Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gamestop u AT-u. ;)

Inace da, bas kao sto je marko_ns objasnio. S' tim sto prodaju i nove igre, ali im je koncept baziran na razmeni za polovne, pri cemu clanovi dobijaju neke bonuse koje kasnije mogu da unovce za druge igre.

Doduse ja sam im fakat dao sada neotpakovanog Crasha (koji stoji sa folijom od kada je kupljen) i LE FF XII, samo otpakovan (steelbox), koji nije ni video PS4 - tako da ce prakticno da prodaju obe da po punoj ceni.

Prakticno mi nisu izbili 60e iz dzepa vec "samo" 9.99. Ali me je trade-in kostao ~45e za fizicku "day one" kopiju, sa pre-order bonusom.

A jos jaca fora je sto mogu samo odredjeni naslovi da se donesu i zamene, a za to postoji odredjena lista (a naslovi nisu bas slabi, tj mahom su novijeg datuma)- pri cemu bilo sta od ova 2 sa liste moze da se iskombinuje (3ds+xbox naslov za GoW recimo je takodje moguce).

+Edit

U Gamestopu su mi ladno rekli da su sa prodajom (i deljenjem postojecih pre-order) kopija poceli jos juce - iako je zvanican release 20. April, odnosno sutra...
 
Poslednja izmena:
p.s. gamestop sajt se ne vidi iz srbije bez vpn...
 
Dal je realno da mi već na YouTube izlazi GoW final boss and ending?!
Ili ću da gasim net ili moram uzeti igru! [emoji44]

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
A GoW u HDR-u i 4k nije dovoljno "tech stuff" da bi mogao da kacis malo gameplay-a? :)

I ovako na sva usta hvale da je najbolja HDR igra (za sada)... :p
 
Poslednja izmena:
Kao sto sam i pretpostavio da je negde u inostranstvu... za mene to svakako ne dolazi u obzir jer samo imam digitalne verzije. :)

Ali dobro u inostranstvu je cela ta razmena igara na zavidnom nivou, bila jos pre 15 godina dok sam živeo u DE.

Inače, ozbiljno se razmišljam o nabavci nekog Sound System-a. :D
S tim da ne znam šta valja, jedino sto znam je Z 5500, koji i dan danas vazi za jedan od najboljih. :)
Vidim ima polovnih na KP da se uzmu... vredi li to ili ići po nešto novije sto bi bilo u sličnom cenovnom rangu 300-400 evra...

Bicu u iskušenju sutra ujutru da ne upalim Sony pre posla. :d
Inače danas gledam gomilu unboxing klipova, nisam jos Vladimirov odgledao.
Ali cim vidim da ide neki Gameplay onda samo slušam. :D


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
30738087_10155259726261456_1235666205637869568_o.jpg



Mmmm
 
A GoW u HDR-u i 4k nije dovoljno "tech stuff" da bi mogao da kacis malo gameplay-a? :)

I ovako na sva usta hvale da je najbolja HDR igra (za sada)... :p

Sve znam ali nemam uslove da snimim u 4K HDR, jednom sam to radio, pozajmio neku Avermedia karticu od 1200€ (tada jedinu takvu) ... reko sad kad mi rikne u kompu :D

@Ninoslav1983

Naježio sam se od slike pobogu, onaj Limited dole ... uf.
 
Poslednja izmena:
Game Centar fini neki momci. :D
 
Što?
Meni lično bilo šta što nije u izvornom obliku kvari ugođaj. Uvek preferiram or. audio +en subs
 
Nemam opciju za hrvatske titlove? Da li je razlog mozda sto imam US nalog? Pitam jer planiram da igram i u prisustvu prijatelja koji ne barata bas najbolje sa engleskim. :)
 
Kad vidim telefon na srpskom povraca mi se, a tek da igram igru i to jos ovakvu, uzas! :D Samo Eng. kako audio tako i text! Ali fina opcija za one koji to vole naravno.
 
Kad vidim telefon na srpskom povraca mi se, a tek da igram igru i to jos ovakvu, uzas! :D Samo Eng. kako audio tako i text! Ali fina opcija za one koji to vole naravno.
Amin

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Meni ovo super. Za engleski mi uvek treba koncentracija, dosta sitnih detalja ne prevedem u trenutku, prodju mi neopazeno...

Ovo nirvana sa hrvatskim.
 
Uhh,ne moze se uci na YT od spojlera za novi GoW.....Nekako sam uspeo samo jednu stvar da ispojlujem.
 
Ja ušao da odgledam neki trejler i odmah mi na next to play iskočio endboss klip... da ne poverujes!

Dobro pa sam brzo bolje iskljucio.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Vi sto vec cepate GoW da l' vredi uzimati sad CD €55 od I. sa KP, ili sacekati par nedelja za digitalnu verziju i 20% popusta?
Imam ps4 slim i klasican LG 43" 1080p bez hdr.
Spojlera bez pls, ne pustam nikakve klipove sto se tice gow [emoji16]

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Uzimaj odmah, koliko je dobra igra i koliko je u centru paznje, sumnjam da ce biti na popustu u neko skorije vreme, samo moze da ode cena gore (disk) ako je potraznja velika.. Mozda gresim... :D
 
Kamo lepe sreće da više igara bude lokalizovano,naravno samo titl audio da bude original. Jedina igra koju sam ja igrao da ima titl hrvatski je Beyond: Two Souls

Ovima što se gadi srpski na telefonu mislim ono baš ste fensi u trendu:D

Pa da... da se razumemo, ja sam na subtitle i mislio ako je neko pogresno shvatio... Taman posla na audio...
Labello je cudan lik, buni se na netflix temi jer nema subtitlovanih serija na balkaskim jezicima, a sad mu smeta kad ima u igri :d : :smoke:

Salu na stranu,

Naravno, mogu da pratim engleski kao i svih ovih godina, ali meni licno je opterecenje i treba mi koncentracija jer volim sve da pohvatam, ko barata engleskim na vrh nivou ne treba mu, al meni je ovo bas leglo... Sve cetri u vis i nirvana uz GoW :guitar:
 
hahaha pa drugo je serija ili film, tamo samo se nagledao bez prevoda, dodje i meni nekad da odahnem, ali igrica, nikada mi to nije ni palo na pamet za pozeleti iskreno, ali kazem super stvar, znam koliko ljudi sto slabo barata engleskim i muci se u igrama.. :D najjaci su mi prevodi oruzja i opreme, hahaha, sok! :D :p
 
Zna neko kada izlazi novi Tenis?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Hvala [emoji3] Nadam se dobroj zabavi,zadnji sam igrao pre 4-5 godina.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
2da55f664d72b1d1f4dc812da26ce734.jpg


*mjau**mjau**mjau* vec ima day one patch lol
 
+1
Gledao i ja za taj limited edition ali bio je samo na pre-order dostupan (a doplata 24e umesto 9.99). Steelbook +Artbook +dodatan armor za razliku od standard edicije je razlika... Nije puno ali i nije mi lično opravdalo doplatu, jer sam i ovako dobio Gamestop day one edition. Ali optički svakako lepše izgleda

Btw što se cene za GoW tiče, ako situacija bude kao sa HZD, a verujem da hoće, pad cene ide tek posle nove godine na oko 29/39e (na PSN store).
Obična disk verzija je bila i za 25e) na shopto, posle Nove, ali tek posle najave za complete edition...
 
Poslednja izmena:
Evo odigrah par sati... počeo na Hard težini i nije lako u nekim situacijama pa se i lako umire.

Nerviram se, ali vise zbog činjenice da znam da sam pogrešio, bio nestrpljiv.

Novi combat system mi se bas svidja... imao sam manje probleme na startu dok nisam prokljuvio brzo trčanje.

Sve je za sada na mestu, igra je ispunila tj prevazišla očekivanja koja sam imao. Videcemo kako će to izgledati u nastavku. :)


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno