Šta je novo?

A4 Tech-Bloody Multi-Core Gun3 Gaming Mouse V7

Malopre sam ga kupio u Computerlandu u orange shopu kod vuka,cena 2400 din.U pakovanju sam dobio quick setup guide,krpicu za ciscenje i nalepnicu.Cd se ne dobija tj software se skida sa neta.
Sto se tice samog misa odlicno mi lezi u ruci i zadovoljan sam kvalitetom.Sve u svemu meni je extra.

Ma da, to je ocigledno sada isto pakovanje svuda, bez cd-a i glidera. A pogledaj sa donje strane kutije gde pise Package Contents. Prva stavka Gaming mouse a druga je bila CD with software ali je kod mene na kutiji bila prelepljena crnom nalepnicom. Znaci da je ovo bas ono najosnovnije pakovanje....Cudi me da i krpicu nisu izbacili :D `Bes CD, ali steta za glajdere... Izgleda da su samo one prve serije (evo bas napisao Batokall) koje su dosle ovde bile "full" :D pakovanje takoreci... Ali sve u svemu, za taj novac skroz pristojna kupovina :)

Ja bih voleo G400s bezicni ili Death Adder bezicni, ali toga nema jos uvek :(

Pa Razer Mamba ima veoma slican oblik kao DA. Nisam ga koristio nazalost, hteo sam i svojevremeno da ga kupim, al` odose pare na neke druge prioritetnije stvari...
 
Poslednja izmena:
Ima li negde u BG-u da su Bloody modeli otvoreni da bi mogli da se uzmu u ruku, da se vidi kako leze u saci ?
 
Pa Razer Mamba ima veoma slican oblik kao DA. Nisam ga koristio nazalost, hteo sam i svojevremeno da ga kupim, al` odose pare na neke druge prioritetnije stvari...

Ali Mamba je laser, nesto sam pre naklonjen optici kada je gaming u pitanju(mozda sujeverje :) ) + verovatno se bolje ponasa na podlogama tj hoce da radi svuda i na bilo cemu dok laser nece(ovo mozda nije tacno ali verovatno da jeste :) )
 
Kupih i ja ovog izuzetnog misa (V7), levi klik i scrol klik ne rade.
Felerican out of the box...
 
i ja sam bio skeptičan za laser, ali nisam imao nikakvih problema sa g700, ponaša se savršeno. sroll je posebna priča. žao mi je što samo logi ima tako kul skrol.
 
Poslednja izmena:
Ma da, to je ocigledno sada isto pakovanje svuda, bez cd-a i glidera. A pogledaj sa donje strane kutije gde pise Package Contents. Prva stavka Gaming mouse a druga je bila CD with software ali je kod mene na kutiji bila prelepljena crnom nalepnicom. Znaci da je ovo bas ono najosnovnije pakovanje....Cudi me da i krpicu nisu izbacili :D `Bes CD, ali steta za glajdere... Izgleda da su samo one prve serije (evo bas napisao Batokall) koje su dosle ovde bile "full" :D pakovanje takoreci... Ali sve u svemu, za taj novac skroz pristojna kupovina :)
Pa Razer Mamba ima veoma slican oblik kao DA. Nisam ga koristio nazalost, hteo sam i svojevremeno da ga kupim, al` odose pare na neke druge prioritetnije stvari...
Bas tako. Stvarno steta. Da su uz misa ubacili samo te glajdere ja bih bio zadovoljan. CD, krpice, nalepnice... to bih ionako negde ostavio i zaboravio da imam dok ne dodje ciscenje tj njihovo bacanje :)

Da li se negde kod nas prodaje mis sa glajderima? Da li ima naznaka kada ce biti? I da li mogu negde da se dokupe glajderi za ovaj model?
 
možeš da dokupiš glidere neke velike pa isečeš kako ti odgovara... inače vozaj ga na mekoj podlozi i nikad ti neće ni trebati novi glideri
 
Ko hoce ovog misa nek' pohita u Duocom. Trenutno su na akciji za 2100 dinara!

Uz misa sam dobio krpicu i nalepnice. Jos ga nisam prikjucio, ali sam primetio da teze klizi po podlozi od mog starog MS Industrial-a i starog A4tech-a. Mozda je zato sto su ovi uglacani koriscenjem...

Edit: Neko rece da nema "side scroll" ali koliko vidim ima, ali samo udesno, ali ne i ulevo.
Odakle i koji software da skinem? Vidim da na zvanicnom sajtu postoje neki fajlovi ali ne znam da li je sve to bas za V7 i sta mi od toga treba (Bloody1, Bloody4, Mouse Shooting Speed Test)
 
Poslednja izmena:
Treba ti samo Bloody 4, to je drajver i firmware za mouse. Pošto miš ima onboard memoriju, drajver ne mora biti stalno aktivan - namesti kako ti odgovara i sve snimi u miš.
 
Hvala. Samo to sam i instalirao.

Nego, da li ste vi primetili da se skrol tockic moze gurnuti bocno (udesno, ali ne i ulevo)? Kao da je za (desni) horizontalni skrol ali je ustvari samo scroll click...
 
Tako je i na starijim A4Tech misonjama.
 
a4 tech i kvalitet LOL

Možda ti zvuči smešno ali moja dva A4 miša koja imam mi bolje služe nego bujuk Logitecha koje sam imao. Bolje i od SteelSERIES Ikari koji je odapeo posle 2 godine, nepopravljivo. Nije toliko precizan, ali više nego dovoljno precizan za moje potrebe.

Da se ponovim opet, to nije hvalospev za A4, samo sramota za Logitech.
 
Moja 3 A4 misa su crkla, 2 x738 posle nekih godinu dana a V7 Bloody sam dobio pokvarenog. Dok recimo ovaj Gigashit iz potpisa firca par godina uz trilijardu kliktanja u LOL-u.
Nije pljuvanje, mozda je A4 vrhunska marka a ja samo nisam imao srece...:S:
 
Daleko od vrhunske marke, nisam siguran čak ni da sa Geniusom može da se nosi. Matrijali su vrhunac ekonomizacije itd, ali šljakaju ko ludi. Možda ja imam samo sreće ali X-750 (radna mašina, 2010 godina), X-748 (gejming, multimedija mašina, 2009 godina), i X5-22d (na poslu, isto godište) rade bez štucanja sem što mi je na X-748 crko kabl koji sam zamenio sa kablom pokvarenog miša od 300 dinara. Možda samo ja imam lude sreće ali A4Tech me ima kao vernog kupca miševa.

Da ne zaboravim od podloga koristim SteelSERIES QCK+ za X748, ništa za X-750 i prazan A4 72g bankpost za X5-22d
 
Poslednja izmena:
Kupio sam ovog misonju danas, moze malo pojasnjenje sta sve moze, kako sta da podesim itd. Da napomenem da igram LoL i CS:GO.
 
pa vidi, ne možeš porediti top a4 ponude sa dnom logi-ja... mada koštaju isto, pa se po toj osnovi u suštini i mogu porediti :)

uzeh ja devojci jedan a7. bombonica miš. jes da malo smara kabl, ali.. .razmazio me g700 :D

više nego pristojan miš i ja lično smatram da za taj novac ne može bolje da se prođe. uzeću i sebi jedan da bude backup, mada imam već razera za backup... al neka, neće se baci...
 
Poslednja izmena od urednika:
Znam da je mis bloody ali da li moze da se promeni boja kojom sija (predpostavljam da sija crveno) ili bar iskljuci?
 
Znam da je mis bloody ali da li moze da se promeni boja kojom sija (predpostavljam da sija crveno) ili bar iskljuci?

Boja skrola da, ali one sake ne. Mada ona ti ne smeta, jer kad koristis misa ne vidis je :-D
 
Bih kada bi imao misonju. :)
Razmisljao sam da ga kupim ali ako ne moze da se iskljuci sijanje odustacu od njega.
 
Zalepis malo parcence izolir trake preko te led diode koja sija i nece ti smetati dok gledas filmove.
 
Ne razumem tacno kako to moze da bude neka pereterana smetnja pri gledanju filma? Logo pulsira takoteci al` to je obicna crvena led diodica,nije reflektor :) Ja recimo imam i crvene led dode u podlozi za misha (thermaltake gama pad) kao i u tastaturi (Saitek Eclipse II) tj. sve sija crveno u kompletu :) ali kada gledam u ekran (film-seriju) uopste ne registrujem te periferije niti dal svetle ili ne... Na DeathAdderu je npr. moglo da se iskljuci,koliko me secanje sluzi...ali ni sa njim mi ta opcija nije trebala. Iskreno receno, sumnjam da ce ti to nesto preterano smetati i verujem da posle dan-dva neces ni primecivati logo...
 
Poslednja izmena:
Ne razumem tacno kako to moze da bude neka pereterana smetnja pri gledanju filma? Logo pulsira takoteci al to je obicna crvena led diodica,nije reflektor :) Ja recimo imam i crvene led dode u podlozi za misha (thermaltake gama pad) kao i u tastaturi (Saitek Eclipse II) tj. sve sija crveno u kompletu :) ali kad gledam u ekran (film-seriju) uopste ne registrujem te periferije noti dai svetle ili ne... Na DeathAdderu je npr. moglo da se iskljuci,koliko me secanje sluzi...ali ni sa njim mi ta opcija nije trebala.Iskreno receno, sumnjam da ce ti to nesto preterano smetati i verujem da posle dan-dva neces ni primecivati logo...

Slazem se, meni svasta svetli pa uopste ne primecujem.
 
Ne razumem tacno kako to moze da bude neka pereterana smetnja pri gledanju filma? Logo pulsira takoteci al` to je obicna crvena led diodica,nije reflektor :) Ja recimo imam i crvene led dode u podlozi za misha (thermaltake gama pad) kao i u tastaturi (Saitek Eclipse II) tj. sve sija crveno u kompletu :) ali kada gledam u ekran (film-seriju) uopste ne registrujem te periferije niti dal svetle ili ne... Na DeathAdderu je npr. moglo da se iskljuci,koliko me secanje sluzi...ali ni sa njim mi ta opcija nije trebala. Iskreno receno, sumnjam da ce ti to nesto preterano smetati i verujem da posle dan-dva neces ni primecivati logo...
Ja imam Death Addera (koji je btw precenjeno sr@nje od misa, skrol mu riknuo vrlo brzo a sada otisao i levi klik a govorimo o misu koji je kostao 40 evra, a inace nisam nikakav gamer) pa sam mu odmah iskljucio iritirajuci skrol da svetli. Za logo sam ostavio da pulsira i to je ok.
Sa obzirom da je ovaj mis (bloody) stvarno jeftin dacu mu sansu.
 
Ja imam Death Addera (koji je btw precenjeno sr@nje od misa, skrol mu riknuo vrlo brzo a sada otisao i levi klik a govorimo o misu koji je kostao 40 evra, a inace nisam nikakav gamer) pa sam mu odmah iskljucio iritirajuci skrol da svetli. Za logo sam ostavio da pulsira i to je ok.
Sa obzirom da je ovaj mis (bloody) stvarno jeftin dacu mu sansu.

Neces se pokajati sa tom sansom. Ja ga koristim 2 dana, i ne volim kada skidam ruku sa njega :D Mnogo je prijatan osecaj u ruci, ne umara ruku i jednostavno je zavrsen za saku.
 
Nazad
Vrh Dno