Šta je novo?

A4 Tech-Bloody Multi-Core Gun3 Gaming Mouse V7

pa ako ne uvezu ponovo to sto se tako brzo razgrabilo onda su prilicno neinteligentna bica... uzeo bih dva-tri, al ne polovna. bolje tri a7 nego jedan logi za iste pare.
 
Jeste 2 puta jeftiniji ali mu zato senzor ima jedno 3 puta losiji tracking od G400 (bar za low sense igrace).
 
32463899.jpg


:D
 
Kada ce biti dostupni bloody modeli ponovo, ako postoji neka inside informacija?
 
ma necu preko ebaya da kupujem bez garancije... ovi su poznati po tome da dolaze fabricki pokvareni, ako kupim na ebayu onda nemam kome da skacem za vrat ako ne radi...
 
moze neko da mi kaze video sam u jedan video na yt (koji sada ne mogu da nadjem)

da je bila neka precica tipa x2 tocak i pojavi se kao skala dole desno u uglu kod sata i onda wheel up/down i menjas dpi

ja probao x2 tockic i nista se ne desava, jer su maknuli to ili promenili precicu
 
Poslednja izmena:
Takodje imam g700 koji je van domasaja bilo kog a4 misa, al si biser sto si rekao da su 3 jeftina misa bolja od 1 kvalitetnog. Ne znam kako, jedino ako imas tri ruke ili si sklon unistavanju istih.
 
ma mislio sam na trajnost. više će trajati tri a4 miša nego ne znam koji ako igraš d3. sa d3 će ti svaki miš trajati koliko imaš garantnog roka, znači 2 godine 3 a4 miša će ti trajati 6 godina, a jedan logi 2 za iste pare.
 
Sve zavisi kako ga koristis. Sa g5 sam igrao d2, d3, lol, dotu, wow, gw2 i jos mnogo igara al najvise d3 i nikad nikakav problem nisam imao osim estetskih, tj izlizala se malo boja, jedini razlog sto sam presao na g700 jeste taj sto mi je devojka prosula koka-kolu po g5 i otiso je u vecna lovista. 100% sam siguran da ce g500 da nadzivi taj a4 bez ikakvih problema, mozda cak i vise. Da ne pricam o uzivanju u koriscenju istog :)
 
Ma jasno mi je to al nije samo mikroprekidac bitan, mnogo stvari je tu jos vazno.
 
levi klik moze silovanje da izdri...I dobre batine posle toga!!!
 
uzeh malopre V5. da li moze da se menja boja tockica bez da se prebaci u onaj 2 burst shots mod?
 
slažem se. g700 je najbolji miš koji sam u životu imao. sve što se poželeti može, wireless + punjiva baterija + nema lag (ili sam ja ostareo pa ne osećam više :p), ali košta

ali a4 bloddy je ubica za te pare stvarno...

Mali offtopic: Jesi primetio neke probleme sa levim klikom, navodno g700 ima tu boljku da dobijes dupli levi klik umesto jednog?
 
Koliko znam nema veze sa konekcijom, valjda se mikroprekidac s**** ili istrosi...
 
Mikroprekidaci su stara boljka Logijevih miseva
 
Videh bas juce ovaj mish u prolazu i zaista deluje sasvim fino na oko, a i cena je skroz korektna (buduci da istovremeno videh neki Genius gaming mis za preko 6k din???). Htedoh da uzmem sebi nekog misonju za drugi komp pa mi ovo deluje kao vrlo solidno resenje. E sad, imam vecu sapu, a koristio sam DeatAddera duze vreme pa sada neko vreme i mx518 i oba su mi bila skroz ok u smisli oblika/velicine. Odavno vise nemam vremena za igre, tj odigram ponesto kad stignem, pa ce i ovo mahom da se koristi za office/net :p :D Jel ima neko sa vecom rukom ko koristi ovog misa duze vreme i kakva su iskustva, pogotovo ako se koristi vise sati dnevno? I da li se ljusti/guli ili sl...
 
Videh bas juce ovaj mish u prolazu i zaista deluje sasvim fino na oko, a i cena je skroz korektna (buduci da istovremeno videh neki Genius gaming mis za preko 6k din???). Htedoh da uzmem sebi nekog misonju za drugi komp pa mi ovo deluje kao vrlo solidno resenje. E sad, imam vecu sapu, a koristio sam DeatAddera duze vreme pa sada neko vreme i mx518 i oba su mi bila skroz ok u smisli oblika/velicine. Odavno vise nemam vremena za igre, tj odigram ponesto kad stignem, pa ce i ovo mahom da se koristi za office/net :p :D Jel ima neko sa vecom rukom ko koristi ovog misa duze vreme i kakva su iskustva, pogotovo ako se koristi vise sati dnevno? I da li se ljusti/guli ili sl...

Evo mojih iskustva :) Mis se ne ljusti kao stari X7 pacovi posto nije u pitanju nalepljen sloj, vec je plastika kao od neke gume :)
Sto se tice dimenzija mis je dugacak 12cm, sirok je 7-8cm zavisi kako se meri i visok je malo vise od 4cm. Tako da lepo lezi u
srednje-vecoj ruci, i ta visina od 4cm fino popuni saku tako da mi se ruka ne zamara nakon duzeg koriscenja.
 
E super, hvala za info :) Bas me zanimalo kako se pokazao posle malo duzeg koriscenja i sl. Ma za te pare ne verujem da ima nesto znacajno bolje a i izgleda cool 8|
 
Uzeo upravo u Gigatronu u TC Stadion za 2190 din na nekoj akciji :) Ako nista ostavicu mx518 kuci a ovog za kancelariju :D ;)
 
Ajde kad ti se slegnu utisci javi kako to se sviđa. Kako leži u velikoj šaci?
 
Nazad
Vrh Dno