Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dodaće u utorak ostatak liste. Ovo je Early Access za one sa PS Plus pretplatom.
 
Ko ima rodbinu u Austriji trenutno je PS4 Pro 300e u Saturnu (online rezervacija i podizanje u nekoj od filijala, sa SALEDUCK15 kodom ide na 285e) u sklopu "Black Week". 200e je slim.

333e je Pro verzija sa dve igre
 
zaleteo sam se kad sam video ovaj black friday early access, i uzmem 30usd na novom nalogu sa idejom da kupim pes2018
sad tek vidim da je ta cena samo za ps+

kada pokusam da uzmem trial kaze mi da nemam payment method
kada pokusam paypal(linkovan na srpsku karticu) da povezem, kaze da user/pass nisu dobri...a jesu
jel ima neko proveren nacin da aktiviram ps+ trial?

ranije nisam imao ovakvih problema da aktiviram trial

edit: kad kliknem na subscribe, pored credit cart i paypal imam i opciju za redeem card...da li ako kupim jos 10usd mogu da aktiviram?
i s obzirom da bi trial trebao da bude dzabe, da li mi tih 10usd ostaje?

Jel se te nize cene uz ps plus odnose samo na kupovinu,ili moras uvek da imas aktivan ps plus,ukoliko zelis da igras tu igru koju si kupio na taj nacin( kao sto je slucaj sa onim free igrama koje daju mesecno) ?
 
Ne, samo je potrebno da imaš aktivnu PS Plus pretplatu u trenutku kupovine da bi dobio popust.
 
I to je ta rasprodaja koja se cekala :)

Date Purchased: 11/21/2017 @ 11:50 AM (pre pola sata...)

Wolfenstein® II: The New Colossus™ Digital Deluxe Edition (Full Game) $39.99 (varijanta sa season pass-om) (-50% popust)
The Evil Within® 2 (Full Game) $29.99 (-50% popust)

...razmisljam se jos za Mafiju III.... vredi li? :trust:
 
Poslednja izmena:
Ja nabavio u gamestopu za 8e fizicku, razmisljao sam i za XCOM2 po istoj ceni ali sam preskocio. Citajuci po netu za te novce ne moze da se pogresi puno, sve preko 15-20e vec ne bih davao. Prica ok, gameplay je repetativan, generalno prilicno daleko od GTA V (ako se to ocekuje) ali moze da prodje zbog price i dobrog soundtrack-a (+treba malo progutati bagove)

Sada gledam cene u USA vs EU, stvarno bezobrazluk sta radi Sony -> HZD 30e vs 20$ u USA, Persona 34e vs 29$, Nathan Drake Collection 17.5e vs 8$
 
Izbacili su na store black friday akcije. Uncharted collection za smesne pare kao i Unravel (ili eventualno Family bundle) ovako na prvi pogled.

Jel probao neko Just dance, razmisljam da kupim klincima, jel to igrivo/upotrebljivo sa smartphone aplikacijom, bez kamere i kontrolera?
 
Ja uzeo uncharted kolekciju. Valjda 7.99 dolara.
 
Ja kupio crasha, evil within 2, witchera season pass. Razmišljam se da dodam dishonored ceo pack i sve wolfestein. Vrede li stari wolfestain kupovine(prva dva dela za 20ak dolara)?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ima li nesto zanimljivo od naslova za klinca 5 godina na popustima sad?
Ovo sto gledam sve AAA naslovi 30-60$
 
Koliko me pamćenje služi, ništa jeftino, a ni za petogodišnjaka. Eventualno da mu uzmeš Need for Speed (2015) za 10$ ukoliko voli vožnje.
Ja kupio crasha, evil within 2, witchera season pass. Razmišljam se da dodam dishonored ceo pack i sve wolfestein. Vrede li stari wolfestain kupovine(prva dva dela za 20ak dolara)?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
15$ je Wolfenstein Duo Pack i po meni vredi dati toliko za Old Blood i New Order.
 
Koliko me pamćenje služi, ništa jeftino, a ni za petogodišnjaka. Eventualno da mu uzmeš Need for Speed (2015) za 10$ ukoliko voli vožnje.

15$ je Wolfenstein Duo Pack i po meni vredi dati toliko za Old Blood i New Order.
Ma de ce on znati da igra to. Ne znam jel ja previše očekujem ili su deca zaglupela od tablet igrica?
Svideo mu se Unravel demo ali naravno moram ja da igram. :D

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
@aragorn: tnx, to mi je trebalo, uzimam. :)

@marko_ns: uh, sta znam, moj klinac od 5god se prilicno tesko snalazi (iako mu ne dam ni na tabletu/fonu da se igra previse). Probao je Raymana, LBP3, Trackmaniu Turbo.. ne ide to bas najsjajnije. :)

Imas (moci ce da igra kasnije) za sitne pare EA family pack koji ukljucuje NFS, Plants vs Zombies i Unravel.
 
@fructal - Imaš i besplatni demo Just Dance. Samo jedna pesma (i to poprilično bezvezna za moj ukus, što nije čudno jer igra nije ni namenjena mrzovoljnim matorcima), tako da bar možeš da isprobaš kako reaguju kontrole telefonom itd.
 
Kakva je praksa sto se tice ovog popusta za black friday, da li je to to sto cemo imati na popustu ili imaju obicaj da dodaju jos neke naslove u narednih par dana?
 
To je to za Black Friday, a u ponedeljak će biti Cyber Monday sa nekim malim dopunama i sličnim popustima. Biće akcija na PSN-u i u decembru.
Ma de ce on znati da igra to. Ne znam jel ja previše očekujem ili su deca zaglupela od tablet igrica?
Svideo mu se Unravel demo ali naravno moram ja da igram. :D

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Ovo je od onih igara za koje si mu potreban da pokreneš igru i on ostatak vremena drži dugme za gas. [emoji3] Unravel jedino da gleda tebe dok igraš, pošto je previše komplikovan za njegov uzrast.

Kao što ti rekoh, sa one liste mi ništa ne deluje da je prikladno. Eventualno taj NFS gde se vozika po gradu.
 
Evo ovde cu predloziti neke igrice koje bih uzimao dok je black friday, pa ko hoce da radi share sa mnom ili ako neko vec ima neku od ovih da prodaje po cenama za black friday, nek se javi.
Tj izlistacu sve igrice koje mene zanimaju ali naravno necu sve da ih uzimam
Nisam siguran da li ce cene jos pasti u petak, trebalo bi, a i na nekim pise da se dobija 10% za plus korisnike ali ne znam je l je to uracunato u ove cene, ako nije jos bolje :D
Sto se tice placanja sami cemo odrediti odnos nosioc/gost tako da ako je igrica 20$ bice klasika npr nosilac 12$ a gost 8$ ..
Horizon Zero Dawn - 20$ (The frozen wilds je 15$ za ps plus korisnike, digital deluxe edition: 25$)
NBA 2K18 - 48$
PES 2018 - 42$
Middle-earth: Shadow of Mordor - 20$
Middle-earth: Shadow of War - 36$
Injustice 2 - 20$
Mafia 3 - 20$ (Deluxe edition - 30$)
Witcher 3 - 20$
Uncharted Lost Legacy - 20$
Uncharted 4 - 28$
The Evil Within 2 - 30$
NFS Payback - 36$ (Deluxe - 48$)
Hitman ...
Far Cry Primal - 15$
Bloodborne - 20$ (Complite edition 35$)
Batman Arkham Knight - 20$
The last of us remastered - 20$
Dragon Age: Inquisition - 10$ (Deluxe edition - 20$, DLC bundle - 30$)
Fallout 4 - 20$ (GOTY - 30$)
Rocket league - 12$
Mirror Edge Catalyst - 5$ ...
ARK : Survival Evolved - 39$
7 days to die - 9$
For Honor - 25$
Just cause 3 - 12$
Dark souls 3 - 24$
Mass Effec: Andromeda - 20$
 
@star-duster: tnx, nisam izvalio da ima demo, veceras cu da probam...

Ostali, pitanje koje se sa vremena na vreme ponavlja - najbolje mesto za kupovinu US dopuna? Ranije sam uzimao sa Amazona, koliko vidim G2A je za 50 centi skuplji od Amazona, Kinguin je takodje nesto skuplji... nesto cetvrto?
 
Jedno pitanje, sa base-a sam porucio igru 10-og novembra, poslali su iz CH magacina, kako mogu da vidim dokle je stigla posiljka? Ima li smisla zvati nasu ubogu postu ili samo da cekam da stigne [emoji848]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa ako nisi dobio tracking nr nikako.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Trazi od podrske base.com da ti posalju tracking number ako postoji.
 
Da li moze da se save od neke igrice prebaci sa UK naloga na USA i kako ili je to nemoguce? Otvorio sam sad UK nalog zbog GT Sport da bi dobio bonus poene e sad je problem sto sam dosta presao na USA nalogu. Pa bi zbog toga hteo da prebacim save. :D
 
Nije moguće da prenosiš save između naloga drugih regiona.
 
Nije moguce ni sa naloga na nalog i da je isti region
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno