Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gow je apsolutno fenomenalan... uhvatim sebe da hvatam snimke ekrana svako malo :) Na težini Give me a chalenge je prilično zajebano...

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Jel realna cena za PS4 Pro sa God of War za 65k kod nas u radnjama?
Jel se ovaj dualshock razlikuje šta od starog, tj prvih verzija?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Zavisi sta podrazumevas pod realna... U prodavnicama je ta cena uglavnom.
Medjutim... nadjes Istvana ili bilo koga pouzdanog sa KP, mislim da je PRO trenutno oko 350 evra... Mnogo mnogo jeftinije.
 
Jel realna cena za PS4 Pro sa God of War za 65k kod nas u radnjama?
Jel se ovaj dualshock razlikuje šta od starog, tj prvih verzija?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

To je Limited verzija konzole, imaš i opciju sa regularnom Pro konzolom i cenom (57K) i dobiješ GoW za dž. Da li je cena realna ili ne, ne bih ulazio tu u diskusiju, ja sam moj Pro platio oko 46K na dan izlaska pre godinu i po.
 
Poslednja izmena:
Ja se pomalo znojim i na normal, definitivno ne prolazi button mashovanje kao ranije.
 
Znate li nekoga ko u Novom Sadu ili Beogradu radi servis konzola?

Moj ps4pro je uglavnom tih, osim kada se igraju bas zahtevne igre. Problem je sto konzola vristi kada igram God of War i ovo mi zaista utice na uzivanje u igri. Ili moram da koristim slusalice ili da pojacam soundbar vise nego sto bih zeleo.
Citao sam komentare po forumima i dosta ljudi ima isti problem. Sa druge strane XBX je manji, dosta jaci i skoro necujan. Da mi je neko pre 2-3 godine rekao da ce M$ dizajnirati dosta bolju konzolu nego Sony, mislio bih da je lud.

Otvorio sam gornji deo konzole i iako to nisam ocekivao, skoro da uopste nije bilo prasine.
Vidim da su neki modovali ventove, ali to bas ne bih radio. Najradije bih da platim nekome da otvori konzolu i stavi neku krstenu pastu (posto Sony stavlja neki teski drek).
 
Poslednja izmena:
Nadovezao bih se takodje, samo sto meni treba neko iz okoline Niša. Pa ako neko zna, bio bih zahvalan.
 
Ne verujem da će to nešto puno da vam pomogne. Problem je do ventova koji je Sony koristio u produkciji za Pro verziju - u pitanju su od dva proizvođača. Čini mi se da su oni od tajvanskog bučniji...
Proguglajte na netu, mislim da sam pisao o tome već u ovoj temi...
Temperature možda i oborite ali zvuk turbine teško...
 
Poslednja izmena:
Guglao sam vec. Lik koji ima nekoliko konzola napisao da nije bitno koji je ventilator (zvuk koji ispustaju jeste nesto drugaciji), vec da li si dobio ili izgubio apu lutriju.
Svakako cu da platim ciscenje i zamenu paste. Ako ne pomogne, bar znam da sam ucinio sve sto je do mene.

Vidim da je navodno konzola dosta tisa ako se drzi vertikalno. Probao neko ovo?
 
Poslednja izmena:
Meni je bas bio bucniji dok je bio postavljen vertikalno.
Doduše igrao sam na disku neku igru

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
 
Nasao sam neki servis koji ce odraditi ciscenje i zamenu paste sutra.
Videcu da veceras izmerim nivo buke (aplikacije na telefonu verovatno nisu najpreciznije, ali nemam drugu opciju), pa cu uporediti sutra kada preuzmem konzolu.

Inace, buka je toliko jaka da mi se ne pali God of War. Onda mozete misliti koliko je lose. A jos nije leto.
 
Poslednja izmena:
Inace, buka je toliko jaka da mi se ne pali God of War. Onda mozete misliti koliko je lose. A jos nije leto.

Bitno je da se konzole ne kvare, ne treba biti bas toliko opterecen. A moram da priznam da zbog buke jos vise uzivam u igri, jer je zvuk iz slusalica maestralan.
 
Pušten je demo za Detroit Become Human... Jedna misija, dobro poznata iz trejlera :)

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Pušten je demo za Detroit Become Human... Jedna misija, dobro poznata iz trejlera :)

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
U nezgodno vreme je pušten. Skinuo sam ga, al' nisam stigao da probam od GoW-a. ;)

Sent from Honor 9
 
U nezgodno vreme je pušten. Skinuo sam ga, al' nisam stigao da probam od GoW-a. ;)

Sent from Honor 9
Kratak je, ja u pauzi Gow odigrao sat vremena... probao nekoliko varijanti da dobijem različit kraj :) Inače, Muspelheim u Gow... nisu normalni kolko je teško na Give me a chalenge :)

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Pozdrav ljudi,

Treba mi vaša pomoć. Posetih danas PS Store USA i ne mogu da se ulogujem na nalog... Dobijam na Sony Entertainment Network vebsajtu, na stranici za logovanje, Server timed out error... Browser je Chrome, isto i sa Firefoxom. PS4 je normalno ulogovan. ISP mi je SBB. Do sada nisam imao ovaj problem i ne kontam kako da ga rešim...

Hvala unapred
 
Mislim da sam ja ovu poruku dobijao kad su mi privremeno bili blacklistovali IP, kad sam kreirao neke dodatne naloge.. Probaj sa nekog drugog internet linka (recimo mobilnog interneta) da li ti daje isti error.

Sent from my OnePlus One using Tapatalk
 
Razmišljam se vec duže vreme da uzmem TV, došao je trenutak da se polako rastajem od Philips-ovog 55 TVa sto je matori uzeo za vikendicu.

E sad imam opciju da uzmem preko Sony XE9005 i to od 65 inča... znatno bi me jeftinije izaslo nego kod nas i ako bi mi naplatili carinu... čini mi se 30%?

Ako ima neko iskustva, koju cenu uzimaju za obracun carine? Cena koja je kod nas ili cena koju sam ja platio u inostranstvu ili pak nešto trece kako njima dune?

I naravno dal je dobar izbor ovaj XE9005? Vidim da ima i bolja serija sa X1 Extreme procesorom koja podržava i Dolby Vision ali msm da bi mi i ovaj 9005 bio dovoljan... vidim da su ga ljudi hvalili ovde a i generalno ima dobre ocene.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Dobar je tv.
Jos nisam cuo da je neko placao carinu. Ljudi ili uzimaju preko Madjara ili uzimaju povrat pdv-a.
Carina je 10%, pdv 20% (ako ne gresim). Naplacuje se na osnovu racuna. Nema razloga da ti naplate nista preko toga.
 
Poslednja izmena:
Uzimam ga u CH i tražiću tamo vec povraćaj poreza... ovo mi je prvi put da ovako uzimam pa ne znam kako funkcioniše na granici. Znam da se roba za ličnu upotrebu ne carini do 100 evra a sve preko podleze carini... barem sam ja tako shvatio.

Hvala na brzom odgovoru. :)

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Najbolje da im se obratis i proveris. Ne vidim zasto bi ti naplatili 30% na pun iznos, a ne na cenu posle povracaja.
Ali ovo je Srbija. Nista me ne bi iznenadilo.
 
Beyond: Two Souls i Rayman Legends su PS4 igre za maj.
 
Oh Sony hebo ti... Obe igre imam.. xD

I tačno sada gledam I razmišljam da uzmem Shadow of the colossus I The last guardian, a obe mi smrde na ps+ igre do kraja ove godine...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno