Šta je novo?

A4 Tech-Bloody Multi-Core Gun3 Gaming Mouse V7

To i ja primetih, ali nema nikakvih smetnji u radu, estetski po meni je i bolje..
 
Imao sam i ja taj A4 tech, ali kada sam kupio Razer nije ni sluga tek sam posle video.
Mislio sam do tada da je Razer,Kone... samo trosenje para ljudi dodajte jos koji dinar i zaboravite A4

Ajde lepo učini dobro delo i nekome ko hoće da kupi A4Tech daj taj "još koji dinar" da kupi Razera.

Edit:
@AstriX
Mislim da su još pre, sa nekim modelima iz X7 serije, počeli da kopiraju taj Razer oblik. Mada, meni lično takav oblik baš ne odgovara.
 
Poslednja izmena:
ja ne znam koji su to triperi, koji ovako dobre miseve (a4tech) koji kostaju do 20e porede sa misevima (koji su ne sumnjam odlicni),a kostaju 5-6 puta skuplje... probajte nekad neki model a4tech-a, "nije toksican ne brinite" ;)
 
Ljudi generalno prepricavaju jedne te iste price koje citaju po internetu bez da imaju neko svoje licno formirano misljenje na osnovu iskustva, vec kako drugi tako i oni. Kao sto sam u prethodnom post-u napisao, da je ovaj mis pod tudjim, "zvucnijim" imenom i logom prodavao bi se i po 2-3x vecoj ceni.

A to da su skuplji misevi odlicni je daleko od istine i realnosti. Od dosta skupih miseva sam imao Razer Imperator-a i SS Ikari laser-a, oba su oko 7-8k din. I gde su sada, zasto ih vise ne koristim? Ikari se raspao a Imperator ima previse bagovit softver i senzor. Npr. G400 koji se do pre koji mesec prodavao za 2.5k din. je daleko bolji mis od oba, a isto misljenje imam i za CM Xornet-a i Spawn.
 
Moga bi neko da napise user review, ima vas dosta koji ste ih uzeli. I bilo bi lepo obrazloziti zzbog cega ste se opredelili za odredjeni model od ova cetiri.
 
Vecina je kupila ovde V7 jer je jedini on i bio uvezen..
 
Ja bih se odlucio za drugi u V seriji, al koliko vidim, nema ga u Srbistanu.
 
Ja i dalje mislim da je ovaj mis los barem za low sens igrace zbog pixart senzora...ostalo je stvar ukusa :)
 
Taj isti senzor ima svaki a4tech x7 nove serije (ako na kutiji pise dpi do 3000 i "kao" 75 inch/s), a najjeftiniji je oko 1500 din...ali ja ne bih to kupovao ako ste low sens igraci, vec bih skupio vise para pa uzeo neki sa avago 3090 senzorom (ili neki derivat A3090).
 
Daj konkretno neki model.
 
http://www.x7.cn/en/product.asp?id=56

Ako hocete isti pixart paw 3305dk senzor kao u bloody onda je to ovaj, u nasim radnjama ga ima za nekih 1500+ din (ali koliko sam video izgleda da na kutiji pise 710BK umesto 718BK), dakle v-track, 100-3000 cpi i fabricki deklarisan tracking na 75 inch/s (ovo kaze sam pixart, u praksi je to dalekooo manje)...svi novi x7 opticki su sa ovim senzorom.

Ako pak hocete neku preporuku za avago 3090 (ili derivat) onda je to po mom misljenju Logitech G400 (avago S3095), ali je on naravno osetno skuplji...
 
Danas sam ga dobio,i mogu vam reci da sam prezadovoljan kvalitetom izrade...Sto se senzora tice,mnogo je bolji od prethodnih a4tech koje sam imao,cak mogu i da kazem da je bolji od sidewinder-a 1.0...
 
Da bi stekli utisak o velicini, jel moze neko da ga slika pored pakle cigara ?
 
Ja narucio i V3 za 17e, videcemo kakav je on, na V7 sam se navikao, odlican je..
 
Da li je iste velicine ko sidewinder, posedujem x1 i x5 a danas porucio i ovaj?
 
Dve paklice, jedna na drugu, su visoke koliko i najvisa tacka na misu, a to je odprilike na onom delu gde je ono dugme "3" odozgo. Jedna paklica je visne tik ispod forward i back dugmica sa strane.

seizmose gde si nasao V3? Meni se bas dopada njegov oblik, javi ako je isti kao V7, ja bi cak zbog oblika mozda i zamenio moj za V3 ..
 
Ma nije mi do tih shooting modova, treba mi mis, nego ima puno onih te x7, te Oscar, te V nesto, te ono te ovo, vidim da se za neke ljudi zale, za druge kazu da su ok, pa da znam sta da uzmem, a da se ne pokajem.Zanima me izmedju kojih da biram.
 
Sa bilo kojim X7 nećeš pogrešiti. Imam X-755FS i odličan je, radi super na svim poglogama. Skoro sam rešio da se oslobodim kabla i uzeo G9-730FX, i za sada sam baš zadovoljan i sa njim. Ima V-Track senzor i radi dobro na svim podlogama (stolovi, ćebe...).

Ranije sam koristio taj koji imaš i ti, sad ga koristi sestra. Neverovatno je koliko je izdržljiv, preživeo je par godina igranja diabla, da mu mikroprekidači uopšte nisu oslabili.
 
Moj glas ide za A4Tech X-738k koji i posedujem. Bolji mis nisam nasao do sada.
 
Ja sam pre bloodya imao x7-747h. Odličan mouse.
 
Ma nije mi do tih shooting modova, treba mi mis, nego ima puno onih te x7, te Oscar, te V nesto, te ono te ovo, vidim da se za neke ljudi zale, za druge kazu da su ok, pa da znam sta da uzmem, a da se ne pokajem.Zanima me izmedju kojih da biram.

F4 A4 Tech. ;)
 
imam "mali" problem sa bloody misom, mis radi odlicno, ALI levi klik ima lufta (kao da lupa kad podizem prst sa njega), ne znam ima li jos kome da se desava nesto slicno? ne pravi probleme prilikom koristenja, ali mi "ispira mozak"!!! kad ga podignem i prodrmam rukom ima zvuk kao da je komad plastike otpao pa lupka... jako ruzan osecaj! da li ovako nesto moze da se reklamira? :(
 
imam "mali" problem sa bloody misom, mis radi odlicno, ALI levi klik ima lufta (kao da lupa kad podizem prst sa njega), ne znam ima li jos kome da se desava nesto slicno? ne pravi probleme prilikom koristenja, ali mi "ispira mozak"!!! kad ga podignem i prodrmam rukom ima zvuk kao da je komad plastike otpao pa lupka... jako ruzan osecaj! da li ovako nesto moze da se reklamira? :(

Meni stigao danas, isto se desava
 
Nazad
Vrh Dno