Šta je novo?

iPad Air

U sedam sati po našem vremenu.
 
Da ali verovatno opet samo za Apple uredjaje!

Ja na android tabletu imam UC Browser i mogu da podesim "ipad client" pa mi mozda i radi ovo. Koji god forum da otvorim pise mi da ima tapatalk aplikacija za ipad. Isto mi i google nudi ipad aplikacije tako da se nadam da cu moci ovaj live stream da gledam.
 
Da ali verovatno opet samo za Apple uredjaje!

tako mogu da izracunaju koliko maximalno usera moze da gleda stream :D

MAVERICKS
- ove "website notifications" kao Windows Active desktop od pre 15 godina :d .... ko ce da pliva u svemu tome?!
- tagovi postoje sto godina i nisu nista resili. bas me interesuje ko ih koristi system wide?!
- extration of information - isto sto radi i google sa onim... kako ih sad zovu: "plocice" ?! :D

...sa kolicinom podataka koju imaju o nama (Apple&Google) ovo sto nam pokazuju (tj. daju) su samo sitnice... ;)
 
Poslednja izmena:
"The Black Knight" Aaaaaaaaaaaaaahahahahah :d
 
vise ti ne treba web pored iclouda ;)
 
iPad Air:

DSC_0559.jpg
 
453 grama... Wow.
 
Mini dobija istu rez:

DSC_0612.jpg


Novi A7 procesor!!!
 
Poslednja izmena:
iPad 2 399$ a iPad Mini 2 sa killer specifikacijama 399$, ima li logike??
 
453 grama... Wow.

E ovo je bas... Svaka cast apple-u za ovakav potez. Tablet jos nece moci da se drzi jednom rukom sa lakocom, ali lagano sa 2 ruke, sa pravom nosi naziv air. Svi high-end androidi su oko 550g i imaju kraci battery life od ipad-a.
Svaka cast. Samo da stave 2GB RAM-a pa da budem siguran da ce moci da podrzi ios8 koji ce valjda imati multi-window multitasking.
 
iPad 2 399$ a iPad Mini 2 sa killer specifikacijama 399$, ima li logike??
ipad Air je samo 100$ dolara skuplji od ipad 2, stvarno je budala onaj ko sada kupi bilo koji ipad sem ovog novog.
 
Odusevili su me sa ovim iPadom Mini, fenomenalne specifikacije. Sad ima smisla uzeti ovo, ubica.
 
Fenomenalan je ipad air stvarno su me odusevili. Razmisljam da svoju tricu prodam.
Pametno je sto su dodali retina displej u mini.
Jedino me cudi sto nisu predstavili nove ipodove. Ipak je proslo godinu dana.
 
Fenomenalan je ipad air stvarno su me odusevili. Razmisljam da svoju tricu prodam.
Pametno je sto su dodali retina displej u mini.
Jedino me cudi sto nisu predstavili nove ipodove. Ipak je proslo godinu dana.

A da, i to postoji.
 
Ispod 300e, daj bre znaci zelim ga :D ODMAH. Jos samo da nadjem nekog spolja :)
 
Nadao sam se da ce izbaciti 16gb model i da ce im 32gb biti najnizi, alcigledno da isuvise dobro zaradjuju na modelim sa vecim prostorom.
Ovo ostalo se vec sve znalo. Mada obzirom da mi deca redovno otimaju moj ipad uzecu sebi nov model.
 
Uh, ja bas nisam odusevljen sa Airom, ok, laksi je ali sta mi to znaci, ocekivao sam jos manji okvir iskreno, kamera mi ne znaci nista, nisam slikao 2 puta sa njim ali ok... nije mi jasna politika sa dvojkom po suludoj ceni, verovatno im je ostalo dosta, ali ko ce to kupovati...

Mini je konacno postao pravi tablet :) uh, 4:3 ekran, nije da mi nesto smeta ali bilo bi lepse da nije...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno