Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ulazi i Sony u cross-platform play, Fortnite će biti prva igra koja će to podržati:

Following a comprehensive evaluation process, SIE has identified a path toward supporting cross-platform features for select third party content. We recognize that PS4 players have been eagerly awaiting an update, and we appreciate the community’s continued patience as we have navigated through this issue to find a solution.

The first step will be an open beta beginning today for Fortnite that will allow for cross platform gameplay, progression and commerce across PlayStation 4, Android, iOS, Nintendo Switch, Xbox One, Microsoft Windows, and Mac operating systems. We see the beta as an opportunity to conduct thorough testing that ensures cross-platform play is best on PlayStation, while being mindful about the user experience from both a technical and social perspective.
 
Platforme su bile tu, samo je Sony sada pristao da uključi Xbox i Nintendo igrače.

Inače, ništa od Nioh i Diablo III, ovo su igre za oktobar:

DoB9fcaXcAEEURO
 
Auu, los mesec..
 
Au kakvu "vupa" od PS+ igara, a kaobajagi ovo im je najjaci mesec... Ni jednu od navedenih nemam namere da ubacujem u biblioteku...

Inace napisah kod "PC master race" pa rekoh 'ajde i ovde:

Novi Shadow of the Tomb Raider je odiican. Setting i tematika su prelepi, 80% se svodi na istrazivanje zagonetki i resavanje zagonetki, ostatak je povremeno napucavanje - sto je po meni veliki plus ovoj igri. Igram od prosle nedelje po par sati dnevno sa gustom i na ~50% sam otprilike. Glavna prica i sporedne aktivnosti su malo meh ali ne smeta jer je uzivanje prolaziti tj istrazivati kroz lokacije. Meni je ovo recimo bolje od TR 2013 i smatram da je ovo trebao da bude prvi deo. U svakom slucaju po meni prilicno potcenjena igra i bolja opcija/kupovina od Spajdija...

Btw. par sekcija me je asociralo na Uncharted 4 - posebno jedna sa brodom... :)
 
Kome treba ps+ ,moze uzeti za Azijsku regiju za 28$ 12meseci ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Trenutno za US PSN imaš na g2a kod za 44.43€, na cdkeys za 47.89€ i na kinguin za 45.99€.


Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Ne mogu da kupim iz Srbije po toj ceni na g2a. Vec mi izbacuje punu cenu. Kako mogu da laziram i da pazarim koja je cena na popustu? Svakako mi istice ps+ za nedelju dana.
 
Aha, ok. Ajde onda ako neko bude znao za g2a neka mi javi. Ili moze i za kinguin isto. Da li tamo mozda da stavim USA adresu ili kako funkcionise i on?
 
Aha, ok. Ajde onda ako neko bude znao za g2a neka mi javi. Ili moze i za kinguin isto. Da li tamo mozda da stavim USA adresu ili kako funkcionise i on?
Kako ne mozes, ispod dole imas cijene i izaberes prvi tj. Najjeftiniji

Imate takodjer 27 dolara psn za Aziju ako vam nije mrsko novi racun praviti
19f9bffff2a9971384b8d88229ac8db9.jpg
 
Na g2a kad kliknem da kupim izbaci mi punu cenu, a ne cenu sa popustom sto pise, a na kinguin ne mogu da uzmem isto jer izbaci da sam iz Srbije.
 
Nikada nisam imao dotičnih problema ni na jednom od tih sajtova, a kupujem tamo skoro 5 godina.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Da li neko ima iskustva sa prodavcima na kp sto daju 2 godine garancije?
Jednog sam kontaktirao preko mail-a i kaze da se dobija samo overena garancija,bez fiskalnog.
Kod Istvana je 12 meseci garancija.

Gledam da uzmem PRO sa dva gamepad-a.
 
Istvan je sigurica...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Upravo, nema greške sa Ištvanom.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Na g2a kad kliknem da kupim izbaci mi punu cenu, a ne cenu sa popustom sto pise, a na kinguin ne mogu da uzmem isto jer izbaci da sam iz Srbije.
Kako brate, pc browsera ili mob aplikacija, uslikaj, nemoguce da ti neda, kad kliknes na proizvod puna je cijena, ispod dole jeftinije imas i kliknes da dodas u korpu i ides na checkout
 
Istripovao se nesto juce chrome i nisam uspeo sa laptopa. Na kraju sam kupio preko mobilnog. Ne znam sta bi sa g2a. :trust:
 
Aww yiss :D

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Jeste da se za Rockstarove igre ceka po nekoliko godina, ali kad oni izbace igru, to nije igra. To je umetnost.
 
Pala cena za PS4 Pro u Japanu (350 dolara), uvertira pred Black Friday? Taman da uzmem tokom praznika snizeno, klinac ce do marta igrati Spajdermena a ja u medjuvremenu Boodborne pa taman kad zavrsim stize Sekiro :exploder:

Nekad sam bio fan GTA i Rockstara kao i kaubojaca a ovih dana gledam RDR2 klipove na tjubu i nevidjeno je koliko me to ne radi. Ni 1% interesovanja ne pobudjuje, kao da gledam farbu kako se susi na zidu, smor zesci. Mada nekad sam voleo i neke druge zanrove pa sada ne bi ni pusku da mi stave uz celo (uglavnom ove open world igre bez smisla i poente gde vise arbajtujes nego sto uzivas u igranju, far cry i slicno kao i spacesim svih vrsta i boja).

Hoce li biti 60 fps varijante za Sekiro na PS4 Pro, jel ima informacija? Ne pada mi na pamet da pucam pare na gejming PC, to je cisto bacanje para u bunar, bilo bi lepo ako omoguce 60 fps za Sekiro mada ne smeta ni 30 fps toliko.

Zaboravih Death Stranding, to bas deluje zanimljivo. Meni realno dosta dve, tri igrice za godinu dana, nema se vremena za vise. Ali bilo bi lepo da prave vise intrigantnih a opet kvalitetnih igrica kao Sekiro, Death Stranding ili Cyberpunk 2077. Te tri su mi bas privukle paznju, inace sam mrtav iznutra za vecinu igrica ali ove tri imaju ono nesto.
 
meni iskreno nesto bolje deluje ghost of tsushima nego sekiro, jel si razmisljao o toj igri mozda?
 
Video sam trejler na E3 i zaista deluje zanimljivo trejler ali je pitanje kakva ce biti igra, vidim nesto open world, sajd kvestovi, jahanje konja. To mu dodje opet genericki model samo smesteno u medieval Japan. Za Sekiro znam sta da ocekujem, kod njih nema kompromisa. Mnogima je recimo Devil May Cry ili Souls igre isto, a onaj ko voli Souls igre zna da je razlika velika.Nekome su to nijanse a drugom je to nebo i zemlja. Eto uzmimo Sajberpank, meni je Witcher serijal bezveze tako da mi taj developer nije cemu ali ono sto su pokazali je pravi nastavak Deus Exa iz 2000. godine, sto ne mogu reci za one igre sto je pravio Ubisoft. Kojima sa druge strane je prevazisao samog sebe po onim klipovima za Death Stranding, meni ono jos jaci anime nego MGS, bas ima taj neki vajb koji obozavam i totalno kapiram da vecina to ne oseca i zato pljuckaju po trejlerima. ebiga ili ti se dopada ili ne, takav je fazon. Meni se roba siroke potrosnje ne dopada, ekvivalent McDonaldsa ili MTV u obliku igrice. Zato me jedino Bloodborne privlaci od svih do sada izaslih PS4 igrica. Ostalo jaka produkcija, vrhunski rad ali nije to moj fazon.

Davno sam prevazisao taj fazon igraj sve kvalitetno, nahajpovano sto izadje. Nema se vremena za genericke burgere.
 
Poslednja izmena:
Normalno, nemam vremena da se učim/vežbam igrati Soulsborne AKA Gitgud igre. Zabole me.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
^ +1

Bas to.

"gitgud"
r8GV6.gif
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno