Šta je novo?

A4 Tech-Bloody Multi-Core Gun3 Gaming Mouse V7

Prvi put vidim da optika na mišu ne sija a on radi?Da li to tako treba?
 
Ponovo V7 na akcijskoj ceni. Nice :D
 
Vredi li ovaj 3.7k din? http://www.gigatronshop.com/misevi/a4_tech_bloody_gaming_bezicni_gaming_mis_-_r7-35041

Verujem da je ok mis samo me zanima koliko je stabilna konekcija, da li radi bez problema do 3m udaljenosti, ima li metalne klizace? Vidim u komentarima pominju i ogranicen broj punjenja baterije..?

I jos ovo, koristim mis i tastaturu iz Logitech MK320 kompleta, da li ovaj A4 moze da radi sa tim risiverom? Ako ne moze, da li ce 2 razlicita risivera praviti problem dok rade u isto vreme?
 
Poslednja izmena:
Napisao ja par postova iznad.
 
Vredi li ovaj 3.7k din? http://www.gigatronshop.com/misevi/a4_tech_bloody_gaming_bezicni_gaming_mis_-_r7-35041

Verujem da je ok mis samo me zanima koliko je stabilna konekcija, da li radi bez problema do 3m udaljenosti, ima li metalne klizace? Vidim u komentarima pominju i ogranicen broj punjenja baterije..?

I jos ovo, koristim mis i tastaturu iz Logitech MK320 kompleta, da li ovaj A4 moze da radi sa tim risiverom? Ako ne moze, da li ce 2 razlicita risivera praviti problem dok rade u isto vreme?

po meni ne,za hiljadarku vise dobijes omrone i avago senzor u rt5a.nemere radi sa logi risiverom,samo sa svojim,a neces imati probleme posto mozes da saltas bezicne kanale i lokujes.sad sam probao odokativno 4 metra i nema problema.

edit: gde si nasao to za ogranicen br punjenja baterije?
 
^ tu u komentarima, gt link.

Taj sto pominjes nemaju u GT.. mislim moze da se naruci ali bih da kupim negde u va, cisto da sve bude lakse oko moguce reklamacije (nesto sam jos uvek skeptican po pitanju A4 QC).
 
Poslednja izmena:
sto mora u GT?

videh i ja sad,500 punjenja,nigde ne navode za rt5a,u svakom slucaju imam 2g garancije,ako izdura 2g kako treba ja zadovoljan. :)
 
Ne mora GT ali je pored WW to jedina veca prodavnica u Va.. ima i tehnoma.... ali nisam gledao njihovu ponudu. Ne bih da testiram zivce sa onlajn narucivanjem i mogucim reklamacijama.

Razumem da je taj rt5a najbolji ali se pitam zasto bih davao skoro 5 crvenih kada mi te gaming opcije, svetla, tasteri.. ne trebaju u sustini, ja bih da predjem na neki kvalitetan bezicni mis koji je veci od Logitech M175 kinder jajeta. Kapiram da taj rt5a ima bolje senzore, lasere.. sta vec ali mislim da mi ne trebaju te silne opcije.
 
moj savet je da uzmes neki od regularnih a4tech bezicnih misonja,jer onda nema potrebe davati 4k din kad ti samo treba da je punjiv i da okej radi.g11 mi se cini savrsenim za tvoje potrebe.
 
Ne mora GT ali je pored WW to jedina veca prodavnica u Va.. ima i tehnoma.... ali nisam gledao njihovu ponudu. Ne bih da testiram zivce sa onlajn narucivanjem i mogucim reklamacijama.

Razumem da je taj rt5a najbolji ali se pitam zasto bih davao skoro 5 crvenih kada mi te gaming opcije, svetla, tasteri.. ne trebaju u sustini, ja bih da predjem na neki kvalitetan bezicni mis koji je veci od Logitech M175 kinder jajeta. Kapiram da taj rt5a ima bolje senzore, lasere.. sta vec ali mislim da mi ne trebaju te silne opcije.
U tehnomaniju bolje da ne ulaziš, samo tv-ovi i bela tehnika.
 
Koliko je realan ban zbog ovog core 3 čuda pri online igranju (iako se ne koristi)? Drugar planira da ga uzme, al ne želi da rizikuje banovanje.
 
Poslednja izmena:
Neka podesi mis jednom preko tog softvera i neka ga iskljuci, ima opciju da sacuva podesavanja na memoriju od misa. Ja sam bio banovan na Battlefield 3 navodno zbog multihack-a, bio mi je ukljucen Bloody softver ali nisam koristio ona Core sr*nja za varanje.. Nisam 100% siguran da li je bilo zbog toga ili neceg drugog ali bolje neka podesi jednom i iskljuci.
 
Jel se pojavljivao nekome od vas na V7 onaj problem da se kursor "zalepi" iza nekog i da nece da mrda? Ili je to samo ediedi imao zaseban slucaj?

EDIT: Ima li neko Terminatora (TL7) da kaze kako se ponasa pacov? Nisam siguran dal da doplatim za njega ili da pokupim V7 :D
 
Poslednja izmena:
jel moze neko da mi kaze koliko su levi i desni klik bucni i scroll dal se cujemo mnogo,idem danas da ga uzmem za 1790din al mi je bitno da je necujan
 
Bas mnogo ajd scroll i nekako al kliktanje se bas cuje?
 
Skrol se i ne čuje ali su tasteri previše bučni.
 
Tasteri imaju glasan zvuk, kao i mehaničke tastature, glasan al prijatan za uši
 
Uzeo r7 bezicnu verziju nije toliko bucan ok je za sad
 
Ja sutra idem po R7, i dalje sumnjam u A4 kvalitet ali valjda ce se pokazati kao dobar izbor.
 
Izgleda prilicno solid sto bi rekli,uzeo ga za 2500din za ove pare sumnjam da ima bolje
Samo mi nije jasno stoji vec dugo na 99posto na punjenju a pise kao kad je pun treba da bude narandzast znak treptajuci
 
Poslednja izmena od urednika:
Poslednja izmena:
Izgleda prilicno solid sto bi rekli,uzeo ga za 2500din za ove pare sumnjam da ima bolje
Samo mi nije jasno stoji vec dugo na 99posto na punjenju a pise kao kad je pun treba da bude narandzast znak treptajuci

to 1 posto je u stvari odokativno minimum 25 opsto baterije,kad krenes da ga trosis videces da na 100 i 99 posto stoji bar par sati (na 125hz),nikad ni meni nije bilo jasni cemu im ta fora,ali tako je i na nekim telefonima.
 
da da treba mu dugo da se napuni,sljaka za sad perfektno
 
Nazad
Vrh Dno