Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam Bloodborne probao ponovo i definitivno obrisao igru ovaj put, ne vredi razbicu konzolu , jednostavno samo da ima save igrao bih je sa zadovoljstvom ovako ne vredi... Sad sam krenuo Witchera...bah nemam pojma ajd videcemo, berem ono cvece ko *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*, definitivno sam ja za igre sa vise akcije a manje price, mene ta prica uopste ne dotice...na kraju cu da kupim diabla i da mlatim ne znam. GOW vec vidim da bi me smorio, verovatno je u meni problem :)
 
napisah ti gore post za GoW.
za witchera je gre'ota da ne ocistis sve i predjes makar 2 puta zbor drugacijih odluka. kec i dvojka su cesto na nekim ludackim popustima pa kapiram da mozes lako da ih nadjes regularno jer vredi da se ima u kolekciji.
GoW imas i collections volume I i II za ps3, do su delovi portovani sa psp-a.

ne znam sta bih ti preporucio trenutno jer dugo nisam mogao da nadjem nesto sebi za igranje.

e da, meni je recimo legao fino i ovi tomb raider :)
da izbace onoliko pucacina i ubace jos koji rebus kao u starim delovima bila bi odlicna, mada i ovako mi je bila lepa razbibriga :)

pogledaj Horizon: Zero Dawn, ja ga malopre krenuo. dobio sam preporuke ovde od ljudi koji su je presli tako da verujem da nema greske.
eto neka ti to bude jos jedna preporuka.
Završio Horizon Zero Dawn ali mi je ostalo puno side questova, koje razmišljam da pređem kada kupim DLC koji nikako da kupim a kupio sam, *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* HZD SPECIAL EDITION, bzvz sam dao 10$ više, ni za šta...
Tomb Raider sam isto skoro odigrao i Definitive Edition i Rise of TR ali u poslednjem, nmg da pređem onaj dodatak sa zombijima u kući, dodjem maltene do kraja gore na spratu po galeriji kada se pojavi onaj glavni koga trebam da roknem i tu zaginem svaki put. Znači na vredi se pretplacivati na PS NOW zarad GOW 1 i 2 ali hoću da pređem RDR pre nego što izađe RDR2...
Meni se jako sviđaju igre Quantic Dream studija (Heavy Rain, prešao na PS NOW, Beyond 2Souls i sada Detroit BH, kao i SuperMassive studio: Until Dawn, The Inpatient)

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Yojinbo,
Ma nije to alternativni kraj. Kad prospes pepeo Sindri i Brok ce nesto prokomentarisati da se vratis kuci, ona glava cini mi se isto... Ali moras da odes u krevet i odspavas :D

Inace pitanje za sve koji su igrali, tj.zavrsili igru. Vazno !!! :D :D Tice se slike dole

Jel skontao neko na kraju pred prosipanje pepela kad Kratos i Atreus razgledaju zidine zapisane,pa onu zidinu koja pokazuje Kratosa kako umire i Atreusa iza njega, Atreus je nije video, ali Kratos jeste. Jel Atreus planira da kokne Kratsoa ili je ono bilo nesto drugo ipak hmm... Mislim da ce mali ubiti Kratosa gotovo sigurno u sledecem delu
 
@aleksandridnjo96

vezano za sliku

Atreus/Loki je po mitologiji polubrat Tora, odnosno usvojeni sin Odina. Po onome sto sam video i procitao moguce je da ce Atreus imati podvojenu licnost-> grcku Atreus i nordijsku Loki sa kojom se bori. On je ujedno i osoba kojoj u nordijskoj mitologiji pripisuju stvaranje Ragnaroka (a kao sto je Mimir rekao, Kratos je ubrzao proces 100 godina, onim pojavljivanjem snega kao "bad omen").

Spominje se da ce Kratosa da koknu i da ce onda druga licnost (Loki, kog smo imali prilike da vidimo onih ~1h kada je klinac isao zesce na tuki sa arogancijom, a onda se resetovao u Helheim kad je rekao nesto u fazonu "that person before it wasn't me") da rezurektuje Kratosa u vidu Jormunganda i vrati ga kroz vreme. I u stvari po nekoj teoriji Kratos=Jormungand u ovom delu - jer ih "prepoznaje" (kada ga prvi put dozovu) i onim sto je rekao "razume njihov gubitak" ili tako nesto... I otuda mrznja prema Toru i ona prica da se samo odjednom pojavio niotkuda i sibao sa Torom...

Naravno sve je u domenu teorije jer su ovde totalno flipnuli mitologiju -> jer su ovde Aesiri zlikovci (Odin, Tor i kompanija) a Jotuni (koji nisu dzinovi po legendi, zato i ono cudjenje Baldura na pocetku jer ga je Odin poslao da nadje Jotuna ondnosno Faye/dzina) dobrice... Tako da ko zna kakav rollercoaster na ceka....
 
Poslednja izmena:
@Angry_Chainsaw

ne znam to za Rise of TR jer ne podnosim zombije, jedino ameri mogu da se loze na to. glavna igra mi je bila super iako su je izmenili pa su novi delovi najvise od svega pucacine. pronjuskao sam maksimalno po mapi a igru sam uzeo za $16 anniversary edition.

za ostalo ne znam jer kao sto sam pisao ps4 sam najmanje igrao zbog nedostatka igara. od nabrojanog sam presao Until Dawn. nije los, trazio sam neku co-op avanturu da igram sa devojkom a dobio polu-horor single play igru ali nema veze, presao sam je 2 puta :)

ni ja nisam presao RDR 1 pa planiram da je uzmem za ps3 i odigram jer planiram dvojku kad izadje.

HZD ide nekako ali definitivno nisam za sada odusevljen. nekako mi je sve haoticno i razbacano. side questovi jesu uzasni za sada. meniji i opcije nadogradnje su mi jako nelogicni i nepregledni ali snaci cu se nekako.
odigrao malo sinoc pa cu da nastavim sutra.
GoW mi je par koplja iznad iako su drugaciji zanrovi u pitanju.
 
Ja sam Bloodborne probao ponovo i definitivno obrisao igru ovaj put, ne vredi razbicu konzolu , jednostavno samo da ima save igrao bih je sa zadovoljstvom ovako ne vredi... Sad sam krenuo Witchera...bah nemam pojma ajd videcemo, berem ono cvece ko *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*, definitivno sam ja za igre sa vise akcije a manje price, mene ta prica uopste ne dotice...na kraju cu da kupim diabla i da mlatim ne znam. GOW vec vidim da bi me smorio, verovatno je u meni problem :)
Kakav sam srecnik sto mi se ovaj moderan gaming bazira upravo na tom zanru i bloodsoul naslovima. A isto tako zao mi je sto eto i ti izmedju ostalih ne mozete da dozivite i uzivate u istom [emoji37]

Sent from my Lenovo TB2-X30L using Tapatalk
 
Ja sam Bloodborne probao ponovo i definitivno obrisao igru ovaj put, ne vredi razbicu konzolu , jednostavno samo da ima save igrao bih je sa zadovoljstvom ovako ne vredi... Sad sam krenuo Witchera...bah nemam pojma ajd videcemo, berem ono cvece ko *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*, definitivno sam ja za igre sa vise akcije a manje price, mene ta prica uopste ne dotice...na kraju cu da kupim diabla i da mlatim ne znam. GOW vec vidim da bi me smorio, verovatno je u meni problem :)
Jeste, jepiga :)

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Kaze direktor GoWa da nece biti nikakvih dlca. Koj djavo su onda stavljali onih par svetova do kojih ne moze da se dodje? A ja glavu polomio da probam da im pristupim
 
Kaze direktor GoWa da nece biti nikakvih dlca. Koj djavo su onda stavljali onih par svetova do kojih ne moze da se dodje? A ja glavu polomio da probam da im pristupim ������

Bar su nagovestili da ce biti jos GoW-a u ovom fazonu.. Dosta slika i prica po camcima moze da se nagovesti kroz ova dva sveta. Mogu bar 10-ak naslova da izredjaju ako zele :)

Ja ubih glavu Dragons Dogmom, kolko mi nije 100% legla tolko mi ne da mira da je ne ocesljam.
 
HZD na popustu (uk store)

glavna igra - £15.99

DLC - £9.99
 
Za one koji imaju malo duži PS staž od mene, jel ima nešto vredno kupovine na trenutnom flash sale-u? Nešto od ovih indie igara tipa Limbo, Inside, Firewatch, Journey, nešto treće..?

Sent from my OnePlus One using Tapatalk
 
Meni su Journey (audio-vizuelno remek delo) i Firewatch baš prijali, jako opuštajuće igre. Inside je takođe odličan.
 
Za one koji imaju malo duži PS staž od mene, jel ima nešto vredno kupovine na trenutnom flash sale-u? Nešto od ovih indie igara tipa Limbo, Inside, Firewatch, Journey, nešto treće..?

Sent from my OnePlus One using Tapatalk
Ja sam gledao pa odustao. Mnogo istog poslednjih nedelja. Moja preporuka, čuvati pare za e3 popuste, to će za dve nedelje :)

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Za one koji imaju malo duži PS staž od mene, jel ima nešto vredno kupovine na trenutnom flash sale-u? Nešto od ovih indie igara tipa Limbo, Inside, Firewatch, Journey, nešto treće..?

Sent from my OnePlus One using Tapatalk

Titanfall 2, ult edition - no brainer.
 
Jedino sto je taj flash istekao vec u 16-17h, uvek skrate
 
UK/DE PS Store izbacio novu set listu sa igrama... Jeste li na to mislili kad ste rekli za popuste ili da se saceka taj E3 sale?
 
UK/DE PS Store izbacio novu set listu sa igrama... Jeste li na to mislili kad ste rekli za popuste ili da se saceka taj E3 sale?
Ja ne vidim ništa novo na UK, samo ona akcija što traje do 24. Maja. E3 popusti će biti početkom Juna, tako je bilo i prošle godine.


Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Kako za koga... :d Ima par naslova ali mi se sa druge strane cuvaju novci za neke od nadolazecih naslova...

Meni za oko zapali BF1+TF2 za 16e PES za 9.99, Bioshock Coll. za 12.99 i ME:Andromeda za 9.99e (za ove novce vredi itekako). Cene su odlicne za PS+ pretplatnike.
 
I kad se dobija taj kod?
Odgledao 4 klipa... jel možda problem sto gledam na telefonu?
Ili jel treba da se ulogujem na PS nalog pa onda da gledam?

EDIT: Snasao se.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ulogovao se u nalog, imaš dole da izabereš Quests (barem kod mene na fonu) gde izabereš da odgledas trejler i dobiješ kod zatim nakon gledanja.

Dakle obavezan je US nalog.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Mislim da ovde ima “Nemaca” koji mi mogu pomoci..

Ljudi,kako da kupim npr Plus sa Amazona .de ili sa Stora ? Trazi mi licnu kartu ili pasos (age restriction)koji treba da budu nemacki,a ja to naravno nemam..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno