Šta je novo?

A4 Tech-Bloody Multi-Core Gun3 Gaming Mouse V7

Naravno,nema frke :) Ima sad MS Office da leti ko lud ;) i produktivnost iz odma da skoci :D
 
E to je elan koji treba nagraditi. Tako se postaje milioner :d
 
E ovako, upravo ga raspakovah pa neki prvi utisci... Ne izgleda lose :) a laksi je od mx518 koji mi stoji na stolu, a takodje je i kraci. Mx518 mi svakako vise popuni saku, da se tako izrazim, a ovaj Gun3 V7 je ipak nekako "plasticniji" kad se drzi u ruci.. Levi i desni klik rade ok i nisam primetio neki luft ili sl i sve je ok utegnuto. Skrol tih i fino radi. U pakovanju sam dobio samo krpicu, a cak je na kutiji crnom trakom prelepljeno "CD with software" sto naravno nije nikakav problem posto se ocas posla skine sa neta (evo tek sad skinuo pa cu da instaliram da probam kako izgleda i sta se sve moze podesiti :) ). Vidim po nekim recenzijama da se uz njega dobijaju i rezervni glajderi, sto ovde svakako nije slucaj (niti pise na kutiji da ih ima) - pretpostavljam da im se to pakovanje razlikuje od trzista do trzista, ili ima mozda 2 varijante pa ovi nasi uzimaju jeftiniju. Skrol je crven, zelen ili zut zavsino koji se mod odabere a onaj logo ruke pulsira takoreci :) crveno. Kabl presvucen tkaninom mi deluje solidno izdrzljiv. Za tih 2.190 din sasvim solidna kupovina, realno. Videcemo kako ce da se pokaze nakon malo duzeg koriscenja. Garancija je 2 godine, kako mi rekose. Bio je i neki Genius (g510 valjda) za slicne parice tj oko cca 2.500 din (sa plavim munjama i gromovima po sebi :D ) koji se mom klincu vise svideo, ali nisam bas imao zelju preterano da experimentisem, kad vec toliko nahvaliste ovaj :D A takodje je bilo i par ovde pomenutih a4tech modela za neku slicnu kintu, samo mi je bas ovaj zapeo za oko jos prosli put pa sam ga morao pazariti :) Eto, toliko od mene u ovom javljanju :wave:

E to je elan koji treba nagraditi. Tako se postaje milioner :d

Ukljucen mi FB u tabu pored pa mahinalno htedoh da ti lupim "like" za komentar, kad ono nece :p A tamo gde ja radim se nazalost bas i ne postaje miloner ;) Ali nam elana ne manjka!
 
Poslednja izmena:
Sutra cu da probam V3 varijantu ovog misonje, ispod haube su isti samo sto meni vise lezi V3 tip miseva.
 
Taj V3 mi na slici deluje slicno po obliku kao DeathAdder. Ja sam sa njim bio bas zadovoljan (imao sam onu prvu verziju od 1800dpi cim je izasao). Meni se npr licno po izgledu najvise od ovih Bloody svideo V5, al` ga nesto ne videh po radnjama ovde. Doduse, nije ni da sam nesto preterano trazio iskren da budem :D a ovo uzeh jer mi je tu usput a i cena ok :)
 
V3 je nizi od Adder-a, sto je meni + jer ne volim velike i visoke miseve.
 
Deluje zanimljivo svakako :) A koliko vidim cene su za sve te modele veoma slicne tj. razlika je samo u obliku? A evo i za njega review i takodje se u paketu dobiju 3 rezervna seta glajdera i cd sa softverom (aj to nebitno, ali ovo sa glajderima je skroz ok fazon...), dok kod nas nista :( pih - http://icrontic.com/article/a4tech-v3-bloody-gun3-gaming-mouse-review
 
Death Adder je jedan od najvecih misonja koje sam drzao u ruci, taj V3 koji lici na njega je manji? Ja imam veliku saku i ne odgovraju mi mali misevi, Death Adder mi savrseno odgovara samo mi cena ne odgovara + voleo bih da ima jos neki taster vise :)
 
Jel zna neko gde ima da se uzme u ruku svaki mis iz serije Bloody ? Gde god sam ih nasao nisu imali otpakovane u radnji ...
 
Pojavio se kljuc koji full otkljucava v3 softvera za ove miseve, nije ga tesko po netu naci.
 
taj R8 je moj ma gdje se pojavio, jer sam sa ovim mojim V7 prezadovoljan..
 
Ima i ceo test još iz jula meseca.
 
Ima i ceo test još iz jula meseca.

Evo bas procitah review. Deluje skroz ok, a kapiram i da ce cena biti pristojna. Poslednji wireless misonja koji sam ja koristio je svojevremeno bio Logitech mx620, ali taj bas i nio bio nesto za igranje :D A ovaj bih bas i mogao da probam, pa makar ga korsitio samo da office varijantu :D
 
Ljudi kada cete shvatiti, ne mere to bez kabla :)
 
Znas kako,za Zumu, Bejeweled i MS Office-puna kapa :p ;)
 
I Logi srecno mase s obzirom za koje pare ti je prodao taj mis :d
 
To što nešto kao ima na sajtu ne znači da ima u radnji. Naprotiv. Daj bože da ima išta.
 
Nista ne pomaze sto ima svaki model u radnji ako nema otpakovan svaki od modela da se uzme u ruku i proba na nekoj podlozi, da bi se ocenilo kako lezi u ruci i kakav je osecaj dok se vozi po podlozi.
 
Malopre sam ga kupio u Computerlandu u orange shopu kod vuka,cena 2400 din.U pakovanju sam dobio quick setup guide,krpicu za ciscenje i nalepnicu.Cd se ne dobija tj software se skida sa neta.
Sto se tice samog misa odlicno mi lezi u ruci i zadovoljan sam kvalitetom.Sve u svemu meni je extra.




 
Imaju ih i u emmi shopu, ja sam narucio pre dva dana V7 i majstori mi posalju V5 :mad:

Sad cekam da mi posalju V7, a ja njima da vratim ovaj V5....
 
Evo V3, V5 i V7 u jednoj radnji :)
http://www.nova.co.rs/artikli/1720/multi-core-gun3-gaming-mouse-v3.htm
http://www.nova.co.rs/artikli/1638/multi-core-gun3-gaming-mouse-v5.htm
http://www.nova.co.rs/artikli/1639/multi-core-gun3-gaming-mouse-v7.htm

Vi koji imate V7: sta sve tacno dolazi u paketu? Vidim da bi trebalo da idu slajderi, disk, krpica... a covek se ovde javlja da nije dobio nista od toga.


I koja je razlika izmedju optickih i laserskih miseva? Koji je bolji?

ja sam svoj V7 kupio u duocom-u kad su stigli prvi primerci na nase trziste, cena je bila 2300 din. dobio sam orginalno pakovanje "mis, disk, krpica, 2 kompleta slajdera, 2 stikera, i upustvo za upotrebu". >>PREZADOVOLJAN<< :) "svi BLOODY modeli su "OPTIČKI"..
 
ja sam bio opasno zagrejan za ovu v seriju, ali kabl je presudio, tj. prisustvo istog. jednom kad osetiš lag free bežični više nema nazad. mislim se devojci da uzmem jedan v5.
 
Obrati pažnju da je V5 relativno pljosnat miš. Moja žena se žali da joj je nizak. Bolje da sam uzeo V7.
 
sviđa mi se što je simetričan. hvala na informaciji, proveriću, ali on je claw grip, tako nešto se i očekivalo, supruga ti onda ne drži miš pravilno.
 
Nazad
Vrh Dno