Šta je novo?

Futrole za iPad i iPhone

sysninja

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
21.11.2005
Poruke
4,556
Poena
450
Mislim da bi trebalo da imamo ovu temu.

Konkretno mi je drugi put već pukla futrola od iPada. U oba slučaja mi je plastika držala ipad sa 4 strane i to mi obavezno pukne. Treba mi preporuka za neku futrolu koja nije takva već da ima kožni držač i naravno da bude smart.
 
Kad smo vec kod toga,
da li neko zna moze li kod nas da se nadje neka varijata holstera za iPad?
Dakle nesto sasvim tanko, sto ide ispod jakne, uz telo?
 
Ja sam supruzi kupio ovu futrolu za iPad i s obzirom koliko košta sasvim je okay:
little witch.jpg
 
Hvala. :)

Dajte još preporuka ako imate, ovaj mi je malo šaren. :) Zaboravih da kažem, u pitanju je iPad 3.
 
Pogledaj Casecrown. Imaju jako lepe, praktične i ne skupe futrole. Ja sam uzeo za nekih 27$ jako finu futrolu za iPad2. Ne mogu da se setim tačne oznake. Mislim da je, nešto tipa, trifold....
Ne mogu sada da Googleam, na telefonu sam.
 
Poslednja izmena:
Dajte neku preporuku za futrolu (ne case) za ipad 4.
Inace svidja mi se sto se neko setio da otvori ovako lepu temu. :)
 
Dajte neku preporuku za futrolu (ne case) za ipad 4.
Inace svidja mi se sto se neko setio da otvori ovako lepu temu. :)

teracell....nema jače i bolje od ove... imaš je na kupujem prodajem za oko 20 eu...
Izdržala mnogo toga, jako se malo prlja i kvalitetno je urađena






(Powered by frubar.net)
 
Јел има нека фолија која иде преко целог телефона?
 
zna li neko gde,kod nas, ima otterbox protective case za iphone 4?
 
ImageUploadedByTapatalk1362330241.214353.jpg
Otterbox
Nema bolje zastite a da telefon nije ceo blokiran kao kod Griffin survivor case.
 
ja sam nosio futrolu 2 dana i onda batalio :D

neka ga ni ne obracam paznju da li ima ogrebotina...
 
Ja volim da ga cuvam ali ne do te mere da mu promenim izgled....
 
Ocigledno vam iphone nije padao na beton kao nekima :) ekran puca kao nista a zadnja oplata isto tako..Previse skupa igracka,koju cesto muvas po rukama i dzepovima, da bi rizikovao pucanja.. Ali svako rizikuje u onoj meri,koliki je optimista ;)
 
Hvala bogu do sada mi ni jedan telefon nije pao na beton ali sam imao problem sa ekranom na s2,puko je u dzepu od farmerica....
 
Meni je takva futrola totalna glupost kao ova sto je okacio @DARK SIDE, kao i svaka druga futrola. Telefon em naprave debelim, em ruznim. Telefon koliko znam treba da on meni sluzi, a ne ja njemu. On je potrosna roba. Jabuka je najlepsa bez icega na njoj, eventualno folija napred, nazad i to je to.
 
^u principu to vazi za svaki tel..
 
Dajte neki savet za zastitu za ipad mini ( danas kupljen).
Stavio sam foliju odmah ali bi voleo neku zastitu za ledja i ekran neki cover.Naravno da nije dranje....
 
Dajte neki savet za zastitu za ipad mini ( danas kupljen).
Stavio sam foliju odmah ali bi voleo neku zastitu za ledja i ekran neki cover.Naravno da nije dranje....

Odes na kupujem-prodajem sajt i ukucas ipad mini case.Pa biraj, jer je izbor solidan...
 
Gledao sam imaju svasta ali ono sto valja ima dosta jaku cenu...
Moracu malo da pratim i cekam da naidje
 
Nije da stipsarim al mi se nedaje 5000-6000 za futrolu jedva sam se nategao za ipad :)
 
Nazad
Vrh Dno