Šta je novo?

A4 Tech-Bloody Multi-Core Gun3 Gaming Mouse V7

Koristim ja redovno, meni pozicija odgovara i ne dešava mi se da pogrešno kliknem.

Tapatalk pro using S10e
 
Pozdrav ljudi crkao mi x7 posle 10 godina pa gledam da uzmem bloody v7m. Jel ima neko ko koristi ova dva tastera sa leve strane da mi kaze kakvi su i da li je pozicija dobra?

Bolje T70, ZLT50 ili neki iz te serije, kvaliteniji su prekidači, naročito ta dva sa strane, bolji je i senzor, ima zalepljne gumice na 1. i 2. dugmetu.
 
Poslednja izmena:
RT7 Wireless
Da li je neko probao? Ne deluje nesto mnogo poboljsano u odnosu na stare R7/R70 a skuplji je.

Vidim da ste pisali o tom problemu sa skrolom, i moj primerak ima taj problem povremeno, posebno u prethodnih nekoliko meseci. Deluje da se tesko otvara i cisti a pitanje je da li to uopste moze da resi problem, jer su skrol i bocni tasteri najslabiji deo ovih bloody miseva.
 
Poslednja izmena:
Ja sam moj V7M otvorio. Nije teško kada se prati uputstvo. Nisam koristio žilet, može lagano da se otvori sa malim tankim šrafcigerom. Zapravo, otvaranje je bilo najmanji problem pošto skrol nisam uspeo da "popravim".

 
Skrol je nezgodan za popravku jer nije ni predvidjen da se popravlja, ali moze. Odlemis ga, rasklopis i ocistis kontakte. Ali, postoji velika sansa da se osteti potpuno ako prvi put to radis. Najlakse je da porucis nov odgovarajuci sa alija i zamenis.
 
Dobar tip, hvala. Sačuvao sam miša pa možda i probam ako nađem odgovarajući deo (nisam vičan lemljenju).

Ako imaš link ka nekoj pouzdanom prodavcu sa alija postavi ga ili pošalji na PM ako je protiv pravila.
 
Ima ih stvarno milion, ne znam stvarno, neka napise neko drugi, jer nisam nista ni kupovao preko alija :). Dugo se ceka.
Mozes i sa eBay-a to da nabavis, ne mora ali, sa eBay-a ako porucis iz Engleske ili Nemacke, stize jako brzo.
 
OK, hvala. Kupio sam novog miša kada je ovome "otišao" scroll tako da mi to nije hitno. Više me kopka iz radoznalosti da to pokušam da popravim.
 
Uzeh V7M, instalirao BLOODY7 software, tu sve radi ali sa limitiom na core3/4.
Onda probah uninstall i BLOODY6 I BLOODY5 ne prepoznaju misha.

Samo Bloody7 software znachi prepoznaje. Da li se nesto promenilo ovih meseci da moze da se otkljucaju CORE3/4 opcije?

Може да се откључа на последњој верзији Bloody7 :type:
Потражите како на ru-board форуму тему A4Tech Bloody на страни 144
 
da li je neko imao problem da se mis pogubi tipa stisnem tockic da zatvorim tab u chrome i on posle toga ne reaguje kako klikcem, pa umesto levog klika desni.. desilo mi se pre godinu dana i otvorim mis po prvi put ocistim i sve ok do pre neki dan. opet otvorim ocistim sklopim sve ok, ali mi tasteri n i 3 ne menjaju boju na scrolu, odnosno ponekad hoce i to tipa samo 3 (pozuti scrol) ili ponekad hoce n(zeleni scrol). crveni, 1 radi uvek lepo.
da li je neko imao slicne probleme? v8m je u pitanju star oko 4godine...
 
Domaće prodavnice su konačno nabavile RT7, najniža cena 3350 din.

 
U čemu je razlika između RT7 i RT70 ?
U Gig... ima R70
Može li neko da pojasni ove verzije?
 
Koliko sam razumeo, R7 i R70 su praktično isti miševi, moguće da je razlika samo u oznakama za određena tržišta ili je jednostavno R70 nova oznaka za stari model R7.
Verovatno je slično i sa RT7/RT70, s tim što deluje da su ti modeli blago poboljšana verzija R7/R70 (1 prekidač više, gumirana tekstura na klikovima i dodatno osvetljenje na zadnjem delu miša). Senzori su verovatno isti, trenutno baguje Bloody sajt pa se ne vide specifikacije ovih miševa.

RT7.png
 
Kupio sam V8M preko kp.com malopre je stigao, ukljucio sam, sve je radilo kako treba i onda sam kliknuo 3 puta ovaj gumb na slici

image56699dd44b82b.png

I sad mi otkucava dupli klik na levi klik, a taj gumb ne mogu da vratim u normalan/pocetni polozaj? Kao da se zaglavio ili sam ja pglu?
Mis je nov, cisto sumnjam da sam prevaren, a mozda i jesam..?
Edit: Ako moze neko ko se razume i ko je imao ovaj mis da mi kaze da li sam dobio neispravan mis ili sam ga ja sjebao ili sta da uradim?
Edit2: Iskljucio i ukljucio u drugi USB port i sad radi normalno wtf?
 
Poslednja izmena:
To zaokruženo uopšte nije taster.
Skini softver za tog miša pa isprogramiraj tastere po želji.
 
Skini Bloody softver i podesi kako ti odgovara. U početku će te verovatno zbuniti interfejs i broj raznih podešavanja ali polako, imaš objašnjenja i na YT.
Ti tasteri sa brojevima su za custom presete. I ako podesiš samo jedan preset koji ti je potreban, može da se desi da slučajno klikneš na 2 ili 3 sa drugačijim podešavanjima, ali dovoljno je da ponovo klikneš na taster 1 i to je to.
 
Jel zna neko koji bateriju koristi R7 i gde moze da se kupi?

Na mom mišu je otišla, pa bih da zamenim.
 
Uzeh danas RT7 da zamenim V7. Procenat baterije mi stoji na 0%, ne znam kako da podesim to da mi pokazuje kako treba, ako može mala pomoć kako to da rešim...?
 
Uzeh danas RT7 da zamenim V7. Procenat baterije mi stoji na 0%, ne znam kako da podesim to da mi pokazuje kako treba, ako može mala pomoć kako to da rešim...?
Uspeo sam da namestim , samo treba da se prvi put prikači na punjenje i onda proradi. Ali ne mogu drugu stvar da namestim, a to je breathing efekt nego mi treperi stalno miš brzo, brže nego migavac na kolima :)
 
Brzo treperi kada je baterija prazna.
 
Da, upravu si, nešto me je ipak zezalo sa procentom baterije, ja ga stavio da se puni 3 sata on se dopunio malo i tako me zezao, posle resetovao sve pa ispočetka.
 
Iz bojazni od rasklimanih tastera na A4-TECH miševima, reših da uzmem bloody W70 max, u nadi da pošto je skuplji od V7m, ima bolju izradu.
Imam V7m, na kome je raskliman levi taster otkako sam ga raspakovao. Prijatelji je skoro uze isto V7m i takođe i kod njega levi raster je raskliman.
Utisak sa W70 Max modelom je još gori, levi taster ima veći luft nego moj, sada već matori V7m. Kvalitet izrade plastike i "grip" površina odaje utisak recikliranih materijala sa bledim flekama unutar plastike. Bloody V7M u ruci odaje osećaj kvalitetnijeg materijala, iako je skoro duplo jeftiniji. Za mene je ovo dovoljan razlog da A4-TECH stavim na crnu listu, jer su im miševi kao i tastature najobičnije smeće.
 
Kol'ko para, tol'ko i muzike...

Mislim da je Redragon imao model ili dva sličnog oblika ali kvalitetom nisu ništa bolji.

Možda bi ti legao Cooler Master MM520, ko zna...
 
Kol'ko para, tol'ko i muzike...
Imam no name kineskog miša od 400 di ara kome su tasteri čvrsti i nemaju ni malo lufta. To nema veze sa parama nego sa čistim javašlukom. Ako bi se vodili tom izrekom, onda znači da se ispravan miš ne može kupiti za novce ispod 50e... Viđao sam V7m Gun3 sa odličnom izradom bez mehaničkih mana, a sada duplo skuplji su im beda. Od sada svaki sledeći miš će mi biti običan Logitech kancelarijski, jer otkako se pojavila "gaming" mantra svi su digli cene do besvesti, a malo koji vredi ako nije papren.
 
Narucio sam na nevidjeno ovaj novi X5 Pro Bloody sto se pojavio kod nas pa cemo da vidimo.
Posle razocarenja sa novim izdanjem T70 o cemu sam pisao vec ovde na forumu nada da se moze ocekivati nesto pristojno, na racun stare slave, jos nije umrla.
 
Zna li neko kakav je novi RT7 u odnosu na stare R7/R70, u smislu kvaliteta izrade, prekidača, tastera i svih ostalih najbitnijih karakteristika?
Sa starim R7 sam zadovoljan, odbija da umre, i iza sebe ima ko zna koliko stotina sati igranja CS:GO (i još nekih FPS) za skoro 7 godina upotrebe. Logično bi bilo da je RT7 blago unapređena verzija R7/R70 ali s obzirom krizu i opšti pad kvaliteta, i na iskustva iz ove teme (V7m vs duplo skuplji W70 max) ne bi me čudilo da je RT70 takođe fail, mada deluje ok.
 
Mozda ce nnekom kooristiti pa da napisem / Posle 7 godina koriscenja prvo v7 pa v7m . Kvalitetom su sve losiji . Navikao sam na ovaj model tesko mi da ga promenim ali cu morati . Plastika skrol a poslednja dva misa nemaju gumiranu prevlaku odozgo . Tako da zna da leti u ruci da sklizne, kao da je laksi . Cak koliko se secam prvi v7 jje imao 3boje crvenna zelena zuta . poslednji modeli to nemaju . Cena prvog misa je bila 2700din(pre7 god) juce sam uzeo za 1900 . Pala je cena ali i kvalitet .

Akoo neko poznaje slican oblik misa neka napise . Da li r70 (znam da je imao) ima gumirani deo odozgo ili su i njemu ukinuli ?
 
Ako ti je od pomoći, T70 ima 4 boje, gumirani skrol i levi-desni klik, identične dimenzije i ostalo kao v7. I cena je bila tu negde kao V7.
Prilično dugo ga imam pa ne znam da li može da se nabavi. Zamenio sam V7 sa njim pošto mi odgovara taj oblik a takođe i što je gumiran.
 
Razmisljao sam al nema na stanju nigde , pa sam samo pomenuo r70. Potrazi cu poo drugim proizvodjacima . Moracu se navici na drugi model . Malo botovanja u CS ii valda cu se naviknem
 
Nazad
Vrh Dno