnom" cenom i cao, jer ako je gaming glavni razlog, koliko ces to da zabalavis kada uporedis x900e i model koji imas.. Cak sta vise cepaj i sacekaj da x900e padne cena, pa posle utopi svoj i dodaj nesto malo i eto..

Oled treba juriti proslogodsnje modele, za nijansu su slabiji a eto, vrh panel..

Cudi me da je QLED ove godine zakocio, ako gledamo Rrings, da vrede upola manje pa da se uzmu, ovako ne opravdavaju visoku cenu.. KS8000 moze da se nadje na KP za 1000e za 55 ja mislim, sto je isto super kupovina, samo prvo proveriti zadnji panel.
 
Ja ovaj Flatron w2442pa, 24" monitor kojem je bela malo zuckasta ne bi menjao ni za sta. I kad sam imao budzet za besne sli konfiguracije displejevi su mi bili nebitni.

Pretvoriste temu u TV diskusiju ajde bre.. [emoji23]

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Dowla uzeo si da kazemo juce Sony tv i sad vec ides na drugi, haha ma daj.. Cepaj taj model sto imas dok ne izadje PS5 pa onda lepo uzmes OLED koji ce valjda biti sa "normalnom" cenom i cao, jer ako je gaming glavni razlog, koliko ces to da zabalavis kada uporedis x900e i model koji imas.. Cak sta vise cepaj i sacekaj da x900e padne cena, pa posle utopi svoj i dodaj nesto malo i eto..

Oled treba juriti proslogodsnje modele, za nijansu su slabiji a eto, vrh panel..

Cudi me da je QLED ove godine zakocio, ako gledamo Rrings, da vrede upola manje pa da se uzmu, ovako ne opravdavaju visoku cenu.. KS8000 moze da se nadje na KP za 1000e za 55 ja mislim, sto je isto super kupovina, samo prvo proveriti zadnji panel.

Onaj sa review-a nije bio moj TV, ja imam 2012. LG 42LM615s. Taman u Decembru puni 5 godina.
Ne vidim opet kako je ovo OFF kad je TV usko vezan za nabavku konzole.

Inače, niko od vas da isprati ovaj novi PS4 kontroler, baš je cakan :D
Pogledajte prilog 238921
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno