Šta je novo?

iPad Air

Da li vredi dati 165e za iPad Air 64gb? Da li je to previše za ovaj uređaj danas? Koristio bih ga za društvene mreže, poneki film i to je to. Da smanjim korišćenje računara u tu svrhu...
 
Ja mislim da je to odlična kupovina!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Vrhunski tablet i danas... Ja ga imam, najbolja stvar. Kupuj i ne razmisljaj.
 
Lomi me samo to da li imam potrebe za tabletom. Sebi ne mogu da da odgovor na to pitanje, videću da razmislim preko vikenda. Uzeću od drugara ipad 3 na dan, čisto da vidim da li mi uopšte odgovara.

Sent from my HTC Desire 630 dual sim using Tapatalk
 
Super stvar ako ne zelis u nekom momentu da sedis za stolicom i kompjuterom nego bi da legnes i uzivas. Tako ga ja i koristim.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Za tako nešto sam i planirao, plus neko putovanje pa da ne nosim laptop. Naginjem ka kupovini, videću..

Sent from my HTC Desire 630 dual sim using Tapatalk
 
Da li vredi dati 165e za iPad Air 64gb? Da li je to previše za ovaj uređaj danas? Koristio bih ga za društvene mreže, poneki film i to je to. Da smanjim korišćenje računara u tu svrhu...
Lomi me samo to da li imam potrebe za tabletom. Sebi ne mogu da da odgovor na to pitanje
Heh, imam istu dilemu, da li mi treba ili ne :) U stvari, kod mene je trilema - ja sam ubacio i Samsung tablet u analizu :D Hteo bi i ja da smanjim korišenje kompjutera, da pročitam neki pdf i pogledam film... Gledao sam uređaje u radnjama, ali to je kratko, ne mogu da zajmim od ljudi (neprijatno mi je), čitam rivjue... Različita mišljenja, ali i prohtevi... Poseban mi je problem kupovina polovnih uređaja, a novi su mi preskupi. Verovatno čekam da se na oglasima pojavi nešto mnogo jeftino, pa da prelomim :)
 
Ja generalno svaki dan provodim dosta vremena za računarom jer radim od kuće. I u zadnje vreme me sve više smara smara da sednem i prođem malo kroz internet da vidim šta ima od noviteta i neke vesti da prelistam. Zbog toga mi se javila želja za tabletom, verovatno ću uzeti.
Nisam neki zahtevan korisnik, mislim da bi i neki stariji iPad meni završio posao.

Sent from my HTC Desire 630 dual sim using Tapatalk
 
Kakva su iskustva sa Ipad Air i iOS 11.x?
Na nekim forumima kazu da se ta kombinacija nikako ne kupuje, a sa druge strane na svim oglasima se samo takvi i nude :(
 
Lepo su ti rekli :)
Ako mozes, zaobidji ih na iOS 11 iako je realno malo teze naci ga na starijim verzijama.
 
Planiram da kupim ovaj model.
Ograničen sam budžetom (100€), pa sam u skladu sa tim zaključio da za te pare boljeg tableta od njega nema.
Da li može neko da podeli utiske ko ga i dalje koristi? Da li se isplati uzimati ga u 2019.?
Kakva mu je perspektiva s obzirom na činjenicu da od septembra Apple prestaje sa podrškom, tj. da se prelazi sa iOS12 na iPadOS13? Hvala unapred!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poštovani, nov sam na ovom forumu.
Da li bi neko mogao da me posavetuje oko kupovine iPad Air-a? Budžet mi je limitiran (100€), a za te pare teško da ću naći bolji tablet.
Naime, zanima me koliko je isplativo uzeti ga u 2019.?
Videh i novitet da se sa iOS12 prelazi na iPadOS13, te da ovaj model neće imati podršku.
Koliko bi još bio funkcionalan vremenski s obzirom na otkazivanje podrške? Uzeo bih ga ako bi mi radio u naredne 2 godine.
Takođe, bilo bi kul ako bi neko od korisnika podelio utiske kako ga i danas služi uređaj, te šta planira dalje sa njim.
Hvala unapred!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Iskreno taj ipad ni sa ios 7.0.3 sa kojij sa ga kupio nije radio lepo... sa 12 mogu misliti... znam da je sa ios 10 vec poprilicno stektao, i bio veoma spor...
 
Nazad
Vrh Dno