Šta je novo?

A4 Tech-Bloody Multi-Core Gun3 Gaming Mouse V7

Riknuo mi skrol taster na misonji, pa se razmisljam da uzmem ovaj.
Koliko ti otprilike drzi baterija (koliko sam skontao ona se ne menja, kada se isprazni mis radi sa kablom )?
Jel si i dalje zadovoljan misem i jel i dalje radi savrseno, bez laga? Kako ti se cini kliktanje na skrolu? :)
Inace nije mi potreban za gejming, vise klasika rad i za CAD.

Evo me slucajno u ovoj temi.
Mis je bez laga, nemam razloga da pricam bajke mis radi extra sto se tice toga ja sam prezadvoljan. Ajde da ti kazem da misa koristim na krevetu bez podloge i igram COD i sl. vrh igram na LCD tv-u. Sto se tice rada na stolu u normalnim uslovima savrsen.

Da mis ima punjivu bateriju i kada ga povezes na kabal da se puni radi normalno dok se ne napuni koristis ga i tada normalno.

Moram da napomenem da sam ga do sada tri puta punio za nekih dva meseca koriscenja ali ni ne koristim ga tolko bas cesto pa nebih mogao da kazem tacno kolko baterija traje ako je bas svaki dan u upotrebi.
Gaming,win,CAD sto si naveo bez ikakvih problema.Slobodno ga kupi neces zazaliti.
Skrol za sada perfektan ja sam prezadovoljan!!!!
 
Poslednja izmena:
Na kraju sam uzeo A4-R8M-1 (cini mi se da je isti kao R8A, samo bez onog printa) za nesto preko 3k.
CAM00649.jpg
Kvalitet izrade mu je sasvim ok, u pitanju je ona gumirana plastika na kojoj ne ostaju otisci. Malo sam imao u pocetku problema sa preciznoscu, dok se nisam navikao na drzanje i dok nisam sve podesio kako mi odgovara. Sada radi savrseno, jedini problem koji mi je ostao je dvoklik na skrolu, ne ubodem ga svaki put iz prve, verovatno mi je potrebno jos vremena da se naviknem. Nema laga, bar ga ja ne primecujem, doduse koristim ga dosta blizu prijemnika. Baterija je isto zadovoljavajuca, 3 dana intenzivnijeg koriscenja i stoji na 50%. Vreme punjenja je oko 2.5 sata. Sve u svemu zadovoljan sam kupovinom.
 
Bukvalno isti ;)
Kolko sam na brzinu video nema Core i te funkcije za Gaming. Iskreno ni ne koristim te gluposti. i ja sam moj platio malo preko 3K tako da nemam pojma kolko je sada. Sad sam video razlika 100din :p možda je bolje da si išao na R8A ali nema veze.
P_20140908_112246.jpg
 
Poslednja izmena:
Ovaj je bio jedini bezicni u radnji, uvatio ga u ruku, video to je to i reko daj. Inace nem pojma da li uopste i ima razlike, ako je razlika samo u tom pucanju za gejming, to mi iskreno nije ni potrebno. Vidim tamo u podesavanjima da je taj core3 i core4 ili kako se vec zovu trial varijanta na 1000 klikova.
 
pozdrav, kupujem ovog misa uskoro pa imam par pitanja
1. video sam da je u emmiju najjeftiniji, neka preporuka gde uzeti, neka akcija?
2. citam i nesto u vezi core3, citao sam ali nisam shvatio sta je to ustvari i da li moze normalno da se koristi software i makro bez tog krekovanji, moze neko objasnjenje u par reci :) hvala
 
Posto je g500 taman izasao iz garancije, a poceo je da zeza sa prekidanjem i nekim restartovanjem, kupio sam (tek sada kada sam otvorio, video sta sam kupio, nisam ni znao da je bezican) r7. Mislio sam da je mrtav, ali vidim da je skroz prazan, utisak je i vise nego ok. Videcemo koliko ce izdrzati

 
Poslednja izmena:
Pročitaj stranu pre. I ja sam mislio da je mrtav,stižu skroz prazni čudno :trust:
 
Pa da, prvo sam se patio, dok sam skontao kako sta. Procitao sam ali kasnije. Nisam ni znao da sam uzeo bezicni mis.
 
Jedan minus, g500 sam opusteno mogao da koristim na naslonu za ruke od fotelje, dok ovaj ne moze.

I jel ona saka treba stalno da "dise" crvenom bojom, mozda sam nesto ukljucio? Softver je katastrofa za snaci se, logitechov je metak u glavu za ovo.
 
Poslednja izmena:
Softver nije baš tako loš. :)

U podešavanjima Bloody softvera možeš da isključiš to svetlo.
 
Jedan minus, g500 sam opusteno mogao da koristim na naslonu za ruke od fotelje, dok ovaj ne moze.

I jel ona saka treba stalno da "dise" crvenom bojom, mozda sam nesto ukljucio? Softver je katastrofa za snaci se, logitechov je metak u glavu za ovo.
Treba da diše, a ako hoćeš možeš da ga isključiš, smanjiš osvetljenje itd. Ja sam se navikao tako da mi je software skroz kul.
 
Ne smeta mi sto dise, nego nisam obracao paznju da li je tako bilo pre igranja sa podesavanjima.
Mislim da baterija nema sanse da izdrzi 27 sati kako oni kazu na sajtu.
 
Ne smeta mi sto dise, nego nisam obracao paznju da li je tako bilo pre igranja sa podesavanjima.
Mislim da baterija nema sanse da izdrzi 27 sati kako oni kazu na sajtu.
Sreća pa možeš da cepaš dok se puni.
 
moze neko kratko objasnjenje kako krekovati taj program i provereni azurirani linkovi :) hvala
 
^ Post #286 u ovoj temi. :)
 
Možeš da koristiš Bloody 3 i Bloody 5. Nije nikakav problem.
 
Imam jedno pitanje za vas koji imate ove bezicne varijante. Jel moguce da meni baterija izdrzi jedva 6 sati koriscenja? Meni je to smesno slabo, pogotovo sto se ne igram. Juce sam ugasio laptop u 1 ujutru i mis je imao 90% sada kada sam ga upalio (bio je sve vreme ugasen) bio je totalno prazan (mis). Cudno mi je to, mozda je felerican, ako nije onda je to trebao da bude zicni mis, posto ovo nema smisla.

I da zasto ni jedan mis osim logitecha nema tegice, navikao sam se na tezi mis? ovo mi je sve lagano.
 
Poslednja izmena:
Kako nema A4 x7 740K i druge varijante tog misa imaju tegice.
 
Nikada ne gledam te jeftine pa nisam ni znao. Ovaj moj r7 kada bi imao tegove i krstenu bateriju bio bi super, ovako je g500 za dve crvene vise (koliko sam ga bio platio) mnogo kvalitetniji mis. Guma sa strane za palac i dugmici deluju jeftino, i za razliku od logitecha kao da pomeram skoljku, oseti se suplje.
 
Poslednja izmena:
Svi misevi danas su skoljke, nema nista u nutra.
Razlika je u tome da ti za vece pare ponudi nesto kvalitetnije komponente i tegice, da ne provalis koliko je suplje.
 
Znam da su svi suplji ali totalno je drugaciji osecaj u ruci. Nisam razocaran, ali mislim da cu ubuduce da se drzim proverenog, bar sto se mene tice.
 
Imam jedno pitanje za vas koji imate ove bezicne varijante. Jel moguce da meni baterija izdrzi jedva 6 sati koriscenja? Meni je to smesno slabo, pogotovo sto se ne igram. Juce sam ugasio laptop u 1 ujutru i mis je imao 90% sada kada sam ga upalio (bio je sve vreme ugasen) bio je totalno prazan (mis). Cudno mi je to, mozda je felerican, ako nije onda je to trebao da bude zicni mis, posto ovo nema smisla.

I da zasto ni jedan mis osim logitecha nema tegice, navikao sam se na tezi mis? ovo mi je sve lagano.
Nisam merio tacno, al meni baterija izdrzi sigurno 3,4 dana, sa 5,6+ sati koriscenja dnevno. Nisam ga koristio sad skoro dva dana, sad ga koristio nesto kratko, radio je. Tako da ti je verovatno zapao neki felerican primerak.
 
Evo i ja kupio V7. Imao sam R.A.T. 5 i sad mi ovaj mnogo lagan i nekako jeftino, plastično leži u ruci. Koliko god R.A.T. bio ružan i ljudi ga pljuvali meni je bio mnogo bolji.
 
Nista mi vise nije jasno kod ovih bloody modela, ima ih jedno 20-tak, kako ja sad da izaberem neki od toliko vrsta a svi su cenama slicni,moze mala pomoc oko odabira, budzet mi je negde oko 2600 din.
Koja je razlika izmedju VM serije i V serije
 
ja ne znam sta se ovi javljaju i pljuju po misu od 2500din kako je los...
i jos pada uporedjivanje sa visestruko skupljim misom...
 
Pa ako cemo pravo, A4Tech nema konkurenciju u tom cenovnom rangu. Tako da mora da bude stavljan u ring protiv znatno jacih brendova i po kvalitetu i ceni.
 
Jel radio neko uporedni test : A4Tech V8A Bloody Vs Genius Deathtaker? Ja sam mislio da kupim Genius-a ali me odgovorio prodavac. Kaže da mu se vrati na reklamaciju 20%
 
Retko ko radi uporedne testove miševa ;) Imaš ih opisane zasebno na youtubu-u.
Sugestija je čudo ;) kupi šta ti se čini lepšim i boljim pa proceni sam, uostalom imaš garanciju pa ako se pokvari vrati zašto da ne.
 
Ma kupio sam V7, samo se ovde povela priča kako A4T nema konkurenciju u tom cenovnom rangu a Genius ima Deathtaker koji košta isto kao V8A i Maurus FPS koji košta kao V7. Kad mi je riknuo R.A.T. tražio sam neki best buy pa sam ovde pročitao hvalospeve o V7 / V8. Sad se tripujem da sam pogršio.
 
Nazad
Vrh Dno