Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Može se videti na sajtu "eponuda" gde sve ima po tim cenama. Izgleda da mi je sada prilika za kupovinu.
 
Zeko, ostavio sam poruku na tvom profilu, da neko ne protumaci ovo kao javno reklamiranje. :)
 
Odlicna je ova akcija, jos da može da se kupi bilo bi jos bolje. Rasprodate zalihe (bilo 2 komada :D)

Marketing :lupko:
 
Pih... Dok se ja smislim da li Slim-500GB ili Pro, ode voz :(
I dalje sam u nedoumici. Ona druga tema - Slim VS Pro, me je tek zaludela.

Sa ove rasprodaje na PS store-u intresuju me nekokiko igara, za početak najviše Bloodborne 8$ i The Last Guardian 13$. Zanima me da li je sada najpovoljniji trenutak da ih kipim?
 
nije otisao voz,to je bila samo iluzija voza.svaki dil koji ovih dana vidite je samo marketing,i sa laptopovima je isto,generalni trend je da sta god pitate nista nemaju ali imaju cenu iznad.
 
nije otisao voz,to je bila samo iluzija voza.svaki dil koji ovih dana vidite je samo marketing,i sa laptopovima je isto,generalni trend je da sta god pitate nista nemaju ali imaju cenu iznad.
Ne pričaj svašta. Elem:

Evo malog update-a

Zvanično dolaze početkom/sredinom sledeće nedelje. *mjau**mjau**mjau* naša carina a i za akciju su svi saznali preko noći ned na pon.

Sve ostalo šta vidite da je u radnjama sa velikim popustom danas i do zvaničnog restocka nisu zvanične zalihe, što znači da nemaju zvaničnu garanciju distributera i tako dalje.

Toliko

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ja sam se ponovio jednim PS4 Pro. Stigao juče. :)

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
auu, odusevim se ovim cenama, onda se razocaram ( nema na stanju ).

cek, ovaj dil se opet ocekuje ?
 
Poslednja izmena:
Biće sledeće nedelje, cela Srbija (maloprodaja) uzima konzole od istih dobavljača.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Samo jedan je dobavljac zvanicno u ovoj akciji koju je inicirao sony, Roaming... U utorak ce biti nove kolicine na lageru.
U ovom konkretno slucaju nisu krive maloprodaje za nedovoljne kolicine, a nije ni uvoznik. Sony je inicirao akciju a da nije obezbedio kolicine, a i iznenadili su se potraznjom.
Akcija je planirana da traje do NG, a sve je prodato za 2 dana, tako ce biti i sa drugom turom.
 
nije otisao voz,to je bila samo iluzija voza.svaki dil koji ovih dana vidite je samo marketing,i sa laptopovima je isto,generalni trend je da sta god pitate nista nemaju ali imaju cenu iznad.

Da li i ti verujes u crvenu boju i predsednika opstine? :)

Ja sam se ponovio jednim PS4 Pro. Stigao juče. :)

Sent from my MIX 2 using Tapatalk


Jel to zbog JB-a masovna navala na PS4-rke u poslednje vreme ili se ljudi konacno odlucili da "povuku obarac" zbog ekskluziva?
 
Poslednja izmena:
pa valjda je zbog popusta ?
sa 58k na 39k.

ps4pro 1Tb.
 
Jel to zbog JB-a masovna navala na PS4-rke u poslednje vreme ili se ljudi konacno odlucili da "povuku obarac" zbog ekskluziva?

I prvo(najavljena metoda za pirate za sve fw tokom katoličkog božića) i drugo.
 
Od JB novije serije konzola trenutno nema ništa. Odlična cena je bila najveći faktor za navalicu.
 
Odlicna je ova akcija, jos da može da se kupi bilo bi jos bolje. Rasprodate zalihe (bilo 2 komada :D)

Marketing :lupko:

Hahahaha, jeste da mi ne treba ali rekoh hajde da "vidim" tu akciju, kad ono ... :D

2018-12-19_152003.png

Nije isključeno da je neko kupio sve radi dalje preprodaje, kod nas je sve moguće. :)
 
kako god,toga nema,niti ce biti na stanju,kao i svega manje vise sto i ima smisla kupiti u maloprodaji.mesec dana obilazim svaku u bg-u sa kesom u dzepu da kupim laptop i nema.
 
Pazi, za crni petak si tako dobre ponude laptopova imao da nema šanse da baš ništa nisi našao. I nemoj da nosaš kesu, ponesi brate pare ko čovek :D

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Ja sam za crni petak u gigatronu uzeo običan ps4 1tb da fifom 19 i spidermanom za 38k
 
Pazi, za crni petak si tako dobre ponude laptopova imao da nema šanse da baš ništa nisi našao. I nemoj da nosaš kesu, ponesi brate pare ko čovek :D

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

jok,u ovim prosumer klasama niceg,a sve uredno oglaseno.da ne oftopicim i mracim dalje,drzim palceve ali cisto da znate stanje i na terenu.
 
Ima PS4 Pro konzola u prodavnici u NS pod imenom g***-s, i to više komada (hrpa čitava). Moguće da će biti i u drugim prodavnicama u BG. Čisto da potvrdim reč je o CUH-7216b verziji koja dolazi uz RDR2.
 
Potreban mali savet, kupio sam nov dodatni dualshock 4 i prvo što sam primetio da mi se ne puni svaki put kada ga priključim na punjač( ne pali svetlost-indikator punjenja), inače probao sam promeniti kabl i punjač ali opet ista stvar. Da bi mi upalio indikator i počeo puniti moram izvaditi kablić i ponovo ga staviti, pomaže i reset dugmić ali mi to nešto nije regularno. Inače sa džojstikom koji je došao uz ps4 to mi se ne dešava. U čemu bi mogao biti problem?
 
^mozda nece ako je pun :p verovatno problemi sa labavim prikljuckom...



PS store (AT/DE/UK) startovao sa januarskim sale-om.

GoW (26,5e), HZD (16e uz PS+, 25e CE),Crash N.Sane (22e) i GTA V (15e) su highlight rekao bih...

BF V 35e (lol)
 
Poslednja izmena:
ja za vikend narucio ps4 konzolu od 500GB preko interneta u winwin, oni mi odbili porudžbinu, kažu nemaju na lageru,oni su kao malo naručili, koštalo 27,000 dinara. Totalno neprofesionalno, još me pitali da li hoću nešto drugo da naručim, tipa frižider, usisivač isl. Ja rekao da mi to ne treba. Razočarao sam se.
Neka preporuka do 30.000?
 
Poslednja izmena:
Ja radim u winwinu, nigde nema tih konzola, cekamo sledecu nedelju trebalo bi da se pojave vece kolicine, jer svi saradjujemo sa Roaming-om jedini uvoznik PS za Srbiju ali nista nije sigurno..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja radim u winwinu, nigde nema tih konzola, cekamo sledecu nedelju trebalo bi da se pojave vece kolicine, jer svi saradjujemo sa Roaming-om jedini uvoznik PS za Srbiju ali nista nije sigurno..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tako je.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno