Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako je dobra ova Betmen Arkham trilogija,koliko sam samo sati potrosio u te tri igre...plus Arkham Origins na PC-u.Rocksteady fantastican developer,ne znam da li trenutno rade na jos nekoj igri,to bi bilo super.

Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока
 
Ili se dobro informiši kako funkcioniše pre nego što nabaviš nešto... Jer svo kukanje ovog sveta ti neće pomoći kasnije ako ti ne odgovara sistem...
A koliko vidim ljudi na ovom forumu nisu popili banove i dalje normalno kupuju,tako da ne ostaje ništa drugo do leap of fate... Ili čekanje na sledeću rasprodaju

Edit :
Kada smo već kod akcija.. Ima li sta od "hidden gems" ispod 10e da preporučujete da se uzme I odigra ? Na EU region mislim..
Gledam ka Rayman legends, Unravel, Child of Light i možda SW:Battlefront/Titanfall 2 umesto TO1866
 
Poslednja izmena:
Rayman legends, Unravel, Knack. Order je isto obavezan. Ja nešto merkam TF2 vec neko vreme zbog odličnog MPa koji svi hvale. Još kada ne bih u stand by-u imao brdo naslova...

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Pazarih samo The Surge, ne znam ni da li je na summer sale-u ovih 30% ili nesto mimo toga. Sad jos Nioh kad bude na nekom jacem popustu :D
 
@premijer
Kako funkcioniše sistem nabavke igara za PS4 posebno za Srbiju I da li ti se isplati I da li je vredno rizika...
Ja sam se donekle informisao preko nega ali dam očekivao mnogo veće cene (full price ili max 1/2) za naslove nego za PC... A kada se uzme konzola a posle se informišeš i shvatiš opcije i rizike , hbg posle hmm, nema kajanja...
@fain2
Uzeh Raymana i Unravel (skroz sam zaboravio na nju a razmišljao na originu da isprobam)...
Preskačem TO1886 dok ne obore još, videh da je 4e na US storu... Ostaje mi da razmislim za TF2 pošto je MP naslov, za SP baš i ne vredi... BLoodborne je možda bolja opcija
 
Kako vam se čini The Surge igra, mislim na koji su je igrali?
p.s. počela da radi ignore lista, milina

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Kako vam se čini The Surge igra, mislim na koji su je igrali?
p.s. počela da radi ignore lista, milina

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
Ako ti nisam na listi :) Skroz gotivna, danas kupio za 32gbp, I posto je samo 6gb vec probao 2 sata. Ima mozda ds mehaniku, aim sa light I heavy attackom, dodge takodje medjutim ovo je drugi vibe I univerzum. Deluke da ima vise custom-izacije za sada, dosta upgradeova I slican boss sistem. Prica malo po nekom starom dobro poznatom sablonu ali ovde gameplay vodi inicijativu. Grafika okej, deluje mi da fali bolji AA I u quality I u performance modu, sta znam ds2 mi deluje bolje po tom pitanju ali po pitanju efekta I boja tu surge vodi. U ovom slucaju performance mod daleko bolji, fluidniji gameplay a igra je nalik bb-u po pitanju brzine fajta. Ovako nema neke razlike u grafici. Za 32gbp mozda malkice skupa, ali ako se ima I volis taj zanr ne razmisljaj, vise nego solidna.

Takodje da, po pitanju fajta, realno ovde biras u kom delu tela udaras i ako udaras konstantno jedan kidas ga i onda zadrzavas na neki nacin za sebe pa koristis. Taj fazon jos nisam sve izucio :D Nije bio spoiler, samo akcenat na malo dublju mehaniku od standarne DS/BB.

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kako deluje deljenje PS+? Po nekoj mojoj logici bi onda bar jedan on nas morao da kupuje samo nosioc naloge. Dakle, ja aktiviram nalog gde je PS+ kao nosioca i mogu da igram sve guest naloge, a onaj drugi korisnik koristi nalog gde je PS+ kao guesta, ali mora da kupuje nosioce i igra isključivo na nalogu gde je PS+?
 
Mislim da je kao i igra.

Aktiviras ga sa tog drugog naloga,ali igras sa svog... mozes i guest i nosioc.

Valjda...
 
Kako deluje deljenje PS+? Po nekoj mojoj logici bi onda bar jedan on nas morao da kupuje samo nosioc naloge. Dakle, ja aktiviram nalog gde je PS+ kao nosioca i mogu da igram sve guest naloge, a onaj drugi korisnik koristi nalog gde je PS+ kao guesta, ali mora da kupuje nosioce i igra isključivo na nalogu gde je PS+?

Ovde si rekao sve tacno.
 
Blizi se kraj Destiny 2 bete, mogli bi organizovati jedan fudbalski mec. Evo ja sam uvezban. :D

 
Poslednja izmena:
Odličan je Doom, prava oldschool hardcore pucačina.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Doom има 77ГБ никада нисам скидао већу игру,до сада ја мислим NBA2k16 била рекордер по величини.Надам се да игра ваља.

Novi Gears je mnogo veci, preko 110GB, takodje i COD MWR i IW u paketu idu oko 130-140GB ali mogu kao odvojene instalacije.
 
Smrti za one koji imaju 500GB konzole :d
 
Novi Gears je mnogo veci, preko 110GB, takodje i COD MWR i IW u paketu idu oko 130-140GB ali mogu kao odvojene instalacije.

Па добро за COD је ипак две игре. Ја имам 500ГБ хард диск али увек активно играм 2-3 игре тако за мене није проблем толики проблем,мада било би лепо имати 1ТБ.
 
Upravo tako, kod mene 500gb u konzoli a uzeo na popustu 2.5 2tb Seagate za 50€, bilo greota ne uzeti i dodati kada već postoji opcija. Nije mi samo jasno ovde danas videh u Elgiganten slim 1tb 1ds4 370€ a 500gb slim 1ds4 240€ a isto kod njih je bio taj 2tb hdd na popustu.
Kojom logikom oni misle da ce neko dati 130€ više za 1tb verziju konzole. Može se uzeti 2 x 2tb i još se uštedi koja para za razliku.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
99% prosečnih kupaca nikad ne razmišlja tako, zato i imaš PS4 "od toliko I toliko gigabajta", a ne nešto drugo u priči.
 
Imam Problem da mi laguje ds4 kontroler. Takodje se ne cujem ili se cuju cudni zvukovi mog mikrofona u Party. Zna neko resenje? To se desilo odjednom.
Nisam igrao PS4 jedno vreme, jesam se jednom zajebao da sam Punio Kontroler na Xboxu. Da nije do toga?
Kad brzo tipkam on se poremeti i dobijam naprimer 3-5slova a pritisnuo jednom i tako to.
 
To je do zadnjeg apdejta, i kod mene se to dešava posle apdejta samo na pojedinim igrama tipa knack, trine 3, i u meniju.Na HZD nisam primetio nikakav poremećaj.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Kod mojih drugova nema tog problema. Sacekacu jos malo, probacu drugi headset i kontroler. Mozda da uradim factory reset? Nervira me jako.
 
Da li je neko isprobao PS Now servis preko PS4 (nebitno koji model) i kako vam sljaka?

Vidim da ima trial verzija od nedelju dana tako da mozda ne bi bilo lose da obrnem GoW i Personu 4.. Ili eventualno na mesec dana da uplatim sa popustom?
 
Da li je neko isprobao PS Now servis preko PS4 (nebitno koji model) i kako vam sljaka?

Vidim da ima trial verzija od nedelju dana tako da mozda ne bi bilo lose da obrnem GoW i Personu 4.. Ili eventualno na mesec dana da uplatim sa popustom?

Ja jesam, fino je radilo 01-03h, naravno u vecernjim satima imao sam problema zbog SBB-a koji tada ima zagusenje. A sinoc gledam jednog streamera na twitch-u, covek ima abnormalne brzine a na svakih 15 minuta mu puca igra, cak je i prikacio ethernet kabl. I ono najgore jeste da ako igra nema regularan auto-save sistem, dobijes obavestenje da ti je internet ocaj, i onda ti samo izadje iz igre i baci te na PS meni. Posleigras od checkpointa. Igrao je GoW2 i zezalo ga 2 puta na prvom boss-u. To mi se ne svidja, i da radi ocaj trebalo bi da puste igraca da sam izadje i restartuje pa nek laguje u pm.. I naravno postoji queue koji je dosta brz ali prisutan je. Mozda sam ja ubo tajming kada sam iz prve usao, samo nisam igrao previse.

Uhvatio sam sebe na delu da opet uzivam i idem za platinu u Dark Souls 2 iako sam je na PC-u, isto ce biti i za Witchera, mozda jedine 2 igre za koje sam spreman na tako nesto :d
 
Poslednja izmena:
Platinu u W3? Good luck with that.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Uhvatio sam sebe na delu da opet uzivam i idem za platinu u Dark Souls 2 iako sam je na PC-u, isto ce biti i za Witchera, mozda jedine 2 igre za koje sam spreman na tako nesto :d

Ja vijam u Crashu. Vise uzivam u tome, nego u prelazenju igre :).
 
Platinu u W3? Good luck with that.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
140h :) Jesam ga na kompu, to je bio tajming sa svim dlcevima. Uzivao sam, naravno death march I explore 100%. Posto sam tolko I u Phantom Painu utrosio ovde cu samo vise da uzivam.

@shin-bojan Jesam I Crash na izlasku sve 3 platine :) Samo da puste ovaj dlc I opet cu replay. Nostalgija je radila samo tako :)

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno