Šta je novo?

A4 Tech-Bloody Multi-Core Gun3 Gaming Mouse V7

Ja cu ovaj moj da nosim na reklamaciju. Juce u ponoc je imao 85%, jutros u 8 sati je imao 81%, i evo sada je ponovo totalno prazan, iako od ponoci nije koriscen, osim sto sam jutros upalio lap da proverim koliko % baterije ima.

Edit: i sada pokazuje da se napunio do 45%, lol ova baterija sigurno ne valja.
 
Poslednja izmena:
Pa iz mog iskustva softver koji pokazuje kolko je baterije ostalo nije tacan i ima bagove. Npr. pokazuje 0% a mis radi.
Reset softvera ili kompa i vrednost je posle npr. preko 50%. Moje iskustvo.

Iskreno ne obraćaj pažnju na softver kada se isprazni priključi ga da se puni i to je to. Postavi da se gasi miš sam posle 5min neaktivnosti ako nisi radi uštede baterije. I to je generalno to. Da smanji mu malo osvetljene to isto štedi bateriju.

A uvek možeš na garanciju da nosiš ako si siguran da je do baterije.
 
Poslednja izmena:
sta ako se ne izvuce mis na vreme nego se zavrsi i aktivira trial ? :p ima li resenja
probao sam jos neke tutorijale na netu ali bezuspesno :)
 
Нов сам на овом форуму, први ми је пост па би био ред да поздравим све на бенчмарк форуму. :wave:

Имам проблем са овом серијом мишева, конкретно са V7M мишем који ми је јутрос стигао.
Наиме, не успевам никако да инсталирам програм за овај миш. Скинем софтвер са званичног сајта(мада пробао сам и неке старије верзије) екстракујем на хдд и ништа избаци као да је инсталирао(иначе сам процес инсталације је јако нечитљив па набадам напамет опције - само се видe @@ знакови) и када стартујем само избаци поруку "...try...Catching...Close..." тако нешто и то за Bloody3 верзију за ову најновију петицу ни да чује.
Ето, надам се да сам био прецизан па бих молио ако бисте могли да ме упутите на решење. Унапред хвала! ;)
 
Да тај, пробао на лаптопу и све без проблема прошло никаквих аномалија на оном чаробњаку за инсталацију и сл. што значи да је до система. Нет фрамеворк,Ц++ и слично није јер је све удејтовано једино изгледа да је систем нешто забаговао или имам вирус. Ставио сам да скенирају аваст и малваребитес па ето можда нешто нађу, пре тога сам обрисао све са Ccleaner-oм чак и регисре па шта буде. Ако ово не успе иде формат Ц вероватно, једино ако неко не да још неки предлог.
 
Poceo je da me zeza tockic, kao da preskace nekada,ili vraca unazad za jedan "zarez" ili kako da to nazovem vec... Recimo vrtim stranicu na dole,ide lepo i odjednom se desi kao da zavrti u mestu,tj jednom ka gore pa ka dole... Mnogo je pocelo da me nervira,imam osecaj kao da mi koci ili kao flicker na slici da imam, iritantno je...
 
Isti problem sam imao sa X7 i uspesno ga resavao duvanjem u mis pored tockica, izgleda da se nakupi prasine na senzoru pa ponekad preskace kao sto si opisao...taj problem nos uvek nemam na V7.
 
Mehanizam za scroll ti se zaprljao. Čišćenje rešava problem.
 
Pre V7 sam imao X-748K i na njemu je točkić bio mnogo lošije urađen nego na V7.
 
Ma nije to strašan problem. Imam X750BF godinama (5-6 sigurno). Dva puta sam mu čistio scroll, radi odlično, kao prvog dana.
Kod Bloody serije je bolji scroll.
 
ipak mi se izgleda ucinilo da je sve ok.... nije,i dalje se desava to... duvao sam ga kao manijak 10 puta,ali isti djavo... :/ ne smem da ga otvaram zbog garancije...
 
Koju podlogu preporucujete za njega za 300-400 kinti?
 
A4Tech X7-200MP, odlična podloga za svoju cenu. Mada ti je malo ispod budžeta... :D
 
Hehe :) Koju podlogu ti imas? Jedan moj prijatelj mi preporucuje A4Tech x7 Gaming podlogu koju on koristi i kaze da je stvarno odlicna ali nigde ne mogu da je nadjem...

 
Upravo tu koju sam naveo. :)
 
Kupljen i V7 i ta podloga :) Jel mozes samo da mi kazes sta trebam da skinem od njihovog softvera da bi menjao podesavanja? Na njihovom sajtu mi je jedino logicno Bloody 5.. http://www.bloody.tw/en/download.php
 
moracu da ga saljem na reklamaciju, mnogo me iritira tockic... samo da se ne ceka mesec dana da ga ociste :mad:
 
od jeftinijih podloga,moja preporuka za genius gx control,koga zadovoljavaju dimenzije.

znam da je momak kupio podlogu,ako nekom bude trebala da zna i da je ova odlicna.
 
Ja cu ovaj moj da nosim na reklamaciju. Juce u ponoc je imao 85%, jutros u 8 sati je imao 81%, i evo sada je ponovo totalno prazan, iako od ponoci nije koriscen, osim sto sam jutros upalio lap da proverim koliko % baterije ima.

Edit: i sada pokazuje da se napunio do 45%, lol ova baterija sigurno ne valja.

Bezicni misevi nisu za gejming,ko kaze da je tako taj vas pravi ludim.
 
Pa ni ne igram igre, poslednju igru na pc odigro pre 4 godine.
 
Hahah koji sam baksuz, par dana nakon sto sam ga kupio :) Brzo sam se navikao na misa, meni je dobar. Preporuka za one koje ne zele da daju puno para na mishonju :)
 
Vidim da je akcija u poznatoj radnji, upravo na ovog pacova. Koristim X7 XL-750BF vec 2-3godine bezprekoran je.
Moje pitanje glasi, da li vredi zameniti moj trenutni sa ovim V7 Bloody? Ako ne vredi da se ne cimam...
 
Imam A4Tech Blody V7 miša i Win 7 instaliran na SSD. Imam običaj da ne gasim komp, već ga uvek stavljam u Sleep. E, kad ga budim iz Sleep-a, sistem i svi procesi se učitaju doslovno za 3-4 sekunde, a zatim moram čekati još celih 20-ak sekundi da i miš postane aktivan, tj. da mu se upale svetla i da mogu micati pointer po desktopu.
Zna li neko kako da izađem na kraj s ovim? Kako da ili sprečim miša da se uopšte ugasi, ili da se brže budi iz Sleep-a?
 
Nazad
Vrh Dno