Šta je novo?

A4 Tech-Bloody Multi-Core Gun3 Gaming Mouse V7

Lazu rusi :-D
 
Pozdrav, vidim da se neki žale na osvetljenje, moguće ga je isključiti u bloody4 softveru, u "Guard" kartici.

 
Pozdrav, vidim da se neki žale na osvetljenje, moguće ga je isključiti u bloody4 softveru, u "Guard" kartici.


Ali vazi samo za wireless model.

Edit..
sa novom verzijom softwera (Bloody4_V2013.0830D) i dalje prijavljuje da vazi samo za wireless misa, ali ipak gasi osvetljenje i skrol i logo..
 
Poslednja izmena:
Ali vazi samo za wireless model.

Edit..
sa novom verzijom softwera (Bloody4_V2013.0830D) i dalje prijavljuje da vazi samo za wireless misa, ali ipak gasi osvetljenje i skrol i logo..

Zakljucak: moze se iskljuciti nacisto osvetljenje :-D
 
Moram reći da je moj x-748 napokon totalno odlepio i da skrol ide samo gore dole na svim mašinama šta god mu radio. Čisto da dodam kada sam ih toliko nahvalio.
 
Volim ove akcije sto traju vikendom, kad su sve banke zatvorene. :p
 
Does Newegg.com ship internationally?

Newegg.com does not currently ship internationally; we only deliver to locations within the United States and to Puerto Rico.

I da pojasnim. Na X748 je otišao samo skrol. Senzor i tasteri rade i dalje samo nedostatak sktoja ga meni čini neupotrebljivim sem za igre.
 
Poslednja izmena:
Ovo ne salje Newegg.com, koliko ja vidim, nego Taiwan.

@ed_hunter: V8 nema kod nas koliko sam video.
 
Iskoristio sam onaj deo gratisa za anti-recoil i napravio 0/7 u nizu u BC2 :zgran:.Ama bas nikoga da ubijem.Pogadjam ali dzaba i ja se na kraju ispruzim.Oseca se ta zadrska i vidi se grupacija metaka ali uvek ja na kraju poginem.Lepo ja to iskljucim i pocnem onako kako znam.I sve dodje na svoje mesto.Mis dobro lezi u ruci i prilicno je klizav na podlozi.Ostaje da mu nasetujem dpi ali vidim da ce to teze da ide.Gledao sam i ne videh kako cu.Tasteri su ok kao i skrol.Svidja mi se mesto za domali prst ali uvek fali kod svih za mali.
 
Iskoristio sam onaj deo gratisa za anti-recoil i napravio 0/7 u nizu u BC2 :zgran:.Ama bas nikoga da ubijem.Pogadjam ali dzaba i ja se na kraju ispruzim.Oseca se ta zadrska i vidi se grupacija metaka ali uvek ja na kraju poginem.Lepo ja to iskljucim i pocnem onako kako znam.I sve dodje na svoje mesto.Mis dobro lezi u ruci i prilicno je klizav na podlozi.Ostaje da mu nasetujem dpi ali vidim da ce to teze da ide.Gledao sam i ne videh kako cu.Tasteri su ok kao i skrol.Svidja mi se mesto za domali prst ali uvek fali kod svih za mali.

Kako ce teze da ide da nastelujes dpi? Prosto je.
Ja odem u cs go, uzmem onu pusku od 50 metkova i pucam u zid sa i bez gun3 moda, velika je razlika stvarno, ali je i cena za gun3 mod velika. :-D Skoro kao ceo mis :-D
 
Samo da kazem, "magicno" pucanje stvarno radi. I to bas dobro.
 
Otkljucavanjem Core3 dobijas ono magicno pucanje ;) sve ostalo mozes da koristis za dzabe.[/QUOTE

Pa i hocu bas to za dzabe ali ne ide.
Da, mis ima neku glupu zadrsku,kada lik u koga pucam trci oko mene na nekih 10m udaljenosti.Nisan ostane iza njega na nekoj udaljenosti zabagovan i ne mogu ga stici i istresti ostatak olova u njega.Veoma iritantno zbog cega sam poginuo ko zna koliko puta za ovih par dana.
 
poz ljudi jel' ima neko vajrles varijantu bloody-ja tj r8a?pitao sam na "sta da kupim" ali izgleda tamo ljudi slabo zalaze.zanima me dal' je isto 1000khz i u varles modu i generalno kakav je mis,posto nema nista ozbiljnije i preciznije kod nas za te pare a da je vajrles,a stvarno nesto ne mogu kablove zadnje vreme da svarim :)
 
Da li ovaj 3-core moze da se otkljuca free ili mora da se plati ?
 
Ima na netu kljuc i uputstvo.
 
Nazad
Vrh Dno