Šta je novo?

A4 Tech-Bloody Multi-Core Gun3 Gaming Mouse V7

ako koga jos zanima,onaj bloody wireless r8a ne radi na 1000khz u vajrles modu,samo na 500khz.takodje,tajvanci tvrde sa je Avago A3050 senzor.ako koga ne mrzi da gleda dalje,evo ga sajt na kineskom,gugl moze dosta toga da prevede: http://www.bloody.tw/cn/Products.php?pid=10&id=3

vdim ima i modela sa omikron switchevima,vecim DPI-jem i 1000khz i na vajrlesu,ali ko zna kad i hoce li toga biti kod nas,za sad to nude samo kinezima.
 
Uzeo sam R8A fantastican mis imam Logitech G500 ali ovaj mi daleko vise lezi...

Interesuje me da li punjac moze stalno da bude prikljucen na usb ili ga valja izvuci (racunam kao na mobilnom)

PS. mali luft na desnom kliku ali zanemarljivo tek tek...
 
prijatelju mozes li da malo cacnes i da vidis hoce li da radi na 1000khz i u vajrles modu?mozes li takodje reci jos malo detaljnije o misu,posto ozbiljno razmatram da ga kupim jer kod nas nema puno ozbiljnijih vajrles opcija
 
Kao sto sam napisao imam G500 spram njega i bez tegica ovaj mis je laksi, nizi, a da ne spominjem G700 tako da nekako lepse lezi. Kombinacije misa su velike izgled fantastican malo kvari utisak klik desni bar kod mene..

Ne moras da kupujes baterije isto tako moze da radi dok ga punis sa kablom, funkcije u samom programu su velike.Punjenje baterije traje oko 2 sata. Svetlost na misu moze da se ugasi i podesi po ukusu.E sad podesavanje je na 500Hz max.

Licno sam jako zadovoljan nema vise kabla koji je i ovako jako krut kod Logitech-a i stalno se prave cvorici, prekida mis,itd... Domet je dosta veliki eto nadam se da sam ti malo pomogao
Sve fukcje u programu su otkljucane tako da ne moras da kupujes kljuc kao kod v
Aluminijumski slajderi bas lepo izledaju i mis lagano klizi po podlozi
 
Poslednja izmena:
negde u zicanom modu procitah da radi na 1000khz,i koliko ja ukapirah sve verzije kojima na kraju pise A (dakle v7A,v5A,r8A...) imaju taj cheat aktiviran.

u sustini mene najvise plasi da dam cca 3000 din i da ne osetim skoro nikakvu razliku naspram mog g7 630 koji isto moze da radi na 500khz i ima DPI-a za mene dovoljno,mada kapiram da je taj senzor bolji od ovoga u mom misu,imam punjac i punjive baterije,mada bi punjenje na usb-u stvarno blo zgodno...

u svakom slucaju hvala ti. :)
 
Ja ne mogu da se pozalim, malopre ga uzeh za 2090 din na nekom popustu i za sada mi je ok, samo jos taj software da "kupim" (ako je neko rad da prosledi link na pm bio bih mu zahvalan). Sto se tice velicine misa, da kazem da je ok, jer sirina je ok, ali da je malo duzi bio bi idealan (sad zvucim kao ***** :d).Samo da pitam, dobija li se kakav disk uz njega u kutiji? Za ove pare mislim da nisam mogao bolje da prodjem.
 

Prilozi

  • IMG_2436[1].jpg
    IMG_2436[1].jpg
    1 MB · Pregleda: 164
Ja ne mogu da se pozalim, malopre ga uzeh za 2090 din na nekom popustu i za sada mi je ok, samo jos taj software da "kupim" (ako je neko rad da prosledi link na pm bio bih mu zahvalan). Sto se tice velicine misa, da kazem da je ok, jer sirina je ok, ali da je malo duzi bio bi idealan (sad zvucim kao ***** :d).Samo da pitam, dobija li se kakav disk uz njega u kutiji? Za ove pare mislim da nisam mogao bolje da prodjem.
evo ti najnovi driver bloody5 http://www.bloody.tw/tw/Download.php
 
Za sve vas koji ne citate :D

Par poruka iznad okacio sam link ka jednom forumu na kome ima narodna verzija core3 softvera ;)

ALI AKO STE SNIMILI CORE 4 ILI CORE 5 NEMOJTE SNIMATI CORE 3!!
 
Ti no recoil fazoni su isli uz drajvere za 740 i 747 miseve. A sada naplacuju to? Ahahahahahaha. Ma ovoj planeti fali jedan dobar reset kometom:smoke:
 
Za sve vas koji ne citate :D

Par poruka iznad okacio sam link ka jednom forumu na kome ima narodna verzija core3 softvera ;)

ALI AKO STE SNIMILI CORE 4 ILI CORE 5 NEMOJTE SNIMATI CORE 3!!

Kakav core 4 i 5? Samo ima 1, 2 i 3 .. o_O
Core 3 je taj "premium".
 
zna neko koji sve modeli idu sa tegicima?znam da 747 ima tegice,ima jos neki?pozeljno da nema one odvratne grafike. :)
 
u v5 softveru ima i core 4, ali to je za onaj r8 bezicni valjda
 
Za sve vas koji ne citate :D

Par poruka iznad okacio sam link ka jednom forumu na kome ima narodna verzija core3 softvera ;)

ALI AKO STE SNIMILI CORE 4 ILI CORE 5 NEMOJTE SNIMATI CORE 3!!

Kada se dobije aktivacioni fajl onom metodom, da li onda radi na svim verzijama Bloody softvera?
 
Koliko ja shvatih na onom linku sto je okacen moze da se posle instalira bilo koja verzija bloody softvera posto je core 3 otkljucan u samom misu, ali se preporucuuje da se sacuva licencni fajl koji se valjda kreira od key generatora
 
Kada se dobije aktivacioni fajl onom metodom, da li onda radi na svim verzijama Bloody softvera?

Aktivacija i krek na linku koji sam okacio radi samo sa bloody3 softverom. Problem je sto bloody 4 i bloody 5 snimaju drugaciji firmware na mis
pa se aktivacija gubi. Barem su tako pricali na linku, nisam isprobavao jer mi ne treba ni core3 :D otkljucao sam ga zabave radi :D
 
Hehe ja pitam čisto informativno, interesuje me. Meni je glupo što traže da se dodatno plati opcija u softveru, ali dobro. Ja trenutno imam Xornet, pa se razmišljam, čisto iz radoznalosti, da uzmem ili Bloody V7 ili Maurus (običan ili X).
 
Nista novo nema na v4 i v5 softvera, treba ostati na trojci, na njoj radi najnormalnije aktivacija i sve ostale funkcije.
 
Hehe ja pitam čisto informativno, interesuje me. Meni je glupo što traže da se dodatno plati opcija u softveru, ali dobro. Ja trenutno imam Xornet, pa se razmišljam, čisto iz radoznalosti, da uzmem ili Bloody V7 ili Maurus (običan ili X).

Ja imam V7 i prezadovoljan sam :) a mis koristim za WOT :D
 
Misonja je super. V4 i V5 ne donose nista koliko sam i ja primetio, ali i otkljicavanje je bezpotrebno. Nisam jos otkljucao, ali ic radoznalosti cu uraditi. Znaci da bi se otkljucao treba i v4 i v3 da budu instalirani i posle koristiti v3, ili se varam?
 
Misonja je super. V4 i V5 ne donose nista koliko sam i ja primetio, ali i otkljicavanje je bezpotrebno. Nisam jos otkljucao, ali ic radoznalosti cu uraditi. Znaci da bi se otkljucao treba i v4 i v3 da budu instalirani i posle koristiti v3, ili se varam?

Ne idi na link koji sam okacio 10ak poruka iznad i snimi Bloody V3 i teraj.
 
Odradjeno po uputstvu sa linka i sve sljaka kako treba. Bloody3 nije video misa zato sto je prvo instaliran v5 pa v4. Hvala Gorth

Edit:
Dobija li se uz mis kakav cd?
 
Poslednja izmena:
Odradjeno po uputstvu sa linka i sve sljaka kako treba. Bloody3 nije video misa zato sto je prvo instaliran v5 pa v4. Hvala Gorth

Edit:
Dobija li se uz mis kakav cd?

Ja sam uz mis dobio na CD-u Bloody 2 softver. Ali sam ja kupio misonju jos u martu, tako da ko zna sta se sve do tada promenilo :)
 
Ponosni vlasnici V7 imam jedno pitanje......da li vam se desavalo da u sred igre mis zabaguje (izvorni mis bez otkljucanog 3jezgra)?

Primer koji mi se ponavlja vec desetak puta u BC2:
Lik protrcava pored mene na udaljenosti od 5m ja pokusavam da postavim nisan na njega ili red dot rotirajuci se oko ose a on ostaje iza lika kao da lik ima nevidljivu barijeru.Moram da cimnem misa na drugu stranu da bi se nisan odlepio i onda ako nije vec kasno za mene stignem ga nisanom i sredim.
Isto se desavalo i sa AT4 pri naglim okretima jednostavno ima neku brzinu do koje moze da se rotira a sve preko toga stice se utisak neke barijere koja je iza helija ili protivnickog vojnika koga nisan ne moze da stigne.
Vec sam poceo da razmisljam o povratku na Gigabyte 6880 koji me nikada nije izneverio.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno