Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa ako taj HDMI kabl radi normalno na drugom uređaju i istom televizoru, onda je nešto u vezi konzole.

Proveri da li ti je uključena HDMI Device Link opcija u podešavanjima. Ako jeste, probaj njenim gašenjem. Ova opcija služi da se podržani televizori uključe u isto vreme kada uključiš konzolu, ali može da pravi problem kod onih modela gde ove funkcije nema.

Zamenio sam HDMI kabal i već dva dana nema tih smetnji.
 
Ako se eventualno navrati, odradi ono gašenje. Kada sam kupio konzolu, par dana me je tako zezalo, isto menjao kabl i bilo ok neko vreme, ali ponovo sa vremena na vreme se desi. Od kako sam isključio, više se ne dešava.
 
Ne, nije.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Sonijeva EULA kaže da nije legalno ;)

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
^A što onda ne zabrane kao što su fantomske slotove? Šta kao nisu u toku :d Pusti ti što piše na "papiru"
 
Regularno je imati noslac/guest.. nije preprodavati slot. ☺️
Njima ne smeta jer se to verovatno sitno radi na globalnom nivou.

Sent from my D6603
 
Gamesharing apsolutno nije piraterija. Piraterija zahteva reverse engineering i razbijanje zastita. Nemam statistike za globalni nivo, ali menadzment game kompanija pojma nema o tome. Drugar pre neki objasnjavao character artist menadzerki u Eidosu kako se igra u srbiji i zena pojma nije imala da tako nesto uopste postoji. Dakle sanse su da taj feature nije velika pretnja prihodima kompanija, veoma lako mogu da ogranice jedan nalog po konzoli, mislim da je to svesno projektovan exploit da bi se destimulisala piraterija i omogucile nize cene igara trzistima manje platezne moci, a da to ne ide zvanicnim putem kroz store. Preprodaja je prilicno legalna stvar takodje, vrlo neslavno se zavrsio pokusaj Microsofta da ogranici second hand u retail segmentu.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Konacno dobar CoD u najavi, posle duzeg vremena. :)
Poslednji dobar je bio WaW, sa istom tematikom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Daj Bože da valja ali nešto sam skeptičan.

Sent from my D6603
 
Ne može biti gori od svih prethodnih futurističkih delova da ga j***š! :D

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
^ Upravo tako. :)
Cim su se vratili WW2 temi mora biti bolji od prethodnih delova.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Konacno dobar CoD u najavi, posle duzeg vremena. :)
Poslednji dobar je bio WaW, sa istom tematikom.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Увек ми интересантни људи који знају каква је игра на основу трејлера или у твом случају на основу једне слике.
 
Samo sam rekao svoje misljenje, tebi se igra mozda nece svideti, meni hoce sigurno.
Veliki sam ljubitelj CoD serijala i presao sam sve delove do sada. Delovi koji su izlazili poslednjih nekoliko godina mogu reci da su me razocarali. Meni najbolji deo je WaW, ovaj sada ce makar graficki sigurno biti napredniji, sto ce biti dovoljno da igru uzmem odmah cim se pojavi.
U prethodnom komentaru sam zaboravio da napisem da je to samo moje misljenje ali svakako da ti komentar nije na mestu. Svakako nije normalno da svi vole iste stvari. ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pazi, COD3 je prošao nezapaženo, a WW 2 tematika je u pitanju. Da li iko ikad uopšte i spomene tu igru? (nije izašla za PC)
 
Pa dobro, nije jednina igra koju ljudi koji igraju isključivo na pc-u nikad ne pomenu, ima ih mnogo.

U to vreme je malo ljudi ovde imalo x360.
 
Samo sam rekao svoje misljenje, tebi se igra mozda nece svideti, meni hoce sigurno.
Veliki sam ljubitelj CoD serijala i presao sam sve delove do sada. Delovi koji su izlazili poslednjih nekoliko godina mogu reci da su me razocarali. Meni najbolji deo je WaW, ovaj sada ce makar graficki sigurno biti napredniji, sto ce biti dovoljno da igru uzmem odmah cim se pojavi.
U prethodnom komentaru sam zaboravio da napisem da je to samo moje misljenje ali svakako da ti komentar nije na mestu. Svakako nije normalno da svi vole iste stvari. ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Можда се и мени игра свиди,али сигурно ми се неће свидети на основу једне слике.Мада бих волео да је и мени тако једноставно видим слику и одмах да знам јер игра добра или не. Ја бих пре свега играо мулти,али бојим се како могу дочарати неку битку из другог светског рата ако остану при том 6vs6 моделу у мултију.
 
Decko je kao i ja,fanboy CoD...dovoljna nam je cinjenica da se igra vraca starim korenima da zakljucimo da je dobra :D slika je samo gratis :)

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
^ Upravo. :)
Можда се и мени игра свиди,али сигурно ми се неће свидети на основу једне слике.Мада бих волео да је и мени тако једноставно видим слику и одмах да знам јер игра добра или не. Ја бих пре свега играо мулти,али бојим се како могу дочарати неку битку из другог светског рата ако остану при том 6vs6 моделу у мултију.

Slazem se, ali gore od onog forsiranja jedne te iste igre godinama, nadam se da ne moze biti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Planiram da kupim uskoro ps4 a do sad sam isključivo igrao na pc. Čitao sam dosta ovde oko podešavanja i ostalog samo jedno ne znam: Da li ako ako se nema ps plus a igra je na disku,da li se onda apdejtuje ili se mora imati plus da bi i to radilo... Kad kupim ps verovatno ću se javiti sa još nekim pitanjcima,nadam se uskoro :)
 
Za apdejt ti treba samo net,ne i ps+.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
PS+ pretplata nema veze s update-ovima.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Kao, što su ostali odgovorili ps+ nema veze sa update, ali bih ga uvek pazario zbog online igranja. Samo moja preporuka

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Hvala ljudi. Naravno da ću i to uzeti samo pitam da znam kako i šta ide ;)
 
Planiram da kupim uskoro ps4 a do sad sam isključivo igrao na pc. Čitao sam dosta ovde oko podešavanja i ostalog samo jedno ne znam: Da li ako ako se nema ps plus a igra je na disku,da li se onda apdejtuje ili se mora imati plus da bi i to radilo... Kad kupim ps verovatno ću se javiti sa još nekim pitanjcima,nadam se uskoro :)

Jedino sto PS+ menja sto se tice update-ova je sto Plus korisnicima se updateovi mogu poslati automatski, i ako je konzola u low powered "rest modu". Non-plus korisnici imaju pristup svim update-oviuma [kada pokrenes moze se konzola ugasiti i skinuce update u low powered modu]. Non-plus korisnici takodje mogu bez problema da preko sajta/moba zatraze da se neki content skine na Primarnu konzolu. Treba da znas i da bilo da si Plus ili nisi Plus korisnik, ako nisi palio neku igru mesecima, patchevi se nece onda skidati za nju. Tek po pokretanju tih starih igara/aplikacija ce se aktivirati patch download i automatic downlaod za buduce patcheve [dok ne istekne timelimint ako prestanes da palis igru].


Jedan od najvecih dobitaka koji Plus korisnici dobijaju je 10GB prostora za cloud savegame pozicije [10GB se deli izmedju PS4, PS3 i Vite].
 
Poslednja izmena:
Znaci taj cloud save je tako dobra stvar.

Pre 3-4 nedelje mi je pukao Witcher save na kom sam imao sigurno preko 30-40h i da nisam imao taj cloud - morao bih sve ispocetka.

A sa druge strane zaista ne vidim zasto ne bi svi placali tu pretplatu, godina je oko 50$ a sigurno se isplati za tih godinu dana jer su jako male sanse da ne izbace makar 2-3 naslova koje neko ne bi kupio ovako. Jeste da su te igre vecinski krs ali npr meni je little big planet 3 legao kao budali samar - zapravo sam prodao disk kad su ga pustili free preko ps+ :D
 
Ja ne placam od kada sam krenuo da igram sfv na pc-u jer iz moje perspektive ne dobijam nista.
Free igre su krs, a malo je igara gde me zanima MP. Plus uzmem samo kada mi se isplati zbog snizenja.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno